Drukowanie naklejek Gdańsk

Naklejki wykorzystywane są niemal we wszystkich branżach i gałęziach przemysłu. Mają one nie tylko funkcję marketingową i promocyjną, ale także ostrzegawczą oraz informacyjną. Odbiorca skupia się na szybkich komunikatach i informacjach obrazkowych, które go instruują oraz przekazują najważniejsze dane. Szukasz realizatora naklejek na zamówienie w Gdańsku, który wykona projekt zgodny z Twoimi potrzebami? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej drukarni, która realizuje zlecenia na terenie całej Polski.

Drukarnia naklejek Gdańsk

Funkcje naklejek i etykiet

Naklejki są coraz częściej i chętniej wykorzystywane przez różne firmy i podmioty gałęzi gospodarki, w których pełnią funkcję marketingową, informacyjną albo edukacyjną. Całość zależy od przeznaczenia i celu, jaki chcemy osiągnąć za pośrednictwem naklejek i etykiet. Inaczej będą wyglądały projekty naklejek dla branży zajmującej się kosmetykami naturalnymi, inaczej dla cukierni, a jeszcze inna będzie naklejka na meble dla firmy stolarskiej. Każdy projekt musi być dostosowany do potrzeb zamawiającego, profilu prowadzonej przez niego działalności, a także oczekiwań klienta względem takiego sposobu komunikacji.

Jaką funkcję spełnia naklejka?

 • Informacyjną - przekazuje dane o składzie produktu, jego zastosowaniu, przeznaczeniu, sposobie użycia, ale także udostępnia informacje o samej firmie i jej największych zaletach (np. naklejka z informacją o polskim produkcie).
 • Wizytówkową - naklejka jest także formą wizytówki, na której oprócz nazwy firmy, może znaleźć się adres i dane kontaktowe. W tym celu najczęściej wykorzystuje się wypukłe naklejki 3D.
 • Marketingową - funkcja reklamowa i promocyjna to jeden z głównych celów naklejek, nawet pośredni, gdyż etykieta produktowa jest także swego rodzaju naklejka marketingową. Jej celem jest informowanie klienta o marce, produkcie, obowiązujących promocjach i zniżkach. Takie naklejki przyjmują różne formaty i sposoby przekazywania komunikatu.
 • Ostrzegawczą - ten typ naklejek pojawia się najczęściej w zakładach produkcyjnych i fabrykach, w których tym sposobem okleja się miejsca i urządzenia. Naklejki ostrzegawcze informują o potencjalnym zagrożeniu czy niebezpiecznych środkach, na które trzeba zwracać uwagę.
 • Zakazującą - takie naklejki najczęściej pojawiają się w środkach komunikacji miejskiej, miejscach publicznych, urzędach, obiektach sakralnych czy kulturalnych. Naklejki informują np. o zakazie używania telefonów, paleniu papierosów czy spożywania posiłków.
 • Wskazującą - naklejki tego rodzaju znajdują się najczęściej w centrach handlowych, instytucjach kulturalno-społecznych, urzędach, bankach. Są to wszelkiego rodzaju znaki np. wskazujące wyjście ewakuacyjne czy toalety. Naklejki takiego typu informują także o właściwej segregacji odpadów poprzez umiejscowienie na kubłach właściwych oznaczeń.

Naklejki samoprzylepne - Gdańsk

Jeśli szukasz odpowiedniej drukarni w Gdańsku, która wykona najlepsze naklejki odpowiednie do Twojego biznesu, to skontaktuj się z nami. Gwarantujemy dostosowanie projektu do profilu działalności, podpowiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej, a ponadto realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i gwarantujemy terminowe ich dostarczenie do klienta.

Oferujemy:

Jakie powinny być naklejki samoprzylepne i etykiety na zamówienie?

Jakość naklejek zależy przede wszystkim od sprzętu, na którym są wykonywane. Sprawdzone i nowoczesne urządzenia przyczynią się do tego, że naklejka spełni oczekiwania klienta.

Jeśli szukasz naklejek na zamówienie w Gdańsku, to koniecznie sprawdź, jakim portfolio dysponuje drukarnia i jakie projekty realizuje. Ważne jest także podłoże, na którym dana firma drukuje naklejki samoprzylepna. Jest to szczególnie istotne w przypadku etykiet produktowych, które muszą cechować się trwałością.

Naklejki samoprzylepne powinny być:

 • trwałe i nieścieralne - jest to szczególnie ważne w przypadku wszelkiego rodzaju etykiet produktowych, gdyż naklejki nie mogą stracić na swej wartości i wizualnej przystępności podczas magazynowania czy transportu. To między innymi naklejka może mieć wpływ na kupno danego towaru, dlatego na sklepowe półki taki produkt musi trafić w nieskazitelnym stanie.
 • dobrze przymocowane do powierzchni - naklejki nie mogą się odklejać od blatów, słoików, pudełek itp. Klej do mocowania musi być trwały.
 • odporne na wilgoć - etykiety i naklejki nie mogą tracić koloru pod wpływem wody czy innych niekorzystnych warunków klimatycznych.
 • odporne na działanie światła - w naklejkach ważny jest kolor, dlatego nie może on stracić swojej barwy pod wpływem działania promieni UV.

Naklejki na zamówienie z dostawą do Gdańska

Szukasz firmy, która drukuje naklejki w Gdańsku? A może skorzystasz z usług drukarni internetowej, która swoje zlecenia realizuje na terenie całej Polski? My stawiamy na kontakt z klientem i wspólną realizację projektu. Obsługujemy nawet duże zamówienia na odległość, a realizacja projektów pod względem czasowym nie odbiega od drukarni stacjonarnych w Gdańsku. Ponadto zapewniamy dostawę wydrukowanych naklejek lub etykiet. Współpracujemy z firmami z różnych branż i gałęzi przemysłu, dlatego możemy pochwalić się imponującym portfolio interesujących realizacji.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z naszą drukarnią?

 • Jesteśmy firmą, która w swojej pracy posługuje się nowoczesnymi urządzeniami, które gwarantują wysoka jakość druku. Stosujemy laserowe wycinanie gotowych projektów, dzięki czemu finalny wygląd naklejek i etykiet jest na najwyższym poziomie.
 • Stawiamy na najlepszą jakość wykorzystywanych przez nas materiałów, aby produkowane przez nas naklejki i etykiety były trwałe oraz nie traciły na swej barwie.
 • Wykonujemy druki naklejek na zamówienie w różnym formacie, kształcie i w dowolnej ilości.
 • Oferujemy nie tylko druk naklejek, ale także wsparcie w ich zaprojektowaniu. Nasi specjaliści pomogą w stworzeniu najodpowiedniejszego projektu.
 • Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Dostosowujemy ceny do możliwości klienta i specyfiki danej branży.

Zapraszamy do kontaktu z Drukarnią Naklejek. Gwarantujemy najlepszą jakość, trwałość i projekt, który będzie dostosowany do profilu działalności firmy.

Skontaktuj się w sprawie druku naklejek w Gdańsku:

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl