Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Chcesz wyróżnić swoją firmę na tle innych? Zależy Ci na oryginalnej reklamie? Postaw na naklejki podłogowe i prowadź klienta krok po kroku do Twojego sklepu. Tego rodzaju produkty proponujemy również przedsiębiorcom, którym zależy na czytelnym oznakowaniu na halach przemysłowych.

Naklejki podłogowe

Naklejki podłogowe - minimum produkcyjne Naklejki podłogowe - minimum produkcyjne

200,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 40,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki podłogowe 50x50 cm - 10 szt. Naklejki podłogowe 50x50 cm - 10 szt.

300,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 30,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki podłogowe 50x50 cm - 20 szt. Naklejki podłogowe 50x50 cm - 20 szt.

500,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 25,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Naklejka podłogowa, czyli drogowskaz dla klienta

Dlaczego warto wykorzystać naklejki podłogowe jako reklamę swojego sklepu lub usług? Przede wszystkim, klienci są już przyzwyczajeni do tego, że dookoła nich znajdują się reklamy. Te często ich nie interesują, dlatego nie zwracają na nie uwagi. Banery czy hasła reklamowe na ziemi są znacznie mniej spotykane, a przez to oryginalne i przyciągające wzrok. Możesz zdecydować się na wariant z nazwą sklepu oraz strzałką, która wskaże klientom, jak mają do Ciebie trafić.

Kolejny argument przemawiający za zainwestowaniem w naklejki podłogowe: obecnie wiele osób nawet podczas zakupów korzysta ze swoim telefonów, a co za tym idzie - ich wzrok zwrócony jest na ziemię. Bez względu na to, czy odpisują akurat na wiadomość czy analizują listę zakupów, jeśli przejdą obok loga znajdującego się na podłodze, bez wątpienia zwrócą na nie uwagę. Warto także zadbać o odpowiednie rozłożenie tego rodzaju reklamy - jeśli np. sprzedajesz sportowe ubrania, do Twojego sklepu mogą prowadzić naklejki od siłowni.

Kiedy warto zainwestować w naklejki podłogowe?

Naklejki podłogowe doskonale sprawdzą się w formie reklamy. Dzięki temu, że w naszej drukarni możesz zamówić produkty z własnym zdjęciem, bez trudu zaprojektujesz je tak, aby od razu przywodziły na myśl dany sklep, czy konkretne usługi. Oprócz tego na podłodze świetnie sprawdzają się kody QR odsyłające np. do strony firmy. Wiele osób podczas zakupów w galeriach handlowych czy też innych miejscach ma w ręku telefon, co pozwala od razu zeskanować kod.

Warto jednak zaznaczyć, że wykorzystanie naklejek podłogowych do reklamy nie jest ich jedynym zastosowaniem. Zdadzą egzamin również na hali produkcyjnej. Tam odpowiednie oznakowanie BHP to konieczność, a z naszym asortymentem nie powinno stanowić żadnego problemu. Dzięki naklejkom bez trudu oznaczysz określone szlaki komunikacyjne i wydzielisz strefy pracy. Za ich sprawą zwiększysz bezpieczeństwo osób znajdujących się w danym pomieszczeniu.

Oprócz tego naklejki na podłogę można spotkać również w przedszkolu, gdzie pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych miejsc zabaw czy w miejscach użyteczności publicznej, gdzie także służą do oddzielania od siebie określonych stref.

Druk naklejek podłogowych dopasowanych do Twoich potrzeb

Jeśli szukasz partnera z szerokimi możliwościami produkcji poligraficznej dla realizacji samoprzylepnych dla Twojej firmy, wiedź, że akebi drukarnia naklejek to firma, w której poszukujemy zawsze indywidualnych rozwiązań. Nasze produkty wyróżnia ich trwałość - naklejki są odporne na ścieranie i zachowują swoje kolory na długo. Wyposażamy je również w silny klej, dzięki czemu możesz wykorzystać je do ozdobienia płytek podłogowych bez obaw, że naklejki zaczną się przesuwać.

Warto je docenić za doskonały wygląd - każdą naklejkę wykonujemy według Twojego projektu, dzięki czemu masz pewność, że będzie wyglądać dokładnie tak, jak powinna. Przykładamy dużą wagę do linii cięcia oraz odpowiedniego odwzorowania kolorów. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań - kontaktu z naszymi specjalistami.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Naklejki podłodze - jak wyznaczyć klientowi drogę do naszego sklepu?

Odwiedzający galerie handlowe klienci mają wiele spraw do załatwienia, od prostych codziennych zakupów, przez usługi specjalistyczne, do zakupów dużych produktów włącznie. Każdy z odwiedzających ma jakiś cel i stara się osiągnąć go sprawnie i w możliwie najkrótszym czasie. Uwaga klienta nie zawsze skupia się na naszym marketingu i treściach, którymi chcielibyśmy go przywołać do siebie i zachęcić do zakupu u nas.

Jako sprzedawcy chcielibyśmy poprowadzić klienta wprost do naszego salonu sprzedaży. Chcielibyśmy, aby łatwo dotarł on prosto do produktu i po chwili do kasy, gdzie za niego zapłaci. Jak to zrobić? Jak zbudować "ścieżkę", która przyprowadzi kupującego do nas w gąszczu innych, równie ciekawych ofert? Tu z pomocą może nam przyjść kilka ciekawych rozwiązań, których wróżenie wcale nie musi wiązać się z wydaniem całego miesięcznego budżetu na marketing i reklamę.

Doskonałym narzędziem informacji o aktualnej promocji prowadzonej w sklepie, czy punkcie sprzedaży umieszczonym w galerii handlowej są naklejki podłogowe. Stosowane już powszechnie przez duże sieci handlowe, a nadal nieco mniej doceniane przez mniejsze sklepy, punkty sprzedaży, apteki, czy salony usług indywidualnych. Naklejki na podłogę wskazują często drogę do punktu handlowego, miejsca wystawienia promowanych produktów, czy kasy sklepowej, w której można dokonać transakcji. Takie rozwiązanie kieruje klienta wprost do celu, którym jest nasz produkt.

Jaką formę mogą przyjmować naklejki podłogowe?

Forma bardzo typowa dla zwykłej naklejki podłogowej to kształt stopy. W takim przypadku wskazuje ona wprost na to, by klient ustawił na nich swoje stopy i zgodnie z wyznaczoną trasą poruszał się w kierunku naszej specjalnie dla niego przygotowanej oferty. Kształt stóp często jest dostosowany do rodzaju grafik, kolorystyki i barw firmowych. Czasem całość wyróżnia się intensywnym kolorem w celu lepszej widoczności przekazu reklamowego. Ułożenie i przyklejenie kilku samoprzylepnych stóp ustawionych w kierunku naszego salonu na głównym ciągu komunikacyjnym galerii skieruje kroki klientów wprost do naszej oferty. Naklejki takie umieszczane w sklepie wskazują kierunek dotarcia do promowanych przez nas towarów i wiodą go ostatecznie wprost do kasy.

Poza tym naklejki podłogowe mogą mieć również inne kształty. Mogą być na przykład okrągłe lub owalne, mogą być kwadratowe lub prostokątne. W tym ostatnim przypadku warto, aby ich narożniki były dość znacznie zaokrąglone. Taka opcja nie tylko wpływa na estetykę i przyjemne dla oka zaoblenie krawędzi, ale ma też zaletę praktyczną. Podczas utrzymywania czystości w salonie nie będzie ona narażona na ewentualne uszkodzenia. Dotyczy to też naklejek poza salonem, gdzie czystość na ciągach komunikacyjnych galerii utrzymywana jest za pomocą specjalistycznych odkurzaczy samojezdnych i intensywnych środków czystości wykorzystujących agresywne detergenty chemiczne. 

Inne zastosowania - naklejki podłogowe w salonie samochodowym

Naklejki, o których mowa w tym artykule mogą mieć też doskonałe zastosowanie w salonach samochodowych. Służą zazwyczaj przeprowadzaniu chwilowej promocji nowego modelu auta czy informacji o wyprzedaży lub sezonowej ofercie. Zwykle to duże naklejki wielkoformatowe, eksponowane przy wejściu lub przy ekskluzywnie wyposażonym modelu auta, a służą zwróceniu na niego uwagi klientów. Nie bez znaczenia jest też rodzaj powierzchni podłogi, na którą aplikujemy takie krótkotrwałe reklamy. W salonach samochodowych najczęściej potrzebne okazują się naklejki na płytki ceramiczne podłogowe, ponieważ jest to popularny rodzaj stosowanej posadzki. Płytki wybierane są głównie ze względu na fakt, że stanowią niezwykle efektowne tło, ale trzeba przyznać, że jest to również świetne podłoże do aplikacji naklejek podłogowych. To kolejny ważny argument za ich stosowaniem w takich miejscach.

Naklejka antypoślizgowa - skuteczna reklama i bezpieczeństwo

Niezwykle istotną cechą, jaką posiadają naklejki podłogowe reklamowe, jest antypoślizgowość. Ma to szczególne znaczenie w odniesieniu do zapewnienia bezpieczeństwa klientom oraz osobom, które będą powierzchnię naszego nośnika reklamowego traktowały jako zwykłą podłogę. Wielu producentów i dostawców materiałów do druku naklejek proponuje doskonałe rozwiązania tego problemu. Nie tylko same folie, na których drukowany jest wzór, ale przede wszystkim laminat foliowy, będący powierzchnią naklejki podłogowej, muszą być odpowiednio dobrane. Dzięki stosowaniu laminatów naklejki antypoślizgowe zyskują swoje optymalne właściwości. To sprawia, że są dostosowane do użytku w ciągach komunikacyjnych o dużym natężeniu. Ich właściwości gwarantują nie tylko odporność na ścieranie, ale bezpieczeństwo użytkowników bez ryzyka poślizgu na ich powierzchni.

 

WYCEŃ NAKLEJKI PODŁOGOWE

 

Naklejki jako skuteczna reklama na podłodze

Reklama, która działa na klienta w momencie dokonywania przez niego zakupów, może okazać się doskonałym środkiem do przekonania znacznej liczby osób do zakupu danego produktu. W czasach ogromnej konkurencji często o wyborze decydują innowacyjne, alternatywne rozwiązania i nieoczywiste taktyki. W poniższym tekście zwracamy uwagę na ciekawy produkt, jakim są naklejki na kafelki podłogowe i inne rodzaje posadzki, które doskonale sprawdzają się w wielkopowierzchniowych punktach handlowych. Dzięki nim można przyciągnąć uwagę przechodniów i zachęcić ich do odwiedzenia swojego punktu czy wyboru konkretnej marki produktów.

Warto zdać sobie również sprawę z tego, że opisywane naklejki pozwalają na więcej niż tylko reklamę danej marki czy produktu. Na rynku dostępne są naklejki na płytki podłogowe do łazienki lub strefy sanitarnej w sklepach oraz galeriach handlowych, a także wiele rodzajów samoprzylepnych elementów informacyjnych, które ułatwiają życie klientom. W ogólnym ujęciu, jeżeli chodzi o naklejki podłogowe, cennik jest bardzo różnorodny, a większość zależy tak naprawdę od projektu, wykorzystanych materiałów oraz wielkości zamówienia.

Podsumowanie

Opisaliśmy kilka ważnych kwestii związanych z zastosowaniem wydruków reklamowych przyklejanych na podłodze sklepów, czy ciągów komunikacyjnych w galeriach handlowych. Trudno opisując tę tematykę w ogólny sposób, wskazać na najlepsze rozwiązanie dla konkretnego przypadku. Dlatego, jeśli uważasz, że reklama na podłodze w salonie lub punkcie handlowym jest skuteczną formą komunikowania się z klientem w Twoim przypadku, rozważ tę opcję w swoich działaniach marketingowych i dowiedz się więcej, kontaktując się z nami.

Jeśli zechcesz dobrać najlepsze rozwiązania do Twoich potrzeb, zgłoś się do nas. Z chęcią podpowiemy Ci jak przeprowadzić efektywną promocję, wykorzystując do tego celu naklejki podłogowe – akebi drukarnia naklejek zapewnia nie tylko właściwe materiały do ich wykonania, ale też wiedzę naszych doradców, jak wykorzystać je w najlepszy możliwy sposób.

Jesteśmy drukarnią naklejek, która zapewni Ci produkty wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń poligraficznych, mogącym sprostać nawet bardzo trudnym wyzwaniom produkcyjnym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przygotowujemy naklejki na podłogę z wybranym wzorem o dowolnym kształcie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek podłogowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Jak prawidłowo wykonać naklejki podłogowe?

Naklejka podłogowa, choć często umieszczona na krótki czas, powinna być wykonana z trwałego materiału, jaki jest folia samoprzylepna zaopatrzona w mocy klej gwarantujący przyczepność do różnego rodzaju powierzchni. Naklejki podłogowe powinny być wykonane konieczne z zastosowaniem mocnego laminatu podłogowego z certyfikatem antypoślizgowości. Cały projekt naklejki podłogowej powinien mieć obłe kształty lub mocno zaokrąglone narożniki.

2. Jakie cechy muszą mieć naklejki podłogowe? Odporność na zadarcia.

Trwałość to jedna z ważniejszych cech naklejek reklamowych przyklejanych na podłodze. Konieczne jest zachowanie odpowiedniej odporności na czas promocji, nawet przy założeniu bardzo intensywnego użytkowania. Liczba klientów, która odwiedza sieci sklepów w galeriach handlowych, jest bardzo duża. Przez jeden weekend może przez nie przejść nawet ponad tysiąc osób. Z tego wynika więc konieczność doboru właściwego materiału do ich wykonania. Tym zazwyczaj zajmuje się profesjonalna drukarnia naklejek, a jako zamawiający powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj materiałów użytych do ich produkcji i zapytać o ich podstawowe parametry. Należą do nich na przykład odporność na rozdarcie i naddarcia krawędzi podczas chodzenia, czy sprzątania.

3. Czym różni się reklama za pomocą naklejek podłogowych od standardowych rozwiązań?

  • Pozwala uzyskać ciekawy rzucający się w oczy projekt – może zawierać np. charakterystyczny motyw firmowy, wykorzystywać kolorystykę firmy lub niepowtarzalny, charakterystyczny dla danej branży dodatek. Przykładowo, dla firm z branży odzieży dziecięcej lub z produktami dla dzieci może być to motyw bajkowy lub grafika skupiająca ich uwagę przez powiązanie z zabawą,
  • Umożliwia łatwą i szybką zmianę używanych grafik promocyjnych – odwiedzający nasz salon klienci po raz pierwszy na pewno zwrócą uwagę na promocję, ale jeśli z niej od razu nie skorzystają i wrócą do naszego salonu, przyzwyczają się do niej i nie będzie ona na nich robiła wrażenia. To może znacząco zmniejszyć efektywność reklamy. Na szczęście naklejki podłogowe można wykonać folii z łatwo usuwalnym klejem, przez co nietrudno je zastąpić i zmienić wystrój wnętrza oraz treść reklamy podłogowej.
  • Jest bardzo skuteczna. Należy oczywiście dbać o stan naklejek podłogowych w sklepie wielkopowierzchniowym. To forma przekazu kierowana do naszych przyszłych klientów, dlatego musi być czytelna. Jeśli pomimo trwałości materiału, z jakiego są wykonane, ulegną uszkodzeniu przez intensywne korzystanie, pomyśl o zmianie na nową, świeżą i czystą wersję. Skorzystasz na tym nawet wtedy, jeśli nie zmienisz projektu graficznego i treści. Świeża i schludna naklejka spowoduje z pewnością, że klienci zwrócą uwagę na przekaz reklamowy na podłodze, nawet jeśli będzie on zawierał ten sam komunikat.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl