Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Kartony tekturowe to bardzo uniwersalny rodzaj opakowań. Służą one nie tylko do zabezpieczania i pakowania przesyłek, ale także do magazynowania towarów i wyrobów gotowych w zakładach przemysłowych, produkcyjnych oraz na magazynach. Wykorzystują je niemalże wszystkie branże. Bardzo istotne jest, żeby kartony i inne opakowania tekturowe były estetycznie oznaczone, ponieważ wtedy partie produktów nie zagubią się podczas magazynowania, czy wysyłki i trafią we właściwe miejsce w określonym czasie. Najprostszym sposobem znakowania opakowań kartonowych są oczywiście etykiety samoprzylepne. 

Etykiety na kartony

Etykiety papierowe na kartony 100x100 mm - 1000 szt. Etykiety papierowe na kartony 100x100 mm - 1000 szt.

590,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety foliowe na kartony 100x100 mm - 1000 szt. Etykiety foliowe na kartony 100x100 mm - 1000 szt.

690,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety foliowe na kartony 100x100 mm - 2000 szt. Etykiety foliowe na kartony 100x100 mm - 2000 szt.

1 040,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,52 zł )
szt.
zobacz więcej

Etykiety na kartony – oferta

Pośród naszego asortymentu znajdują się etykiety papierowe, które świetnie się sprawdzą w przypadku przechowywania produktów w standardowych warunkach. Każda etykieta na kartony drukowana jest na półbłyskowym papierze samoprzylepnym metodą cyfrową. Proponujemy wymiar 100x100 mm, ponieważ jest to idealny rozmiar, zapewniający doskonałą widoczność na kartonie. Wycinamy laserowo dowolny kształt i wykonujemy estetyczny i trwały nadruk.

Ponadto etykiety na kartony charakteryzują się nowoczesnymi projektami graficznymi, które przykuwają uwagę, co ma niebagatelny wpływ na wizerunek danej marki. Taka reklama jest zawsze opłacalna, ponieważ może zainteresować klientów produktem i mieć znaczący wpływ na zwiększenie sprzedaży.

W przypadku gdy kartony z etykietami będą narażone na niekorzystne czynniki zewnętrzne, np. wilgoć, etykiety zabezpieczamy specjalnym laminatem. Etykiety papierowe pakowane są w ilości po 1000 sztuk.

Etykiety samoprzylepne na kartony – oszczędność czasu

Etykiety samoprzylepne na kartony zarówno te wykonane z papieru, jak i z folii to produkty znakujące, które powstały w oparciu o najnowocześniejsze technologie druku. Dzięki temu zachowują kolory i są odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne i upływający czas.

Niniejsza kategoria to nie tylko etykiety wykonane z papieru. Znajdziesz tu także etykiety na kartony drukowane na folii samoprzylepnej w kolorze białym. To produkty o doskonałych właściwościach przylepnych, które bardzo dobrze i stabilnie trzymają się podłoża. Dostępne są (podobnie jak etykiety papierowe) w rolkach, w dwóch wariantach pakowania: 1000 i 2000 sztuk.

Oferujemy także możliwość wybrania etykiet w wersji laminowanej, co jest gwarantem jeszcze lepszej ochrony przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy grad.

Dlaczego warto wybrać drukarnię naklejek akebi?

Oferujemy szeroki wybór etykiet na kartony, które wyróżniają się ponadprzeciętną jakością i bardzo starannym i estetycznym wykonaniem. 

Prezentowane etykiety na kartony świetnie sprawdzą się do znakowania opakowań produktów firm z różnych branż – zarówno niewielkich, rodzinnych manufaktur jak i dużych zakładów produkcyjnych. To także idealny sposób na znakowanie przesyłek. Takie etykiety samoprzylepne na kartony z adresem, mogą wykorzystać sklepy i hurtownie działające online.

Jako producent etykiet samoprzylepnych na kartony z papieru i z folii możemy zapewnić o ich wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Dodatkowym atutem naszej oferty jest konkurencyjna cena, która niewątpliwie zachęca do zakupów.

Porozmawiajmy na temat druku etykiet na kartony!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku etykiet:

 

WYCENA DRUKU ETYKIET

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Jakie zastosowania mają najczęściej etykiety na kartony?

Etykiety na kartony i opakowania tekturowe bardzo często pełnią rolę zwykłych oznakowań informacyjnych. W związku z tym nie muszą spełniać wysokich wymagań związanych z doskonałą precyzją druku, jakości wykonania z punktu widzenia długotrwałego użytkowania. Ich rolą jest przekazanie informacji transportowych, związanych produktem umieszczonym w opakowaniu kartonowym.

Elementy graficzne nadrukowane na etykietach na kartony to najczęściej zwykłe, jednokolorowe piktogramy oznaczające sposób przewożenia przesyłki, informację o zawartości lub sposobie postępowania z kartonem, aby uniknąć uszkodzenia jego zawartości. Dominujące kolory etykiet na kartony to czerwony i żółty w przypadku ostrzeżeń, lub zielony czy czarny w przypadku informacji. W przypadku etykiet tego typu ważniejsza od grafiki jest ich trwałość oraz przyczepność do podłoża. Dlatego bardzo ważną rolę w doborze parametrów do ich produkcji pełnią: materiał oraz rodzaj kleju gwarantujący przyczepność do podłoża.

2. O czym informują etykiety umieszczone na kartonach i opakowaniach?

Etykiety umieszczone na kartonach pełnią wiele funkcji, bo informują one między innymi o:

  • zawartości opakowania,
  • ilości sztuk zawartych w kartonie,
  • dacie produkcji lub terminie przydatności do użycia,
  • partii i serii produkcyjnej,
  • wykonaniu kontroli jakości produktu umieszczonego w kartonie,
  • adresie dostawy lub miejscu pochodzenia zawartości,
  • sposobie obchodzenia się z opakowaniem w celu ochrony jego zawartości przed uszkodzeniem.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl