Opcje przeglądania
Cena netto
 • od
  do

Podczas składania zamówień druku naklejek należy wybrać jeden z dostępnych rodzajów wykończenia ich powierzchni. Wśród nich szczególną popularnością cieszą się warianty matowe. To doskonały wybór dla odbiorców, którzy szukają eleganckich oznakowań samoprzylepnych umożliwiających w efektowy sposób promowanie firmy, marki, lub produktu. 

Naklejki matowe

Naklejki matowe 40x50 mm 1000 szt. Naklejki matowe 40x50 mm 1000 szt.

240,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki matowe 30x70 mm 1500 szt. Naklejki matowe 30x70 mm 1500 szt.

285,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,19 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki matowe 80x60 mm 1000 szt. Naklejki matowe 80x60 mm 1000 szt.

390,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,39 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki 80x50 mm 1000 szt. folia srebrna matowa Naklejki 80x50 mm 1000 szt. folia srebrna matowa

420,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,42 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki 50x30 mm - 1.000 szt folia złota matowa Naklejki 50x30 mm - 1.000 szt folia złota matowa

300,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Mamy duże możliwości!

Dzięki wykorzystaniu dostępnych technik druku oraz sprawdzonych materiałów możemy zaproponować naklejki matowe odpowiadające na wszelkie stawiane przed nimi wymagania.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych produktów wykonywanych w opcji na folii białej matowej. O wyborze rodzaju powierzchni możesz zdecydować już podczas składania zamówienia. Jeśli nie znajdujesz swojego wymiaru naklejki przejdź do sklepu z naklejkami na zamówienie, lub prześlij zapytanie o wycenę.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

W jaki sposób powstają naklejki matowe?

W zależności od oczekiwań klienta tworzymy naklejki matowe na różne sposoby. Wśród nich są:

 • druk naklejek na folii matowej - to najprostsze rozwiązanie stosowane w opcji druku cyfrowego,
 • druk na papierze samoprzylepnym z powierzchnią określaną przez nas jako "półbłysk" lub "półmat" - to opcja druku etykiet samoprzylepnych na roli,
 • druk na dowolnej folii z laminatem matowym - w tym przypadku na gotowy wydruk nakładamy przezroczystą folię, pełniącą funkcję ochronnego laminatu. Tu warstwa zewnętrza wpływa na ostateczny wygląd gotowych produktów.
 • wykorzystanie lakieru matowego w druku cyfrowym etykiet na roli - to rozwiązanie polega na pokryciu całej lub części powierzchni etykiety matowym lakierem. Przy opcji częściowego pokrycia lakierem mówimy o „lakierowaniu wybiórczym”.

Szeroki wybór dostępnych metod wykonania naklejek, gdzie nie tylko wykorzystujemy folie matowe, sprawia, że każda naklejka może zostać w pełni dostosowana do wymagań zleceniodawcy, a także do warunków, w jakich ma być wykorzystana. Dzięki temu mamy pewność, że wykonane przez nas oznakowania samoprzylepne przez długi czas zachowają swój doskonały wygląd.

Naklejki matowe w na stronie DrukarniaNaklejek.pl

Oferujemy wykonane z precyzją naklejki matowe, które sprawdzą się zarówno w niewielkich firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Dlaczego warto z nami współpracować? Przede wszystkim jesteśmy do dyspozycji klientów na każdym etapie wykonywania zamówień, zawsze szukając dla zleceniodawców korzystnych rozwiązań, które wyróżnia trwałość. Zależy nam też na Twojej wygodzie, dlatego możemy spotkać się zdalnie i omówić, jakie cechy powinna mieć idealna naklejka matowa. Dopracowany i uniwersalny sposób obsługi zamówień pozwala nam dostarczać nasze produkty do firm z całej Polski.

 

naklejki matowe

 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. W jaki sposób powstają naklejki matowe?

Naklejki matowe powstają głównie przez druk na folii matowej. Dzięki temu, że druk cyfrowy nie zmienia struktury powierzchni zachowując ją matową uzyskujemy również matowe naklejki. Są też opcje druku jak na przykład druk UV z żelowym atramentem, który daje możliwość wykończenia zadrukowanej powierzchni w dowolny sposób połyskiem lub matem podczas jednej operacji w procesie produkcji. Innym sposobem na uzyskanie matowej powierzchni naklejek jest laminowanie matowe. jest to nałożenie dodatkowej warstwy folii matowej na dowolne zadrukowane podłoże. Naklejki matowe można uzyskać też przez użycie lakieru. Jest to możliwe na przykład w opcji druku etykiet na roli, gdzie w procesie produkcji po operacji druku można włączyć opcję lakierowania matowego zarówno na całości wykonywanego projektu, jak i wybiórczo.

2. Czy po naklejkach matowych łatwiej można pisać, niż po błyszczących?

Naklejki matowe sprawdzają się doskonale jako etykiety na których można pisać, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest uzupełnianie projektu etykiety dodatkowymi danymi. Dzięki temu że można ręcznie nanosić dodatkowe dane na gotowe etykiety uzyskujemy efekt aktualizacji informacji, które przenoszą etykiety. W ten sposób możemy napisać na nich na przykład:

 • termin przydatności produktu do spożycia,
 • datę produkcji produktu oznaczonego etykietą,
 • wagę produktu po zapakowaniu.

Powierzchnia matowa etykiet łatwiej niż błyszcząca przyswaja atrament wszystkich powszechnie wykorzystywanych ręcznych nośników pisma, takich jak: długopisy, markery. Przez to etykiety matowe stają się nieco bardziej uniwersalne od błyszczących przy zastosowaniu ich jako powszechnie stosowane oznaczenia produktów.

3. Jak można wykorzystać naklejki matowe w małym biznesie?

Z naszego doświadczenia wiemy, że naklejki matowe zamawiają bardzo często firmy oferujące ekskluzywne produkty, często nawiązujące do surowych i naturalnych składników i takiego sposobu ich wykonania. W ten sposób, właśnie za pomocą matowej etykiety firmy chcą zwrócić uwagę zarówno na niepowtarzalność swoich produktów, ich ekskluzywność, i przywiązanie do natury. Przykładem takich produktów są:

 • świece sojowe wykonywane często w niewielkich domowych pracowniach,
 • naturalne kosmetyki, jak kremy i perfumy poszukiwane w zastępstwie tych brandowych,
 • napoje kraftowe,
 • produkty spożywcze pochodzenia naturalnego: miody i im pochodne, 
 • suplementy i środki prozdrowotne.

Naklejki i etykiety matowe stwarzają wrażenie bardziej niepowtarzalnych i mniej popularnych oznakowań samoprzylepnych od zwykłych naklejek z połyskiem. Często są wybierane do oznaczania produktów, które nie chcą przyciągać uwagi klientów ich błyskiem i różnorodnością kolorystyczną, a delikatnym i subtelnym wrażeniem matu, który określa produkty z linii Premium.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl