Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Naklejki dwustronne to bardzo ciekawe produkty, które są dużo bardziej uniwersalne od tradycyjnych reklam i nalepek. Doskonale nadają się do przyklejania na przezroczystych powierzchniach, stanowiąc wygodną alternatywę dla osobnego przyklejania wlepek od strony wewnętrznej i zewnętrznej.

Naklejki dwustronne

Naklejki dwustronne 100x100 mm 100 szt. Naklejki dwustronne 100x100 mm 100 szt.

400,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 4,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki dwustronne drukowane offsetowo 80x80 mm 2.000 szt. Naklejki dwustronne drukowane offsetowo 80x80 mm 2.000 szt.

7 200,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 3,60 zł )
szt.
zobacz więcej

Czym charakteryzują się naklejki dwustronne?

Przez naklejki dwustronne rozumiemy zazwyczaj nalepki samoprzylepne wykonane z folii, gdzie nadruk poza standardowym drukiem na powierzchni jest widoczny również od strony kleju. Nie oznacza to jednak, że nadruk wykonywany jest od strony kleju. Drukujemy zawsze na prawej stronie folii, czyli tej bezklejowej. Jakość druku z obydwu stron jest taka sama, a więc naklejka prezentuje się doskonale, niezależnie od tego, z którego kierunku się na nią patrzy.

Sposób produkcji nalepek dwustronnych

Do produkcji naklejek dwustronnych używana jest folia samoprzylepna transparentna (folia przezroczysta). Produkcja tego typu naklejek odbywa się w ten sposób, że pierwszy projekt (ten, który ma być widoczny od strony kleju) zostaje naniesiony jako projekt „lustrzany” - wtedy we właściwy sposób będzie on widziany jako druk po stronie kleju. Następnie nanoszona jest warstwa białego tła, która „zamyka” pierwszy projekt dając odbicie wcześniej nałożonego projektu.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Gdzie najczęściej wykorzystuje się takie naklejki?

Naklejki dwustronne wykorzystywane są na powierzchniach szklanych oraz pozostałych, przezroczystych elementach. Mogą pełnić zarówno funkcję informacyjną, jak i reklamową. Ze względu na swój charakter świetnie sprawdzają się w sklepach oraz punktach usługowych. Często ważne jest tam poinformowanie klientów o specjalnej ofercie lub zareklamowanie danego produktu. Dotyczy to zarówno osób zastanawiających się nad wyborem miejsca do zakupów, jak i Klientów w środku. Naklejka dwustronna może ich zachęcić do zdecydowania się na wybór promowanej oferty.

Naklejki dwustronne sprawdzają się również doskonale w roli etykiet informacyjnych i ostrzegawczych. Często stosowane są również do znakowania drogi ewakuacyjnej w budynkach z przeszklonymi drzwiami i ściankami. W zasadzie możliwości są nieograniczone, a takie naklejki mogą pełnić zarówno funkcję bezpieczeństwa, jak i służyć promowaniu marki czy konkretnego produktu.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest stosowanie naklejek dwustronnych w roli etykiet produktowych. Coraz częściej można zobaczyć takie rozwiązanie na produktach kosmetycznych lub spożywczych (w przezroczystych opakowaniach). Główna koncepcja jest taka, że strona zewnętrzna zawiera wszystkie podstawowe informacje, do których klient powinien mieć łatwy dostęp. Strona wewnętrzna wykorzystana jest do wprowadzenia ciekawego akcentu stylistycznego lub przekazania dodatkowych informacji. Widać ją wyłącznie przez opakowanie (np. butelkę z wodą), a wygląda to tak, jakby nadruk znajdował się w środku. Druk etykiet dwustronnych umożliwia z pewnością wyróżnienie się wśród konkurencji w bardzo oryginalny sposób.

Dlaczego warto wybrać naszą drukarnię?

  • Potrafimy obsłużyć pojedyncze zamówienia, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, wydajnych maszyn radzimy sobie również z potrzebami większych firm i zakładów przemysłowych.
  • Produkujemy trwałe naklejki, które doskonale sprawdzają się na co dzień i nie ulegają łatwemu zniszczeniu.
  • Stosujemy warstwową technikę, która sprawia, że dwie strony naklejki są od siebie zupełnie niezależne, a jakość obrazu jest jednakowa po obydwu stronach.
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny, które, ze względu na obniżanie kosztów idące za wykorzystaniem innowacyjnych technologii, są również bardzo konkurencyjne.
  • Umożliwiamy drukowanie własnych projektów, a nawet pomoc w stworzeniu wymarzonej naklejki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy bardzo wygodną i szybką wycenę zamówienia, a także odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy strategię dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek reklamowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

 

tel. +48 604 41 47 46

FAQ

1. Jakie ilości naklejek dwustronnych jest najkorzystniej zamówić?

Z uwagi na złożony proces wykonania tego typu realizacje wymagają większych nakładów. Pozwala to “zgubić” koszty związane z przygotowaniem i rozpoczęciem produkcji w całej dużej realizacji. Przy mniejszych zamówieniach koszty początkowe mogą przekroczyć oczekiwania zamawiającego. Zamówienia naklejek dwustronnych zaczynają się zwykle od kilku tysięcy sztuk i dochodzą czasem do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset tysięcy sztuk. O ile ilości te mogą wydawać się bardzo duże, to w druku naklejek poza nakładem ważny jest też ich wymiar. Im większa naklejka, tym ilościowe minimum produkcyjne dostosowane do tej techniki druku i realizacji tego typu może być mniejsze.

2. Jakie jest najczęstsze zastosowanie naklejek dwustronnych

W związku z pewnymi stałymi i nieuniknionymi kosztami początkowymi tego typu realizacji na druk naklejek dwustronnych decydują się często firmy mające spore zapotrzebowanie na tego typu oznakowania. Przykładem mogą być na przykład: sieci handlowe, sieci aptek, czy banki. Te firmy wykorzystują często naklejki tego typu do znakowania miejsc odwiedzanych często przez klientów, gdzie najczęściej na szybach, przy stoiskach kasowych, lub w salonach sprzedaży w galeriach handlowych umieszczają ważne informacje dla klientów. Mogą one dotyczyć: godzin otwarcia punktu sprzedaży, sposobu płatności za towary, czy usługi, oraz stanowią formę reklamy marki firmy lub jej produktów.

3. Jak wykonuje się naklejki dwustronne?

Z uwagi na dość złożoność wykonania naklejki dwustronne są zwykle drukowane techniką druku offsetowego z dodatkowym nadrukiem. Bazą do tego typu produkcji jest zwykle folia transparentna, a poszczególne kolory łącznie z tłem nanoszone są w firmie zadruku, Oddzielenie jednej strony od drugiej jest wykonane za pomocą blokera, jakim jest srebrne tło. Dzięki temu dwa projekty umieszczone niezależnie na awersie i rewersie naklejki nie zlewają się ze sobą wizualnie i mogą zostać prawidłowo odczytane. Do wycięcia stosuje się gilotynę w opcji cięcia po liniach prostych. Jeśli naklejka ma mieć nieco bardziej skomplikowany kształt lub choćby zaokrąglenia narożników używa się wcześniej przygotowanych wykrojników.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl