Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Sympatyczne naklejki świąteczne są naszym produktem bezpłatnym. Co roku w grudniu dodajemy je bezpłatnie w formie prezentu do każdego zamówienia. Okres świąt bożonarodzeniowych jest szczególnym czasem w roku. Wtedy zwalniamy nieco tempa w wykonywaniu codziennych obowiązków i skupiamy się na innych.

Naklejki świąteczne

Sprawmy innym świąteczną radość!

Pomaganie jest ważne. My przypominamy o tym w ten nieznaczny sposób dając od siebie to, na czym znamy się najlepiej, czyli naklejki. Nasze naklejki co roku są inne, opierają się o autorskie projekty grafików, którzy z nami współpracują. To także doskonała okazja do podsumowania naszej współpracy w tym zakresie. Wspólnie wykonujemy produkt ze świątecznym przesłaniem.

Świąteczny czas zachęca również do podsumowań. Dotyczy do zarówno naszej pracy jak i współpracy z naszymi dostawcami, klientami, pracownikami. Dziękując sobie za udane wspólne działania w mijającym roku wręczamy sobie prezenty w postaci naklejek. Sa one doskonałym sposobem na oznakowanie świątecznych prezentów i sprawienie przyjemności najbliższym.

Cieszymy się, gdy możemy mieć w tym swój udział!

 

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

  • menedżer produktu, właściciel firmy
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl