Opcje przeglądania
Cena netto
 • od
  do

Na rynku dostępne są bardzo różnorodne rodzaje naklejek. Jednym z nich są naklejki z nadrukiem od strony kleju, określane przez nas i wielu naszych klientów jako podklejki. Jest to ciekawy produkt o bardzo szerokich możliwościach zastosowania. Do czego mogą się przydać naklejki z grafiką od strony kleju, co warto o nich wiedzieć i dlaczego są często tak doskonałym rozwiązaniem?

Naklejki z drukiem widocznym od strony kleju

Naklejki z drukiem od strony kleju - 80x80 mm - 500 szt - Minimum produkcyjne Naklejki z drukiem od strony kleju - 80x80 mm - 500 szt - Minimum produkcyjne

300,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki z drukiem od strony kleju - 150x100 mm - 250 szt Naklejki z drukiem od strony kleju - 150x100 mm - 250 szt

350,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 1,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki z drukiem od strony kleju - 200x200 mm - 200 szt Naklejki z drukiem od strony kleju - 200x200 mm - 200 szt

650,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 3,25 zł )
szt.
zobacz więcej

Naklejki z nadrukiem od strony kleju w twojej firmie

Naklejki z nadrukiem od strony kleju mają ogromną ilość zastosowań. Przeznaczone do stosowania na szyby, meble w przestrzeniach handlowych w celu szybkiej aplikacji informacji o zmieniających się informacji handlowych i promocji. Sprawdzą się jako forma reklamy, ciekawie ozdobią szklane powierzchnie lub posłużą do przekazywania istotnych informacji. Takie naklejki nie kosztują wiele, a jest to doskonała inwestycja - która na pewno pozwoli ci zwiększyć sprzedaż i zwróci się bardzo szybko.

Warto pamiętać, aby zamawiać podklejki od sprawdzonych producentów. Daje to gwarancję najwyższej jakości druku, trwałości i profesjonalnego doradztwa na każdym etapie projektowania i produkcji.

Naklejki, na których wydruk znajduje się od strony kleju, możesz wykorzystać w swojej firmie na wiele sposobów:

 • Jako element strategii marketingowej - możesz umieszczać je na wewnętrznych powierzchniach szyb sklepów, biur, witryn reklamowych. Doskonałym pomysłem jest też przyklejanie ich na wewnętrznych powierzchniach szyb pojazdów - wówczas reklama staje się mobilna i znacznie skuteczniej dociera do kolejnych klientów. 
 • Jako nośniki informacji - które przekazują klientom i pracownikom wszystko, co może okazać się w danej sytuacji istotne.
 • Jako znaki ostrzegawcze - niebezpieczeństwa mogą być bardzo różne - od tych trywialnych, po znacznie poważniejsze. Naklejka z ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem może uchronić wiele osób przed nieprzyjemnym w skutkach wypadkiem. 
 • Jako dekorację - nie zawsze naklejki muszą pełnić funkcje użytkowe. Czasami są po prostu ładnym dodatkiem - który może zdziałać naprawdę wiele! Możesz przyozdobić nimi zarówno swoje biuro, jak i produkty, które sprzedajesz. 
 • Jako alternatywę dla klasycznych naklejek, umieszczanych na zewnątrz szyby - wszędzie tam, gdzie stosujesz zwykłe naklejki, możesz wykorzystać te z nadrukiem od strony kleju jako zamiennik. Będzie to rozwiązanie znacznie bardziej wytrzymałe, trwalsze, a w niektórych przypadkach - również bardziej estetyczne. 
 • Jako etykiety produktowe - ciekawie wyglądająca etykieta, umieszczona na produkcie lub opakowaniu, przyciąga uwagę - ale również podnosi wartość sprzedawanego przedmiotu.

Naklejki z nadrukiem od strony kleju sposobem na reklamę

Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktu z tymi, którzy już zdecydowali się na twoje usługi, to bardzo istotny element prowadzenia firmy. Marketing musi być skuteczny, możliwie nieskomplikowany i nie generować niepotrzebnych kosztów. W roli takiego rozwiązania świetnie sprawdzają się naklejki reklamowe - również te z nadrukiem od strony kleju. 

Dzięki naklejkom umieszczanym po wewnętrznych stronach szklanych powierzchni będziesz mógł zawsze docierać do klientów. Twoja marka stale będzie widoczna - więc wygląd jej logo trwale zapisze się w pamięci konsumentów, którzy uznają cię za domyślnego dostawcę usług w danej branży. Im częściej będą widzieli twoje logo - tym chętniej zainteresują się produktami, które masz do zaoferowania. 

Naklejki są niedrogie - a umieszczone na różnorodnych przedmiotach działają jako reklama samodzielnie, bez twojej ingerencji. Jeśli zadbasz, by znalazły się na nich twoje dane kontaktowe - klientom będzie znacznie łatwiej się z tobą skontaktować. Oszczędza to ich czas - a wszyscy cenimy sobie proste i szybkie rozwiązania. 

Naklejki umieszczane od wewnątrz szyby cechują się doskonałym wyglądem. Mogą przyciągać uwagę żywymi kolorami, ciekawymi kształtami i niecodziennym projektem graficznym. Ogranicza cię jedynie własna wyobraźnia - gdyż możliwości są naprawdę ogromne. W drukarni naklejek chętnie doradzimy ci, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w twoim przypadku - dobierając projekt indywidualnie do twoich potrzeb.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Naklejki naklejane od wewnątrz szyby - ostrzegawcze i informacyjne

Niektóre produkty mogą być niebezpieczne, jeśli obsługiwane są nieodpowiednio. Brak informacji o zagrożeniu naraża twoich klientów na wypadki i urazy. Nieoznakowany produkt może też nie zostać dopuszczony do sprzedaży - istnieją normy, których musisz przestrzegać, jeśli sprzedajesz określonego typu przedmioty. 

Naklejki umieszczane na wewnętrznych powierzchniach szyb świetnie sprawdzają się w roli naklejek ostrzegawczych - informują o konieczności przestrzegania zasad BHP, a dzięki żywym barwom ciężko jest je przegapić. Umieszczenie naklejek od wewnątrz szyby ma w tym wypadku dodatkową zaletę - naklejki z ostrzeżeniem będą chronione przed uszkodzeniami, odklejeniem i zniszczeniem, więc będą pełniły swoją funkcję długo i skutecznie. Nie będziesz musiał się obawiać, że z powodu zniszczenia naklejki procedury bezpieczeństwa nie zostaną zachowane. 

Naklejki ostrzegawcze stosowane są najczęściej:

 • Na maszynach przemysłowych
 • Na maszynach rolniczych
 • Na urządzeniach drukujących
 • Na urządzeniach elektrycznych i grzewczych

Naklejki ostrzegawcze sprawdzą się również wtedy, gdy to nie produkty stanowią niebezpieczeństwo - ale proces ich wytwarzania. Wówczas powinieneś zadbać, by twoi pracownicy mogli czuć się bezpiecznie, wiedząc, kiedy i gdzie należy zachować szczególne środki ostrożności. Naklejki z nadrukiem od strony kleju możesz umieścić w odpowiednich miejscach na hali produkcyjnej, a także na maszynach i urządzeniach. 

Naklejki lewo-czytelne: czym są?

Naklejki lewo-czytelne to praktyczne rozwiązanie: zaprojektowane są tak, by po naklejeniu ich od wewnętrznej strony szyby lub witryny napis był możliwy do odczytania z zewnątrz. Gdzie można je wykorzystać? Możliwości jest bardzo wiele: często takie naklejki stosowane są do oklejania przeszklonych drzwi i witryn sklepowych. Znajdują swoje zastosowanie również w branży motoryzacyjnej: umieszczane są na szybach pojazdów. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu naklejka chroniona jest warstwą szkła (lub innego przezroczystego tworzywa). To zapewnia jej znacznie większą trwałość - z pewnością utrzyma się na swoim miejscu przez wiele lat, nie tracąc swoich walorów estetycznych. 

Wysokiej jakości naklejki - trwałość i doskonały wygląd

Precyzyjnie dopracowane detale, żywe barwy, fantazyjne kształty i rozmiary dopasowane do dowolnych potrzeb - to wszystko cechuje naklejki z nadrukiem od strony kleju. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości druku, wykorzystującego nowoczesne technologie - jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To właśnie dlatego takie naklejki świetnie sprawdzają się w roli estetycznej dekoracji: łączą w sobie trwałość i estetykę. Można wycinać je bardzo precyzyjnie - więc nawet skomplikowane kształty nie stanowią problemu. 

Dzięki wykorzystaniu przy produkcji wysokiej jakości materiałów, naklejki z nadrukiem od strony kleju stanowią trwałe rozwiązanie, odporne na zniszczenia, czynniki atmosferyczne, zmiany temperatury i mechaniczne uszkodzenia. Możesz być pewien, że raz przyklejone - pozostaną na właściwym miejscu przez bardzo długi czas. 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek reklamowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Jak powstają naklejki z drukiem od strony kleju?

Naklejki z drukiem od strony kleju powstają na folii transparentnej. Lustrzany nadruk projektu graficznego nakładany na folię przezroczystą powoduje, że od strony kleju widoczny jest prawidłowy obraz projektu. Druk cyfrowy, czy offsetowy są technikami druku półprzezroczystego, które dedykowane są na powierzchnie posiadające tło, takie jak papier, czy folia samoprzylepna. Żeby uzyskać właściwy efekt widoczności zadruku, musimy „zamknąć” całą realizację, dodatkowo nakładając tło na wydrukowany projekt graficzny. Można to zrobić za pomocą nadruku białą aplą lub nałożenia białej folii na przykład za pomocą laminatora. Potem pozostaje już tylko wycinanie naklejek.

2. Co to są "podklejki"?

Podklejki to potoczna nazwa naklejek z drukiem od strony kleju, która przyjęła się zarówno w drukarniach i wśród klientów. Choć określenie „druk od strony kleju” również się przyjęło powszechnie, to nie jest ono do końca prawdziwe. Podklejki w rzeczywistości drukuje się również na powierzchni folii, stosując dodatkowo inne zabiegi umożliwiające uzyskanie żądanego efektu.

Podklejki są zatem formą naklejek z nadrukiem „widoczny” od strony kleju.

Jest to co prawda niewielka różnica, ale niewłaściwe określenie mogłoby wprowadzać w błąd kogoś, ktoś chciałby być precyzyjny z technicznego punktu widzenia. Przyjmijmy zatem, że podklejki to też naklejki, tylko takie, gdzie druk jest widoczny od strony kleju. Najważniejsze, że dzięki swoim cechom można przyklejać je na szyby, okna, czy witryny od wewnątrz bez narażenia ich na uszkodzenia atmosferyczne, lub ryzyko usunięcia przez osoby postronne na przykład po zamknięciu lokalu handlowego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl