Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Etykiety termotransferowe papierowe i syntetyczne są przeznaczone dla wymagających przedsiębiorców, dla których liczy się przede wszystkim wysoka trwałość wydruku oraz stała atrakcyjność nawet po upływie wielu lat. Etykiety termotransferowe radzą sobie znakomicie z palącym słońcem, promieniowaniem UV oraz z bezpośrednim działaniem wody (w przypadku foliowych) przez pewien czas. Do ich zadruku wykorzystuje się niezwykle mocne taśmy termotransferowe żywiczne, woskowe i woskowo-żywiczne.

Etykiety termotransferowe

Czym cechują się etykiety termotransferowe?

Etykiety termotransferowe różnią się od pozostałych modeli przede wszystkim możliwością samodzielnego zadruku ich powierzchni – wystarczy dostęp do własnej drukarki etykiet. Takie rozwiązanie otwiera przed każdym przedsiębiorcą szereg nowych możliwości i zastosowań. Etykiety drukowane przez drukarki termotransferowe są trwałe i zapewniają właściwą czytelność umieszczonych na nich informacji, to jednak nie są ich jedyne istotne cechy – jest ich znacznie więcej. Różnice występują głównie w kwestii materiału zastosowanego do ich produkcji.

  • Etykiety termotransferowe papierowe – są trwałe i dobrze radzą sobie z prezentowaniem wydruku w standardowych warunkach, co z reguły jest wystarczające dla ich typowego użytkowania.
  • Etykiety termotransferowe foliowe – różnią się od powyższych przede wszystkim tym, że są w pełni odporne na działanie wody i różnych cieczy. Można je zatem stosować na zewnątrz i w miejscach szczególnie narażonych na powstawanie zabrudzeń. Kolejną zaletą folii jest możliwość wyboru jej koloru, np. srebrnego, złota, czerni lub innych.

Etykiety termotransferowe – jak je wykorzystać?

Zastosowań etykiet termicznych jest bardzo wiele, gdyż są to uniwersalne i ponadczasowe akcesoria niezbędne we współczesnym biznesie. Stosuje się je np. jako tabliczki znamionowe na sprzęcie elektronicznym, AGD i RTV, jako oznaczenie konkretnego wyrobu lub jako formę ostrzeżenia bądź informacji praktycznych o danym produkcie. Warto, aby wybrana przez nas etykieta termotransferowa była wykonana w sposób zgodny ze środowiskiem jej użytkowania. We wnętrzach najlepiej sprawdzi się wydruk przy użyciu papieru, a na zewnątrz – folii. Zapraszamy już dziś do złożenia zamówienia, a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu z naszymi konsultantami!

Porozmawiajmy na temat etykiet!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku etykiet

 

WYCENA DRUKU ETYKIET 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl