Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Zapewne nie raz słyszałeś słynną mantrę sztuki reklamy „wyróżnij się albo zgiń”. Aby jednak trwale i skutecznie budować sukces swojej marki potrzeba czegoś więcej. Aspekty wizualne to tylko jedna z cech dobrego oznakowania. Istotna jest również jakość, materiał i trwałość oznakowania, czyli wszystko to, co idealnie dopełni i podkreśli wyjątkowość Twojego produktu, a przede wszystkim pozwoli zbudować trwałą więź z odbiorcą i z Twoim klientem. 

Etykiety na żywność

Etykiety na żywność 60x60 mm - 1000 sztuk Etykiety na żywność 60x60 mm - 1000 sztuk

320,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,64 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety na żywność 60x60 mm - 2000 sztuk Etykiety na żywność 60x60 mm - 2000 sztuk

540,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety na żywność 60x60 mm - 5000 sztuk Etykiety na żywność 60x60 mm - 5000 sztuk

780,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,16 zł )
szt.
zobacz więcej

Dobrze dobrana etykieta – klucz do sukcesu Twojej firmy

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a to zadanie należy właśnie do etykiet na żywność. Powinny być zatem estetyczne, przemyślane i wyróżniające się na tle innych etykiet konkurencyjnych produktów.

Kształt etykiety, rodzaj zastosowanej czcionki, grafika budząca odpowiednie skojarzenia, kolorystyka współgrająca z produktem, a nawet miejsce, w którym umieścisz swoje logo, mają gigantyczne znaczenie. Sztab naszych specjalistów pomoże Ci to wszystko uporządkować i stworzyć etykiety za żywność, które pozwolą Twojej firmie odnieść sukces!

Zaawansowana technologia druku gwarancją trwałego efektu

Podczas tworzenia unikalnych i skutecznych etykiet na produkty spożywcze, szczególną uwagę zwracamy na proces ich powstawania. Etykiety drukujemy wyłącznie na najlepszej jakości materiałach samoprzylepnych. Warstwa kleju rozmieszczona jest równomiernie, dzięki czemu rogi i inne elementy w skomplikowanym kształcie, nie będą odstawały od Twojego produktu. Aby osiągnąć w tej kwestii możliwie najwyższy poziom, zawęziliśmy naszą działalność do form naklejanych, a specyfikacja naszego sprzętu dopasowana została pod tym właśnie kątem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy rodzaj przyklejanego elementu

Posiadamy także specjalne plotery przeznaczone do precyzyjnego cięcia etykiet, które dzięki temu nabierają wyjątkowości i nowoczesności. Poza perfekcyjnym docięciem stawiamy także na unikalne kształty etykiet — od prostokątnych, okrągłych, po te o tradycyjnym kształcie, które mogą być wyróżnikiem produktu, wpływającym na decyzję o zakupie czy zapamiętanie marki. 

Etykiety na produkty spożywcze muszę być niezwykle wyraźne i czytelne. Zawierają nie tylko grafikę, logo czy nazwę produktu, ale też szereg informacji dotyczących składu i informacji o producencie. To wszystko wymaga ponadprzeciętnej jakości i wyrazistości wydruku. Nasi specjaliści bardzo szczegółowo analizują każdy z projektów, zanim przekazany zostanie do realizacji. Maksymalnie udoskonalają grafikę i poprawiają jej rozdzielczość. Taka analiza pozwala nam przygotować dla danej firmy najlepsze etykiety na rynku.

Z jakich materiałów powstają etykiety na żywność w naszej drukarni naklejek?

Być może miałeś już do czynienia z etykietami na żywność, które wyglądały elegancko i solidnie, ale trwałość nadruku pozostawiała wiele do życzenia? W takiej sytuacji wszystkiemu winien jest nieodpowiedni materiał lub niedopasowanie surowców do przeznaczenia. Nasza firma zwraca na to szczególną uwagę. Dysponujemy kilkoma metodami nadruku oraz szeregiem materiałów samoprzylepnych. Połączenie ich w odpowiedni sposób gwarantuje sukces. 

Do produkcji etykiet na produkty spożywcze używamy najczęściej laserowego lub solwentowego druku cyfrowego na folii i papierze. Pełna paleta barw umożliwia precyzyjne dopasowanie wydruku do projektu, łącznie z perfekcyjnym odwzorowaniem zdjęć i innych skomplikowanych kolorystycznie grafik. 

Przy większych ilościach wydruku korzystamy z druku offsetowego lub sitodruku, umożliwiającego odwzorowanie kolorów zgodnie ze wzornikiem. Etykieta spożywcza wyprodukowana taką metodą jest wyjątkowo trwała i odporna na ścieranie, blaknięcie oraz promieniowanie UV. Możliwe jest bowiem zastosowanie specjalnego laminowania. Opcja dostępna jest w dwóch rodzajach: 

  • matowym,
  • błyszczącym.

Etykiety na żywność z drukarni naklejek akebi drukowane są na rolce. Ułatwia to pracę na liniach produkcyjnych wyposażonych najczęściej w systemy automatycznej aplikacji.

Etykiety na produkty spożywcze

Wiedz, że akebi : drukarnia naklejek to nie tylko producent etykiet i różnorodnych naklejek samoprzylepnych. To siedziba ludzi z pasją poligraficzną, ciągle wymieniających doświadczenia i podnoszących swoje kwalifikacje. Nieustannie dbamy o rozeznanie w nowinkach branżowych i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań

Współpracujemy z topowymi firmami oferującymi usługi kurierskie, co pozwala nam w sposób możliwie najbezpieczniejszy i najszybszy zorganizować dostarczenie zrealizowanych zamówień do naszych Klientów.

Kilkanaście lat istnienia i prężnego działania czyni z nas firmę godną zaufania i polecenia. Z wieloma Klientami łączy nas stała, regularna współpraca, a to najlepszy wyznacznik jakości i skuteczności naszych produktów. Dzięki temu zyskujesz spokój i pewność co do właściwego wyboru firmy realizującej Twoje etykiety. Dla nas natomiast Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja.

W ciągu ostatnich pięciu lat zaopatrzyliśmy w nasze produkty ponad 3100 zadowolonych z naszych usług firm, a od początku działalności wyprodukowaliśmy ponad 20 milionów najwyższej jakości oznakowań samoprzylepnych. 

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z szybkiej wyceny, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie, wiadomości mailowej lub telefonicznie. Czekamy na Twoje pomysły gotowi do profesjonalnej realizacji i wspólnego budowania pozycji Twojej firmy wśród konkurencji. Zaufaj drukarni naklejek akebi, a Twoja marka będzie widoczna!

Porozmawiajmy na temat etykiet na żywność!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku etykiet

 

WYCENA DRUKU ETYKIET

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Jakie etykiety nadają się na żywność?

Etykiety na żywność to zwykle oznakowania produktów gotowych. Przygotowane produkty spożywcze wymagają precyzyjnych danych dotyczących składu produktu, daty produkcji lub przydatności do spożycia. Poza tym mogą, a nawet powinny pełnić funkcję marketingową w postaci przyciągania uwagi kupującego i zachęcania go do zakupu. Żywność może być różnego rodzaju, mogą to być produkty nabiałowe rybne, mięsne, czy napoje, dlatego z tych powodów etykiety na żywność powinny być:

  • estetyczne, drukowane na dobrej jakości materiałach,
  • efektowne, dzięki czemu zwrócą na siebie uwagę kupujących,
  • odporne na niskie temperatury gdy żywność będzie przechowywana w lodówce,
  • odporne na wysoką wilgotność i mokre warunki użytkowania.

2. Czy etykiety na żywność powinny być kolorowe?

Sposób wykonania etykiet, a szczególnie rodzaj nadruku zależy od sposobu ich użytkowania i przeznaczenia. Jeśli etykiety na żywność są wyłącznie oznakowaniem technicznym, dotyczącym składu produktu, daty przydatności lub spełniają wyłącznie funkcje informacyjne, wtedy mogą być drukowane w jednym kolorze, zwykle czarnym. Taka etykieta jest traktowana wyłącznie jako informacyjna i nie wymaga się od niej wysokiej jakości wydruku, wystarczy czytelność i trwałość. Są one zwykle aplikowane na spodniej stronie produktu.

Etykiety pełniące funkcje marketingowe, czy wręcz reklamowe są zwykle kolorowe. Wymagają one wydruku w wysokiej jakości, często zawierają więcej dodatkowych "efektów" w postaci złocenia lub srebrzenia. Wszystko to zależy od rodzaju produktu, oczekiwań odbiorcy i poziomu jakości, którą reprezentuje oznakowany produkt. Przykładem tego są browary kraftowe, które poprzez efektowne znakowanie swoich produktów chcą je wyróżnić, wskazując na wysoką jakość, ograniczoną dostępność i indywidualne wykonanie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl