Druk etykiet samoprzylepnych na rolce

Przyciągają wzrok, zdobią produkt, odzwierciedlają identyfikację wizualną marki — etykiety samoprzylepne na rolce to po prostu doskonały sposób na zwiększenie widoczności Twojej marki! Druk etykiet na rolce to usługa dla wielu branż, które szukają wysokiej jakości produktów pełniących różne funkcje — od znakowania produktu, przez przekazywanie ważnego komunikatu, po ewidencjonowanie przesyłek.

Etykiety samoprzylepne - czym są i kiedy się je stosuje?

etykiety na roli

Etykiety samoprzylepne to drukowane na indywidualne zamówienie naklejki samoprzylepne oznakowania produktów. Są stosowane zarówno przez producentów, dystrybutorów, czy importerów, którzy chcą wzbogacić wizualnie oferowane artykuły albo ich opakowania o unikalną dekorację, tekst, logo firmy czy jeszcze inną formę graficznego przekazu.

Druk etykiet na roli to popularna forma przygotowania artykułów reklamowych dla Klientów Drukarni Naklejek. Pozwala na zamówienie dużej liczby produktów wraz z wygodną w użyciu rolką, która jest dodatkowym zabezpieczeniem dla etykiet samoprzylepnych.

Rolka, nazywana również gilzą jest nośnikiem wstęgi z etykietami i ułatwia ręczne, a przede wszystkim umożliwia automatyczne aplikowanie etykiet. Ponadto dzięki poręcznej roli etykiety są w jednym miejscu i łatwo można je przechowywać i wydzielać do aplikacji na produktach. 

 

Drukujemy etykiety samoprzylepne dla firm o różnych profilach i potrzebach. Najczęściej wśród naszych artykułów znajdują się:

  • Samoprzylepne etykiety na produkty — np. butelki — zawierające nazwę producenta, opis i skład produktu oraz wszystkie informacje wymagane w świetle prawa. Etykieta jest niezbędna zarówno w przypadku produkcji przemysłowej, jak i ręcznie robionych artykułów w małej firmie. Druk etykiet na rolce pozwala na identyfikację danej rzeczy oraz jej właściwości.

  • Etykiety samoprzylepne ostrzegawcze i informacyjne, które przekazują ważną wiadomość, dotyczącą np. zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z urządzeń w zakładzie pracy czy w miejscach publicznych.

  • Etykiety adresowe dla firm, które regularnie korespondują ze swoimi kontrahentami i stawiają na spersonalizowane etykiety samoprzylepne na koperty i paczki.

Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z przedsiębiorstwami z branży fotowoltaicznej i klimatyzacyjnej, a także z lokalnymi palarniami kawy, kraftowymi browarami, producentami ekologicznych kosmetyków czy świec. Druk etykiet na rolce może wzmocnić identyfikację wizualną każdej firmy, niezależnie od tego, czy prowadzisz sprzedaż w stacjonarnym punkcie, czy w sklepie internetowym!

Drukarnia etykiet samoprzylepnych i naklejek

W naszej firmie produkujemy etykiety na rolce zgodnie z życzeniem Klienta — oprócz tradycyjnych wersji na folii i papierze samoprzylepnym możemy stworzyć laminowane etykiety na rolce, które są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (laminat sprawdza się np. przy okazji znakowania maszyn przemysłowych, a także w branży opakowań).

Co ważne, starając się maksymalnie ułatwić życie naszym Klientom, proponujemy też dodatkowe usługi, czyli projektowanie etykiet i naklejek. Pomożemy Ci w stworzeniu szablonu, który spełni wszystkie wymagania pod względem grafiki, tekstu, rozmiaru i wykończenia powierzchni naklejek. Możemy również zmodyfikować istniejący już projekt lub dostosować go do nowych pomysłów. Dzięki temu będziesz mieć całkowitą pewność, że ostateczny efekt okaże się zadowalający, zwłaszcza że do produkcji etykiet używamy wysokiej jakości materiałów i najlepszego sprzętu.

Bardzo ważna jest technika druku oraz rodzaj materiału. Jesteśmy drukarnią, która stawia na nieustanny rozwój, więc znajdziesz u nas najnowsze sprzęty i technologie poligraficzne. Drukujemy etykiety samoprzylepne o różnych kształtach, wielkościach i wersjach stylistycznych. Nasza oferta jest rozbudowana, a przy tym dbamy o komfortowe warunki współpracy.

Nasze technologie druku - etykiety na rolce

Umieszczane na rolce etykiety są drukowane cyfrowo. Wykorzystujemy przy tym technologię UV, dzięki której gotowy produkt jest niezwykle trwały i ma bardzo szerokie zastosowanie. Druk cyfrowy najczęściej stosujemy do tworzenia etykiet samoprzylepnych na produkty — sprawdza się nawet przy małych nakładach i zapewnia wyjątkowo niską cenę pojedynczej etykiety na rolce.

Druk wykonywany w technologii UV może także być dodatkowym zabezpieczeniem delikatnych materiałów wymagających pokrycia na całej powierzchni, takich jak papier samoprzylepny. Ponadto etykiety samoprzylepne na rolce w technologii UV to możliwość wyboru wielu różnych konfiguracji materiałów oraz rodzajów kleju: mamy klej odlepny (usuwalny), bardzo mocny klej kauczukowy lub standardowy klej akrylowy. Wykorzystywana przez nas folia samoprzylepna PP dostępna jest w różnych opcjach — może być transparentna, biała błyszcząca czy srebrna z lustrzanym efektem.

W Drukarni Naklejek korzystamy z nowoczesnej linii produkcyjnej, dzięki której możemy zapewnić Klientom szybki i trwały wydruk. Gwarantujemy również profesjonalne laserowe wycinanie etykiet samoprzylepnych o dowolnych kształtach i wymiarach. Nasza maszyna produkcyjna pozwala na wykonanie etykiet o szerokości nawet do 32 cm. Laserowe wycinanie etykiet gwarantuje brak dodatkowych opłat za wykrojnik, krótkie terminy realizacji i możliwość druku etykiet nawet w niedużych nakładach. Oferujemy druk etykiet na rolce zarówno z papieru samoprzylepnego, jak i folii.

Dlaczego warto zamówić etykiety właśnie u nas?

  • Jesteśmy drukarnią online, co oznacza, że całe zamówienie obsługujemy na odległość. Wszystkie szczegóły uzgadniamy telefonicznie lub mailowo, dlatego nie musisz stawiać się w naszej siedzibie. W zasadzie to nie musisz nawet wychodzić z domu lub biura.

  • Jesteśmy profesjonalistami i zapewniamy przejrzysty proces wyceny i obsługi zamówienia.

  • Etykiety samoprzylepne na rolce są drukowane w najkrótszym możliwym czasie, a całe zamówienie dostarczamy pod wskazany adres.

  • Dajemy możliwość oceny naszej pracy przed złożeniem zamówienia za pomocą bezpłatnych próbek.

  • Służymy pomocą i radą na początku i na późniejszych etapach zamówienia, również podczas etapu projektowania naklejek.

Etykiety adresowe, produktowe, informacyjne, ostrzegawcze - profesjonalny druk etykiet na rolce

Skorzystaj z naszych usług i zadbaj o identyfikację wizualną swojej marki!

Etykiety samoprzylepne są trwałe i czytelne, dzięki czemu sprawdzą się dla każdego produktu. Nasza oferta stale się poszerza, a do tego bardzo chętnie podejmujemy się nietypowych zleceń. Drukujemy na wielu różnych materiałach, wykorzystując często odmienne techniki, po to, aby jak najlepiej dopasować się do wymagań Klienta. Robimy wszystko, by nasze warunki były najlepsze na rynku.

Skontaktuj się z nami lub zamów darmową wycenę online, uwzględniając wybrane etykiety, i ich zastosowania oraz parametry, a my określimy cenę produktu.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną w sprawie druku etykiet:

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl