Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Naklejka na kosz zazwyczaj kojarzy się z tym służącym do segregacji śmieci. Spotkasz je zarówno w miejscach publicznych, takich jak biura czy galerie handlowe, ale i w domu. Jednak pojemniki informują także o innych ważnych rzeczach, dotyczących nie tylko odpadów, ale i prawidłowego odkładania rzeczy na swoje miejsce. Ułatwia to zarządzanie obiektem oraz utrzymanie w nim porządku – szczególnie kiedy chodzi o miejsca publiczne.

Naklejki na kosze na śmieci

Naklejki na kosze 100x100 mm - 250 szt. Naklejki na kosze 100x100 mm - 250 szt.

260,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 1,04 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Naklejki na kosze 100x100 mm - 500 szt. Naklejki na kosze 100x100 mm - 500 szt.

440,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,88 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki na kosze 100x100 mm - 1000 szt. Naklejki na kosze 100x100 mm - 1000 szt.

750,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,75 zł )
szt.
zobacz więcej

Naklejki na kosze na śmieci i nieczystości stałe

Naklejka na kosz na śmieci informuje o rodzaju odpadów, jakie możesz do niego wrzucić. W naszej drukarni naklejek możesz stworzyć je w niestandardowy, kreatywny sposób – urozmaici to przestrzeń w firmie i pozwala w łatwy sposób zachęcić pracowników do segregacji śmieci. Jest to niezwykle ważne dla całej naszej planety.

Tworząc grafikę na naklejki na kosze do segregacji odpadów, należy jednak trzymać się pewnych zasad. Zostały one określone przez Wspólny System Segregacji Odpadów w Polsce. Powstał on po to, aby ujednolicić przepisy oraz ułatwić segregację śmieci. Wykorzystano do tego następujące kolory:

  • żółtytworzywa sztuczne (plastik, metale),
  • niebieskipapier,
  • zielonyszkło,
  • czarnyśmieci zmieszane,
  • brązowyodpady biodegradowalne.

Wielofunkcyjne naklejki na kosze

Pojemniki jednak stosuje się nie tylko do segregacji śmieci. Kosze służą do zachowania porządku w wielu miejscach publicznych. Na przykład w szkołach, żłobkach czy przedszkolach naklejki oznaczają przestrzeń na poszczególne klocki lub zabawki. Podobnie jest na siłowniach oraz w salonach SPA, gdzie zaznacza się kosze na zużyte ręczniki – jeśli tylko lokal ten zapewnia ich wypożyczanie. Kreatywne naklejki umożliwiają utrzymanie ładu w poszczególnych miejscach, a także informują korzystających o panujących w nich zasadach.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Zaprojektuj swoje naklejki na pojemniki

W ofercie drukarni naklejek AKEBI znajdują się różne produkty, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Po pierwsze to Ty wybierasz, jaki ma być rozmiar naklejki oraz jej rodzaj. Może być ona papierowa, przezroczysta, błyszcząca, matowa czy laminowana, a to tylko niektóre z naszych propozycji!

Po drugie, jak wspomnieliśmy, to Ty decydujesz, co na niej się znajdzie. Wystarczy, że prześlesz nam grafikę z gotowym projektem, a my zajmiemy się resztą. Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia z tworzeniem nadruku – napisz do nas! Współpracujący z nami graficy zajmą się przygotowaniem projektu, na podstawie Twojej koncepcji. Wspólnie znajdziemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Każdy nasz produkt powstaje z wyselekcjonowanych materiałów oraz z pomocą sprawdzonych metod. Jedną z nich jest druk cyfrowy ink jet UV. Dzięki niemu naklejki są odporne na ścieranie się, blaknięcie kolorów oraz upływ czasu.

Przykładowa wycena naklejek jako produkty na stronie

W tej kategorii, tak jak w każdej innej, prezentujemy tylko przykładową wycenę opartą o dowolnie przyjęte przez nas parametry. Są to propozycje dostosowane do standardowych realizacji tego typu, jednak zarówno wymiary, jak i kształty naklejek na kosze mogą być dowolne i dostosowane do potrzeb odbiorcy. Ilości zamówienia naklejek też mogą być dowolne, a podane w tej kategorii nakłady są wyłącznie przykładowe. Nasze realizacje nie są standardowe i nie opierają się o przygotowane przez nas grafiki.

Drukujemy wyłącznie indywidualne naklejki na zamówienie w oparciu o projekt odbiorcy, który określa parametry produkcji. W naszej ofercie nie znajdziesz gotowych wzorów i grafik. Dzięki współpracy z nami uzyskasz własne unikalne naklejki, inne od wszystkich. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i ustalisz szczegóły swojego zamówienia z doradcą klienta. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące samego produktu, wysyłki lub ceny, skontaktuj się z nami za pomocą formularza zamieszczonego na stronie. W prywatnej wiadomości odpowiemy Ci na wszystkie pytania oraz przedstawimy indywidualną ofertę. Zapraszamy!

 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek na kosze!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl