Naklejki matowe

Podczas składania zamówień druku naklejek należy wybrać jeden z dostępnych rodzajów wykończenia ich powierzchni. Wśród nich szczególną popularnością cieszą się warianty matowe. To doskonały wybór dla odbiorców, którzy szukają eleganckich oznakowań samoprzylepnych umożliwiających w efektowy sposób promowanie firmy, marki, lub produktu. 

Dzięki wykorzystaniu dostępnych technik druku oraz sprawdzonych materiałów możemy zaproponować naklejki matowe odpowiadające na wszelkie stawiane przed nimi wymagania.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych produktów wykonywanych w opcji na folii białej matowej. O wyborze rodzaju powierzchni możesz zdecydować już podczas składania zamówienia. Jeśli nie znajdujesz swojego wymiaru naklejki przejdź do sklepu z naklejkami na zamówienie, lub prześlij zapytanie o wycenę.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Naklejki matowe

Naklejki matowe 40x50 mm 1000 szt. Naklejki matowe 40x50 mm 1000 szt.
230,00 zł
( 1 szt. = 0,23 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Naklejki matowe 30x70 mm 1500 szt. Naklejki matowe 30x70 mm 1500 szt.
285,00 zł
( 1 szt. = 0,19 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Naklejki matowe 80x60 mm 1000 szt. Naklejki matowe 80x60 mm 1000 szt.
390,00 zł
( 1 szt. = 0,39 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

W jaki sposób powstają naklejki matowe?

W zależności od oczekiwań klienta tworzymy naklejki matowe na różne sposoby. Wśród nich są:

  • druk naklejek na folii matowej - to najprostsze rozwiązanie stosowane w opcji druku cyfrowego,
  • druk na papierze samoprzylepnym z powierzchnią określaną przez nas jako "półbłysk" lub "półmat" - to opcja druku etykiet samoprzylepnych na roli,
  • druk na dowolnej folii z laminatem matowym - w tym przypadku na gotowy wydruk nakładamy przezroczystą folię, pełniącą funkcję ochronnego laminatu. Tu warstwa zewnętrza wpływa na ostateczny wygląd gotowych produktów.
  • wykorzystanie lakieru matowego w druku cyfrowym etykiet na roli - to rozwiązanie polega na pokryciu całej lub części powierzchni etykiety matowym lakierem. Przy opcji częściowego pokrycia lakierem mówimy o „lakierowaniu wybiórczym”.

Szeroki wybór dostępnych metod wykonania naklejek, gdzie nie tylko wykorzystujemy folie matowe, sprawia, że każda naklejka może zostać w pełni dostosowana do wymagań zleceniodawcy, a także do warunków, w jakich ma być wykorzystana. Dzięki temu mamy pewność, że wykonane przez nas oznakowania samoprzylepne przez długi czas zachowają swój doskonały wygląd.

Naklejki matowe w na stronie DrukarniaNaklejek.pl

Oferujemy wykonane z precyzją naklejki matowe, które sprawdzą się zarówno w niewielkich firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Dlaczego warto z nami współpracować? Przede wszystkim jesteśmy do dyspozycji klientów na każdym etapie wykonywania zamówień, zawsze szukając dla zleceniodawców korzystnych rozwiązań, które wyróżnia trwałość. Zależy nam też na Twojej wygodzie, dlatego możemy spotkać się zdalnie i omówić, jakie cechy powinna mieć idealna naklejka matowa. Dopracowany i uniwersalny sposób obsługi zamówień pozwala nam dostarczać nasze produkty do firm z całej Polski.

 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek reklamowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl