Studio grafiki reklamowej

Projektowanie graficzne etykiet na najwyższym poziomie!

Większość naszych realizacji w postaci druku naklejek reklamowych, czy etykiet wykonujemy z wykorzystaniem gotowych projektów graficznych. Uzyskujemy je zazwyczaj od naszych klientów w chwili składania przez nich zamówień. Najczęściej są one przygotowane poprawnie, lecz nieraz wymagają niewielkich poprawek w celu dostosowania ich do wymagań produkcyjnych. Jeśli nie są to skomplikowane realizacje graficzne chętnie pomagamy w ich dostosowaniu do znanych przez nas wymagań określonej techniki druku. 

Co jeśli nie posiadasz projektu?

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, to w ramach naszych usług możemy również opracować gotowy wzór naklejki reklamowej, informacyjnej, czy technicznej. Tutaj z pomocą przychodzi nam zaprzyjaźnione studio graficzne, które przejmie temat przygotowania grafiki. Dzięki temu masz gwarancję uzyskania najwyższej jakości wykonania wydruku w oparciu o profesjonalne materiały źródłowe. Projekty graficzne mogą zostać wykonane na podstawie gotowego logo firmy klienta lub całkowicie od podstaw, gdzie projektowanie logo jest jednym z etapów niezbędnych do dalszej profesjonalnej realizacji.

Projekt etykiety powstaje zwyczaj na podstawie ogólnych informacji o planowanej koncepcji klienta wynikającej z planowanego sposobu wykorzystania gotowych naklejek. Czasem bazą do dalszych profesjonalnych działań jest wręcz rysunek odręczny przygotowany przez zamawiającego. Uwzględniając te informacje  studio grafiki reklamowej przygotujemy materiał graficzny, który zostanie dalej użyty w procesie druku naklejek, wycinania ploterowego, czy cięcia etykiet do określonego wymiaru na pojedyncze użytki.

Gdzie wykorzystasz przygotowany projekt graficzny?

W ramach usługi projektowania graficznego przygotowujemy projekt naklejki w pełnej wersji kolorystycznej w skali CMYK. Taki projekt uwzględnia ewentualne spady tła i zawiera linie cięcia, dlatego spełnia zarówno nasze wymagania produkcyjne, jak i wymagania innych drukarni. Jeśli będziesz chciał wykonać realizację inną niż naklejka, będzie on doskonałą bazą do przygotowania projektu do druku innych produktów, takich jak na przykład: wizytówki, ulotki, foldery firmowe i inne drukowane materiały reklamowe.

Prawidłowo przygotowany projekt graficzny na pewno spełni oczekiwania produkcyjne również innych drukarni. Jako efekt końcowy naszej pracy otrzymasz od nas projekt graficzny w wersji wektorowej w formacie źródłowym otwartym, oraz zamkniętym w formacie PDF. Dodatkowo możemy przygotować wersję poglądową w formacie JPG w rozdzielczości 300 dpi. Jest to minimalna rozdzielczość grafik rastrowych wymagana w druku cyfrowym.

Jak działa Studio Grafiki Reklamowej?

Wraz z kolejnymi zamówieniami i rosnącymi potrzebami naszych klientów zdobywamy nowe doświadczenie w projektowaniu graficznym i dzięki temu rozbudowujemy studio grafiki reklamowej w oparciu o sprawdzone partnerstwo. Profesjonalne i efektowne projekty graficzne na pewno są mocnym filarem wsparcia dla naszej działalności produkcyjnej. Wiemy, że doskonały projekt etykiety zapewni nie tylko możliwość wykonania druku, ale będzie gwarancją uzyskania wysokiej jakości oznakowań przykuwających uwagę klientów.

 

 logo kiwidesign

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu projektu Twojej naklejki, to profesjonalne wsparcie znajdziesz w zaprzyjaźnionym z nami studiu graficznym Kiwidesign, które może wykonać dla Ciebie nie tylko projekt etykiet, ale też pełną wizualizację graficzną dla Twojej firmy.

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie projektów graficznych etykiet!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl