Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Naklejki ostrzegawcze w każdej firmie pełnią kilka bardzo istotnych funkcji. Może to być zarówno ochrona pracowników na stanowiskach narażonych na zagrożenia, takich ja operatorzy maszyn w zakładach produkcyjnych, ale też zabezpieczenie przesyłanego towaru. Etykiety ostrzegawcze chronią zdrowie, życie oraz majątek. Przypominają o świadomym i bezpiecznym działaniu osób w celu unikania zagrożeń. Z tego też względu naklejki ostrzegawcze BHP znajdą zastosowanie w dosłownie każdej firmie i to nie tylko tej, która zajmuje się obróbką metalu, czy działającej w branży petrochemicznej. W firmach nalepki ostrzegawcze mogą służyć jako forma ochrony pracowników zarówno produkcyjnych, biurowych, jak i terenowych.

Naklejki ostrzegawcze

Naklejki ostrzegawcze 100x100 mm - 250 szt. Naklejki ostrzegawcze 100x100 mm - 250 szt.

260,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 1,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki ostrzegawcze 100x100 mm - 500 szt. Naklejki ostrzegawcze 100x100 mm - 500 szt.

440,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,88 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki ostrzegawcze 100x100 mm - 1000 szt. Naklejki ostrzegawcze 100x100 mm - 1000 szt.

750,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,75 zł )
szt.
zobacz więcej

Naklejki ostrzegawcze – do czego mogą służyć we współczesnym biznesie?

Naklejki ostrzegawcze to elementy niezwykle istotne w przypadku współczesnego biznesu, w którym liczy się przede wszystkim zdrowie i życie pracowników. Przedsiębiorcy coraz większą wagę przywiązują do zabezpieczenia miejsca pracy i zmniejszenia ryzyka niebezpiecznych zdarzeń poprzez bezpośredni kontakt z ruchomymi lub rozgrzanymi do wysokich temperatur elementami maszyn czy urządzeń. Wiąże się to z dużą odpowiedzialnością ze strony przedsiębiorców, którzy chętnie wykorzystują naklejki ostrzegawcze BHP w swoich firmach.

Naklejki ostrzegawcze BHP – zastosowania

Naklejki ostrzegawcze mają wiele szczególnych zastosowań, które wynikają przede wszystkim z branży danego przedsiębiorstwa oraz jego charakterystyki pracy. Poszczególne nalepki dzielimy przede wszystkim ze względu na ich zawartość oraz funkcję ochronną.

  • Naklejki ostrzegawcze na paczki do wydrukowania – branża e-commerce rośnie z roku na rok, a wraz z nią rośnie także ilość przesyłek, które docierają do klienta zniszczone lub uszkodzone. Odpowiedzialność za ten stan rzeczy spoczywa przede wszystkim po stronie przedsiębiorcy, dlatego warto zabezpieczyć nie tylko delikatne przedmioty, lecz także z pozoru wytrzymałe produkty. Naklejki ostrzegawcze na paczki do druku chronią wrażliwą zawartość i zmniejszają ryzyko rzucania przesyłką bądź traktowania jej w nieodpowiedni sposób. We współczesnym świecie opartym na handlu internetowym naklejki ostrzegawcze na paczki cieszą się szczególnie dużą popularnością.
  • Naklejki ostrzegawcze na maszyny – obsługa maszyn i urządzeń w każdej firmie wiąże się z pewnymi niebezpieczeństwami. Mogą to być rozgrzane lub ruchome elementy, ciasne otwory lub wywiew gorącego lub zapylonego powietrza. Naklejki ostrzegawcze na maszyny budowlane czy firmowe są w takich sytuacjach niezbędne.
  • Naklejki ostrzegawcze na maszyny rolnicze – rolnicy to osoby szczególnie narażone na uszczerbek na zdrowiu. Warto chronić operatorów poszczególnych urządzeń czy pojazdów za wszelką cenę, wykorzystując naklejki ostrzegawcze na maszyny rolnicze, które zawierają piktogramy ostrzegawcze.
  • Naklejki ostrzegawcze na samochód – auta, szczególnie te ciężarowe i dostawcze, również warto zabezpieczyć i chronić zarówno ich zawartość, jak i kierowców i innych użytkowników dróg publicznych. Ma to największe znaczenie podczas przewozu niebezpiecznych materiałów.

Naklejki ostrzegawcze – jakość przede wszystkim!

Naklejki ostrzegawcze BHP dostępne do wydruku w naszej drukarni naklejek są przede wszystkim doskonale widoczne. Kontrastowe i nasycone kolory oraz konkretne i rozpoznawalne na całym świecie znaki ostrzegawcze, przedstawiające np. wizerunek wybuchu bądź pasów wciągających dłoń operatora, są skuteczną ochroną pracowników przed wieloma niebezpieczeństwami. Zamów już dziś!

Porozmawiajmy na temat druku naklejek ostrzegawczych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl