Drukowanie naklejek Poznań

Wystarczy rozejrzeć się po swoim najbliższym otoczeniu, by przekonać się, jak bardzo namacalna jest obecność naklejek produktowych, marketingowych czy promocyjnych. Pełnią one ważną funkcję i są obecne niemal w każdym sektorze gospodarki oraz przemysłu. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie właśnie tej formy przekazu. Szukasz drukarni naklejek w Poznaniu, która zrealizuje Twój projekt? Może potrzebujesz kompleksowej usługi? Zachęcamy do skorzystania z usług wyspecjalizowanej drukarni naklejek, która tworzy naklejki na zamówienie i dostarcza je do każdego miasta w Polsce.

drukarnia naklejek Poznań

Funkcje reklamowe i informacyjne naklejek

Należy na wstępie zastanowić się, jakim celom mają służyć naklejki samoprzylepne. Obecnie etykiety i naklejki mają wiele różnych zastosowań, gdyż pełnią funkcję informacyjną, reklamową, promocyjną, ostrzegawczą, ale są także wyrazem społecznej ekspresji (np. wlepki z aktualnie głoszonymi hasłami odwołującymi się do warstwy kulturowej, społecznej czy politycznej). Naklejki na zamówienie możesz wykonać w Poznaniu lub za pośrednictwem internetowej drukarni naklejek, która realizuje zlecenia na terenie całego kraju. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto zastanowić się, jakim celom mają służyć naklejki samoprzylepne.

Rodzaje naklejek na zamówienie

Naklejki to popularna forma reklamy, ale także sposób na poinformowanie i poinstruowanie. Z tego też względu istnieją różne rodzaje naklejek na zamówienie, których realizację można zlecić w Poznaniu. Zleceniodawca ma do wyboru emblematy chromowane, naklejki wypukłe 3D, naklejki podłogowe i wielkoformatowe do oklejania samochodów, etykiety na produkty spożywcze, czy naklejki dla przemysłu. Rodzaj i finalny wygląd zależy więc od usługi, jaką zajmuje się firma.

  • Naklejki firmowe - ich głównym zadaniem jest informowanie klienta o marce. Taka naklejka na zamówienie skupia się przede wszystkim na przekazaniu informacji o firmie - z nastawieniem na ukazanie logo marki, które ma zostać zapamiętane przez odbiorcę. Takie naklejki firmowe mogą znajdować się na meblach, niektórych produktach żywnościowych, sprzętach RTV i AGD, rzeczach codziennego użytku (ubraniach czy akcesoriach kuchennych). Mają za zadanie ulokować znak graficzny firmy w pamięci konsumenta.
  • Naklejki promocyjne i reklamowe - naklejki tego typu są dobrym sposobem na reklamę i są coraz chętniej wybierane zamiast tradycyjnych ulotek. Takie naklejki znajdują się na produktach (informują o promocji lub zniżce), ale też znajdują się w przestrzeni miejskiej (naklejki podłogowe lub na witryny sklepowe). Ten typ naklejek ma dotrzeć do jak największego grona odbiorców.
  • Etykiety i naklejki produktowe - informowanie konsumenta o składzie i dacie przydatności produktów żywnościowych jest obowiązkowe. Dlatego też naklejki i etykiety produktowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Producenci często nie rezygnują z naklejek nawet wtedy, gdy produkt spożywczy posiada fabryczne opakowanie z istotnymi informacjami. Naklejka jest szybkim i jasnym sposobem na poinformowanie klienta, że np. ser, chleb czy makaron został wyprodukowany w Polsce z ekologicznych składników albo, że dany produkt jest odpowiedni dla osób, które nie tolerują glutenu lub są weganami.
  • Naklejki informacyjne - można je spotkać na dworcach, w dużych centrach handlowych, urzędach oraz przedmiotach codziennego użytku. Są to wszelkiego rodzaju strzałki informacyjne i instruujące, komunikaty, rozkłady jazdy, a nawet naklejki naklejane na kubły do segregacji śmieci.
  • Naklejki ostrzegawcze - zamieszczane na miejscach potencjalnie niebezpiecznych w celu poinformowania użytkownika o zagrożeniu (np. na agregatach prądotwórczych, maszynach rolniczych). Takie naklejki używane są także na przesyłkach pocztowych po to, aby poinformować klienta i odbiorcę o delikatnej zawartości paczki. Ponadto takie naklejki najczęściej spotyka się w zakładach produkcyjnych i fabrykach.
  • Naklejki gwarancyjne - stosowane na fabrycznie pakowanych produktach, słoikach czy butelkach. Tego typu naklejki informują o tym, iż produkt nie był wcześniej używany. Naklejki gwarancyjne lub plomby widnieją także na sprzętach elektrycznych, a ich zerwanie powoduje utratę reklamacji.

Poznań - naklejki na zamówienie

Prowadzisz punkt gastronomiczny, herbaciarnie lub tworzysz naturalne kosmetyki i chcesz swoim logo oznaczyć sprzedawane przez siebie produkty? Chcesz zainteresować klienta niekonwencjonalną reklamą w postaci naklejki podłogowej lub witrynowej. Potrzebujesz etykiety na wykonywane przez siebie produkty żywnościowe? W Poznaniu nie brakuje drukarni, które wykonują naklejki na zamówienie. Ważne jest, aby spełniała ona Twoje oczekiwania co do formy, ilości i ostatecznego designu naklejek. Nasza drukarnia dostosowuje się do potrzeb klienta. Znamy rynek, dlatego wiemy, jakie naklejki i etykiety produktowe będą najwłaściwsze dla danego typu zamówienia. Realizujemy zamówienia nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całej Polski.

Druk naklejek - Poznań i nie tylko

Stawiamy przede wszystkim na jakość, wytrzymałość i kolor wykonywanych naklejek na zamówienie, aby ich barwa przetrwała przez lata. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, a jeśli dopiero szukasz właściwego projektu, to wspólnie postaramy się stworzyć ten najodpowiedniejszy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii w dziedzinie druku możemy wykonywać naklejki na zamówienie o niebanalnych kształtach i wyrazistej kolorystyce.

Wiemy, jak ważna jest trwałość naklejek - zwłaszcza etykiet produktowych i naklejek firmowych, dlatego zależy nam, aby nasze produkty były odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych czy innych uszkodzeń mechanicznych. Jeśli szukasz sprawdzonej drukarni w Poznaniu, która wykona Twój projekt, to dobrze trafiłeś. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, współpracujemy z wieloma firmami nie tylko z Poznania. Staramy się mieć jak najlepszy i jak najbardziej zrozumiały kontakt z klientem, aby skutkował on dobrze wykonaną pracą i interesującą realizacją naklejek reklamowych, produktowych lub informacyjnych, które przykują uwagę odbiorców.

Skontaktuj się w sprawie druku naklejek w Poznaniu:

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl