Opcje przeglądania
Cena netto
 • od
  do

Kod kreskowy to określone dane zawarte w grafice zawierającej białe oraz czarne elementy o odmiennych szerokościach. Dzięki niemu możliwa jest automatyczna identyfikacja produktów, dlatego powinien się on znaleźć na gotowych towarach. Drukarnia Naklejek oferuje druk etykiet z kodami kreskowymi, które bez trudu można nakleić na opakowania, a tym samym, prawidłowo oznaczyć swoje produkty, tak aby mogły one zostać rozpoznane bez ingerencji człowieka.

Etykiety z kodami kreskowymi

Etykiety z kodem kreskowym papier samoprzylepny - Minimum produkcyjne Etykiety z kodem kreskowym papier samoprzylepny - Minimum produkcyjne

320,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,64 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety z kodem kreskowym folia samoprzylepna - Minimum produkcyjne Etykiety z kodem kreskowym folia samoprzylepna - Minimum produkcyjne

360,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety z kodem kreskowym 80x80 mm - 10 000 sztuk Etykiety z kodem kreskowym 80x80 mm - 10 000 sztuk

1 260,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,13 zł )
szt.
zobacz więcej

Dzięki temu, że specjalizujemy się w druku różnego rodzaju etykiet, możemy zaoferować warianty dostosowane do potrzeb każdego z przedsiębiorstw — niezależnie od tego, czy działasz w branży kosmetycznej, spożywczej lub jakiejkolwiek innej, akebi drukarnia naklejek stworzy etykiety z kodami kreskowymi dla Ciebie. Z powodzeniem realizujemy nawet bardzo duże zamówienia, gwarantując przy tym krótki termin wykonania zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Druk etykiet z kodami kreskowymi - po co?

Kody kreskowe na produktach informują o kraju ich pochodzenia, a także wytwórcy oraz o tym, jakiego rodzaju jest to towar. Oprócz tego, że pełnią one funkcję informacyjną, mogą również wpływać na komfort osób pracujących z danymi produktami. Etykiety z kodami kreskowymi ułatwiają m.in. nabijanie określonych rzeczy na paragon, ponieważ po ich zeskanowaniu automatycznie zostają rozpoznane i połączone z określoną ceną, co jest związane także z wydajnością pracy.

Za pomocą etykiet z kodami kreskowymi można też w prosty sposób oznaczyć produkty znajdujące się w magazynie. Zamiast przepisywania ich nazw lub innych oznaczeń, wystarczy zeskanować kod, np. podczas pakowania danego towaru czy odkładania go na półki. Nierzadko tego rodzaju rozwiązanie jest wykorzystywane również do oznaczania poszczególnych regałów, dzięki czemu odnalezienie na hali z towarem danej rzeczy okazuje się dla pracowników łatwiejsze.

Etykiety z kodami kreskowymi oferowane przez Drukarnię Naklejek

Drukarnia Naklejek AKEBI dostarcza etykiety z kodami kreskowymi drukowane na materiałach od sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy być pewni, że do naszych Klientów trafiają wyłącznie trwałe materiały, które się nie ścierają, ani nie przesuwają po ich naklejeniu. Każdego dnia doskonalimy swoje umiejętności, aby móc oferować etykiety spełniające oczekiwania osób składających zamówienia w naszej drukarni. Wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt, pozwalający nam na precyzyjne wycinanie wszystkich etykiet, co także wpływa na ich estetykę.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie pytania, dlatego, jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z powodzeniem obsługujemy Klientów z całej Polski, ponieważ możemy omówić szczegóły zlecenia zdalnie, a gotowe etykiety z kodami kreskowymi dostarczyć do siedziby Twojej firmy pocztą. Oferujemy także bezpłatne próbki etykiet, które wysyłamy na nasz koszt, aby podczas składania zamówienia, każdy Klient miał gwarancję, że wybiera najlepsze rozwiązanie.

Porozmawiajmy na temat etykiet z kodami kreskowymi!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku etykiet

 

WYCENA DRUKU ETYKIET

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Jaki jest cel stosowania etykiet z kodem kreskowym?

 • inteligentne śledzenie ładunków,
 • nadzór nad przebiegiem łańcuch dostaw,
 • zapamiętywanie informacji i ciągów liczb opisujących obiekt,
 • ułatwienie procesu magazynowania.

Etykiety z kodem kreskowym stosowane są na każdym etapie przepływu ładunków. Mogą być nimi przesyłki dostarczane przez firmy kurierskie, gdzie inteligentne śledzenie przesyłek umożliwia właśnie nadanie im kodów paskowych. W fabrykach oznacza się w ten sposób półprodukty lub części w celu określenia ich prawidłowości montażu, lub przynależności do określonego modelu urządzenia. Celem stosowanie kodów kreskowych jest też nadzór nad przebiegiem łańcucha dostaw, gdzie w przypadku skomplikowanych procesów produkcyjnych kody kreskowe pozwalają dopasować komponenty na każdym z etapów produkcji.

2. Gdzie stosuje się etykiety z kodem kreskowym?

Najpopularniejsze zastosowania etykiet z kodem kreskowym to:

 • magazyny, 
 • firmy transportowe, 
 • przesyłki, 
 • e-commerce (oznakowania produktów ułatwia ich wprowadzanie do systemu i nadzór nad stanem magazynowym aż do czasu wysyłki do klienta),
 • rozwiązania do automatycznej identyfikacji w wielu branżach takich jak: dystrybucja, transport, spedycja, logistyka, branża spożywcza, FMCG, handel detaliczny i sprzedaż hurtowa, produkcja, przemysł, administracja, finanse, służba zdrowia, branża motoryzacyjna, branża farmaceutyczna, usługi.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl