Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Naklejki na szyby okienne to jedna z głównych form reklamy niemal każdej firmy, jednak szczególnie wykorzystywane są przez punkty sprzedaży, sklepy i salony w galeriach handlowych. Naklejki takie wyróżniają wizualnie markę firmy i zwiększają jej widoczność już ze znacznej odległości. Dzięki temu klienci mogą łatwo trafić do lokalu. Zamieścisz na nich też ważne informacje, dotyczące usług, promocji, czy kontaktu. Ponadto naklejka na okno sprawi, że pomieszczenie zyska nowej atmosfery, sprzyjającej zakupom czy załatwianiu innych spraw. Jej brak może powodować niepotrzebne nieporozumienia bądź bezpośrednio wpłynąć na mniejsze zainteresowanie ofertą.

Naklejki na szyby i okna

Etykiety i naklejki na szyby i okna - minimum produkcyjne Etykiety i naklejki na szyby i okna - minimum produkcyjne

240,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki bezklejowe adhezyjne 150x150 mm 100 szt. Naklejki bezklejowe adhezyjne 150x150 mm 100 szt.

395,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 3,95 zł )
szt.
zobacz więcej

Sposoby wykorzystania naklejek na szybę

Okna i witryny sklepowe

Powszechnym sposobem wykorzystania naklejek na szyby są promocje w sklepach wielkopowierzchniowych. Wiele sklepów umieszcza je na szybach z okazji sezonowych wyprzedaży, promocji związanych z nadchodzącym świętami, czy w czasie trwania okazjonalnych obniżek cenowych w takie dni jak na przykład tzw. "black friday", czy "cyber monday"

Naklejki przeznaczone do umieszczenia ich na szybach i oknach wystawowych powinny dać się bardzo łatwo aplikować nawet osobom, które wcześniej nie miały z tym do czynienia. Taki sposób ich przygotowania zmniejsza koszty związane z dodatkową usługą aplikacji naklejek na witryny, gdyż wtedy będzie mogła zrobić to bez trudu obsługa sklepu. Wykonanie naklejek z folii bezklejowej lub z folii z klejem punktowym zapewnia łatwe ich naklejanie. Dzięki temu załoga sklepu zmieni jego wystrój nie tylko bez większego przeszkolenia, ale bardzo szybko, a przede wszystkim z ogromną przyjemnością.

Zmiana wystroju witryny sklepowej za pomocą naklejek bezklejowych lub z klejem do łatwej aplikacji jest doskonałą zabawą i oderwaniem od codziennych działań załogi sklepu. Taka wspólna praca jest też świetnym zadaniam integracyjnym dla zespołu.

Reklama na pojazdach

Naklejki na szybę, są również wykorzystywane jako reklama na samochodach. Możesz umieścić je na szybie samochodu, co także wzmocni Twoje działania reklamowe i marketingowe. Dotyczy to w dużej mierze działalności wykonywanych za pomocą pojazdów. Wszystko dlatego, że samochód jest mobilny i przemieszcza się z miejsca na miejsce. W ten sposób naklejki na okna umieszczone po bokach lub na tylnej bądź przedniej szybie, będą widoczne dla większej liczby potencjalnych klientów.

"Podklejki" - naklejki z drukiem widocznym od strony kleju

Jeśli chcesz przykleić naklejkę na szybie wystawionej na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, najlepiej zrobić to od wewnętrznej strony okna. Opady atmosferyczne, wahania temperatur związane ze zmianami pór roku czy bezpośrednia ekspozycja na promienie słoneczne niekorzystnie wpływają na trwałość i żywotność naklejek. W ten sposób unikniemy też ryzyka celowego działania osób chcących usunąć naklejkę bez naszej wiedzy i zgodny. Z tego względu właśnie naklejka na szybę, drzwi szklane i innego rodzaju różne konstrukcje przeszkleń, powinna być przyklejona od wewnętrznej strony okna.

Wykonujemy też tego typu samoprzylepne oznakowania okien i witryn sklepowych, które określany jako "podklejki", czyli naklejki z drukiem widocznym od strony kleju. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, przejdź do kategorii: drukarnianaklejek.pl/naklejki-bezklejowe.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Naklejki na szyby w naszym sklepie

W drukarni naklejek AKEBI znajdziesz naklejki do przyklejenia bezpośrednio na szkło. Sam zdecydujesz, jaki ma być ich rozmiar. Może być on naprawdę różny – najmniejsze zaczynają się już od 10 mm x 10 mm. Ponadto w naszym sklepie możesz również wybrać formę oraz ich rodzaj. Jeśli wymiarów lub ilości, których szukasz nie ma w naszym sklepie zapytaj o indywidualną wycenę doradcę klienta.

Z tego względu w naszej ofercie znajdziesz naklejki na szyby z drukiem od strony kleju. Pozwala to bezpiecznie zamontować produkty. Podklejki, bo tak również są nazywane, będą doskonale widoczne dla osób przechodzących obok lokalu Twojej firmy.

Logo Twojej marki na szybie - jak zamówić?

W naszej drukarni wykonujemy naklejki na szyby na zamówienie. To Ty decydujesz, jaki wzór się na niej znajdzie. Możesz wysłać nam gotową grafikę, a my zajmiemy się jej przygotowaniem na naklejkę. Jeśli jednak chcesz stworzyć nowy wzór na Twoich szybach, a masz tylko na niego pomysł – napisz do nas! Współpracują z nami eksperci, zajmujący się grafiką. Wspólnie przejdziemy fazę projektową i na podstawie Twojej koncepcji wykonamy gotowe oznakowania. Jak więc widzisz, nie jest konieczne samodzielne projektowanie.

Profesjonalny druk naklejek na szyby i okna

Naklejki potrafią odmienić przestrzeń. Zamieszczone na szybach nie tylko informują klientów o usługach, ale i nadają pomieszczeniom przyjemnej atmosfery. Przykładem mogą być stosowane na okna witraże bądź kompozycje roślin – będzie to świetnie rozwiązanie w sklepach ogrodniczych bądź kwiaciarniach.

Aby jednak uzyskać taki efekt, naklejki na szyby muszą być dobrej jakości oraz powinny być nasycone wyrazistymi barwami. Do tego ich rozmiar ma idealnie pasować do okien. Dbamy o szczegóły każdego zamówienia, aby każdy z naszych klientów otrzymał wysokiej klasy naklejki, które spełniają jego potrzeby.

Przykładowa wycena naklejek jako produkty na stronie

W tej kategorii, tak jak w każdej innej, prezentujemy tylko przykładową wycenę opartą o dowolnie przyjęte przez nas parametry. Są to propozycje dostosowane do standardowych realizacji tego typu, jednak zarówno wymiary, jak i kształty naklejek na kosze mogą być dowolne i dostosowane do potrzeb odbiorcy. Ilości zamówienia naklejek też mogą być dowolne, a podane w tej kategorii nakłady są wyłącznie przykładowe. Nasze realizacje nie są standardowe i nie opierają się o przygotowane przez nas grafiki.

Drukujemy wyłącznie indywidualne naklejki na zamówienie w oparciu o projekt odbiorcy, który określa parametry produkcji. W naszej ofercie nie znajdziesz gotowych wzorów i grafik. Dzięki współpracy z nami uzyskasz własne unikalne naklejki, inne od wszystkich. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i ustalisz szczegóły swojego zamówienia z doradcą klienta. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące samego produktu, wysyłki lub ceny, skontaktuj się z nami za pomocą formularza zamieszczonego na stronie. W prywatnej wiadomości odpowiemy Ci na wszystkie pytania oraz przedstawimy indywidualną ofertę. Zapraszamy!

 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek na szyby!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl