Naklejki reklamowe

Potrzeby reklamowe firm są bardzo złożone. Wiele firm wykorzystuje w swoich działaniach marketingowych różnego rodzaju materiały reklamowe, zaczynając od prostych gadżetów i artykułów drukowanych, takich jak wizytówki czy ulotki, przechodząc do bardziej zaawansowanych środków komunikacji marketingowej.

Naklejki reklamowe są jednymi z prostszych, ale skuteczniejszych sposobów na szybką prezentację oferty firmy. Stosunkowo niedrogie, jak ulotki, naklejki mogą pełnić funkcję wizytówki firmowej z dodatkową funkcją samoprzylepności i być nośnikiem ważnych informacji kontaktowych wraz z logo firmy.

 

naklejki  <hr style=

 

Zalety stosowania naklejek reklamowych z nadrukiem

  • Bardzo wygodne w użyciu, można rozdawać je dokładnie na takiej samej zasadzie, jak wizytówki czy ulotki, a stanowią o wiele ciekawsze rozwiązanie.
  • Łatwe w transporcie i przechowywaniu.
  • Stosunkowo łatwe w produkcji. Naklejki reklamowe z nadrukiem nie wymagają bardzo skomplikowanych projektów, choć oczywiście wszystko zależy od pierwotnego zamysłu.
  • Oryginalne i pozwalające się wyróżnić wśród potencjalnych klientów.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Gdzie wykorzystuje się takie naklejki?

Naklejki reklamowe z nadrukiem są bardzo chętnie wykorzystywane przez firmy z bardzo różnorodnych branż. Przede wszystkim liczy się tutaj funkcja promocyjna, dlatego takie wlepki najczęściej stosowane są w działaniach marketingowych przedsiębiorstw, takich jak:

  • akcje promocyjne,
  • konkursy,
  • eventy,
  • targi.

Możliwości wykorzystania naklejek reklamowych zależą w dużej mierze od zdolności produkcyjnych. Te jednak w ostatnich latach bardzo mocno się zwiększyły. Podstawowy druk cyfrowy, kiedyś stosowany głównie do wydruków wielkoformatowych umożliwia dziś bardzo precyzyjne realizacje nawet małych użytków. Wpływa to niewątpliwie pozytywnie na upowszechnienie stosowania naklejek przez firmy.

Rodzaje naklejek reklamowych

Naklejki reklamowe z nadrukiem to nie jest jednorodna grupa. Mogą się one różnić między sobą zarówno wyglądem, jak i wykorzystanymi materiałami. Projekty naklejek często są dość proste, informując o wysokości rabatów czy okazjonalnej zniżce na produkt. Innym razem naklejki wyróżniają się bardziej skomplikowanymi graficzne projektami służącymi jako etykiety informacyjne lub wizytówki firm. Poza logotypem zawierają one wówczas informacje o ofercie, produkcie, dane techniczne czy nawet skomplikowane kody identyfikacyjne, np. logistyczne.

Jeżeli chodzi o sposób wykonania, to tutaj możliwości jest naprawdę wiele. Podstawowym sposobem jest drukowanie naklejek reklamowych na papierze samoprzylepnym. Jest to oczywiście specjalny papier z przeznaczeniem do tego typu realizacji i charakteryzuje się dobrą jakością wykonania. Często wykorzystywane wykończenie to półbłysk, co sprawia, że naklejka prezentuje się bardzo dobrze. Drugim rozwiązaniem, które znacznie zwiększa żywotność naklejek i sprawia, że są bardziej odporne na czynniki pogodowe, ale i oddziaływanie mechaniczne, jest zastosowanie folii.

Jest to bardzo chętnie wykorzystywana technika, która sprawdza się nie tylko w przypadku naklejek reklamowych z nadrukiem, ale również etykiet produktowych czy naklejek ostrzegawczych. Jeżeli nalepka ma być umieszczona na zewnątrz lub w inny sposób wystawiona na działanie czynników atmosferycznych, warto zdecydować się na wersję laminowaną, która jeszcze bardziej poprawia jakość ostatecznego produktu.

Druk naklejek reklamowych z DrukarniaNaklejek.pl

Posiadając doświadczenie w kontaktach z Klientami biznesowymi, wiemy jakie naklejki reklamowe z nadrukiem wybierane są najchętniej i które z nich sprawdzają się w praktyce. Z tego względu służymy swoim doświadczeniem i chętnie doradzamy w wyborze najlepszej opcji. Naturalnie najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego umożliwiamy druk indywidualnych projektów, niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Praktycznie dowolny jest również kształt i rozmiar naklejek (oczywiście maszyny produkcyjne posiadają pewne fizyczne ograniczenia, które jednak umożliwiają druk wszystkich popularnych formatów).

Sprawdź, co mamy do zaproponowania wybierz coś dla siebie. Jeżeli zainteresowała Cię oferta, możesz zamówić bezpłatną wycenę, dzięki której podejmiesz najlepszą decyzję.

Zapraszam do kontaktu w sprawie druku naklejek

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl