Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Naklejki plombowe są bardzo przydatne podczas pakowania wielu różnych produktów. Szczególnie chętnie wykorzystywane są w branży elektronicznej, ponieważ klienci zamawiający drogi sprzęt lub gadżety, chcą mieć pewność, że produkty będą najwyższej jakości, oraz że nikt przed nimi nie miał możliwości otwierania paczki i używania danego sprzętu.

Naklejki plombowe

Naklejki plomby gwarancyjne 50x20 mm - 1000 szt. Naklejki plomby gwarancyjne 50x20 mm - 1000 szt.

290,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,29 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki plomby gwarancyjne 50x20 mm - 2000 szt. Naklejki plomby gwarancyjne 50x20 mm - 2000 szt.

490,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,25 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki plomby gwarancyjne 50x20 mm - 5000 szt. Naklejki plomby gwarancyjne 50x20 mm - 5000 szt.

920,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,18 zł )
szt.
zobacz więcej

Zastosowanie naklejek plombowych

Folia plombowa charakteryzuje się cechą kruszenia się podczas próby rozrywania czy oderwania jej z podłoża oraz mocnym klejem. Połączenie to doskonale spełnia oczekiwania klientów, dla których naklejki mają pełnić funkcje kontroli dostępu. Dzięki temu etykiety plombowe są naklejkami jednorazowymi, których nie da się użyć ponownie. Taka funkcja naklejek jest wykorzystywana w wielu dziedzinach np. w branży technicznej, informatycznej, czy ochroniarskiej.

Cel stosowania naklejek plombowych

Nalepki plombowe są wykorzystywane na bardzo wielu polach. Głównym przykładem jest tutaj branża technologiczna. Zamawiając nowy sprzęt, każdy oczekuje, że przyjdzie on nienaruszony. Całkowitą gwarancję, że nic nie działo się z konkretnymi produktami, daje właśnie plomba znajdująca się w całości na swoim miejscu. Funkcjonalność nie jest jednak jedyną zaletą takich naklejek.

Są one przede wszystkim:

  • odporne na nieintencjonalne usunięcie - zbyt słabe nalepki mogłyby uszkodzić się w transporcie, co spowodowałoby zupełną utratę ich wartości,
  • atrakcyjne wizualnie, przez co podnoszą subiektywną wartość opakowania danego produktu,
  • uniwersalne - mogą być wykorzystywane w przypadku bardzo różnorodnych produktów czy urządzeń.

Dodatkowo naklejki plombowe mogą pełnić doskonałą funkcję marketingową. Klienci bardzo cenią sobie świadomość, że kupowany przez nich produkt nie był ani razu otwierany w drodze z fabryki. Stosując plomby naklejkowe na opakowaniach, zwłaszcza droższych artykułów, można zwiększyć chęć klientów do ich zakupu. Oczywiście nadal podstawowym walorem jest jakość samego sprzętu, jednak w dobie ogromnej liczby podobnych urządzeń, o wyborze konkretnego produktu często decydują takie właśnie niuanse.

Funkcje naklejek plombowych

Oprócz oczywistej funkcji związanej z bezpieczeństwem produktu, plomby naklejkowe mogą również odgrywać rolę swego rodzaju certyfikatu oryginalności danego produktu. Wiele marek stosuje je właśnie po to, by upewnić odbiorców o tym, że mają w dłoniach dokładnie to, czego oczekiwali. Osobną kategorią są plomby gwarancyjne. Te naklejki służą przede wszystkim producentowi danych artykułów. Uniemożliwiają użytkownikowi ingerencję w mechanizm danego urządzenia, co mogłoby prowadzić do jego uszkodzenia. Kiedy plomba jest zerwana, producent może mieć podstawy do odmowy wykonania gwarancji. Tutaj również naklejka plombowa zrywa się nieodwracalnie.

akebi : drukarnia naklejek - producent naklejek plombowych

Oferujemy naklejki plombowe, które możesz dopasować do własnych potrzeb. Mogą one posiadać indywidualny kształt i rozmiar - wszystko tak naprawdę zależy od Twojej inwencji oraz zapotrzebowania związanego z charakterem dostarczanych przez Ciebie produktów. W naszej drukarni naklejek dbamy o to, by spełnić oczekiwania naszych Klientów. Dlatego dopasowujemy się do ustalonej przez Ciebie strategii, ale staramy się również doradzać w przypadku problematycznych kwestii. Cena usługi polegającej na druku naklejek plombowych zależy od przedstawionych wymagań i nakładu, jednak możesz szybko dowiedzieć się, jaka konkretnie ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy - wystarczy, że wypełnisz formularz bezpłatnej wyceny, znajdujący się poniżej.

Druk naklejek plombowych jest bardzo specyficzny i wymaga zastosowania nowoczesnego sprzętu. W naszej drukarni naklejek wykonujemy etykiety plombowe, które sprawdzą się doskonale w przypadku pakowania produktów wymagających dodatkowego zabezpieczenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas, a rozwiejemy wszystkie pojawiające się wątpliwości. Możesz również wykorzystać w tym celu formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.

Porozmawiajmy na temat druku naklejek reklamowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. W jaki sposób naklejki plombowe zabezpieczają dostęp?

Nasze naklejki zabezpieczające wykonane są z wysokiej jakości folii samoprzylepnej o dwóch podstawowych cechach wpływających na możliwość uzyskania właściwości zabezpieczających. W pierwszej kolejności to materiał. Pomimo tego, że materiałem jest folia, zachowuje się ona w sposób dla folii nietypowy. Z uwagi na delikatną strukturę bardzo łatwo ją uszkodzić. Jest to materiał kruszący się. Poza tym folia samoprzylepna plombowa została zaopatrzona w bardzo mocny klej, co przy połączeniu z tym materiałem nadaje wykonanym naklejkom cech plombowych.

2. Jakie wymiary naklejek plombowych wykonuje się najczęściej?

Naklejki plombowe to zazwyczaj niewielkie realizacje pod względem wymiaru, ale za to często wykonujemy ich jednorazowo bardzo dużą ilość. Wykorzystanie ich bezpośrednio na produktach powoduje, że ich ilość musi być odpowiednia do specyfiki produktu i wielkości produkcji. Dość powszechnym wymiarem naklejek plombowych jest 30 × 10 mm, choć nie mamy tu żadnych ograniczeń. Naklejki tego typu możemy wyciąć w dowolnym kształcie i wielkości. Dla większych produktów często spotykamy się z zamówieniami naklejek plombowych o wymiarach standardowej wizytówki.

3. Czy naklejki plombowe da się usunąć?

Tak, można to zrobić, ale specyfiką tego produktu jest to, by zostały na swoim podłożu dłużej niż do ich zerwania. Ich usunięcie jest możliwe tylko w częściach. Przy próbie usunięcia naklejki plombowe folia przerywa się z uwagi na kruchy materiał i bardzo mocny klej. Po rozdarciu pozostają na podłożu jej strzępy, które są trudne do usunięcia i nadal świadczą o wcześniejszej obecności w tym miejscu plomby zabezpieczającej przed nieuprawnionym dostępem do urządzenia, przestrzeni, czy miejsca.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl