Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Etykiety samoprzylepne z danymi odbiorcy paczki umożliwiają jej dotarcie do właściwego adresata. Bez nich i znajdujących się na nich danych ciężko byłby dostarczyć ją do odpowiedniego miejsca. Jednak na przesyłce często znajdują się też inne naklejki, takie jak naklejki ostrzegawcze, dotyczące specjalnego traktowania podczas transportu bądź naklejki na paczki z logo firmy i innymi informacjami. Właśnie takie produkty tworzymy w naszym sklepie.

Etykiety na paczki

Etykiety papierowe na paczki 100x100 mm - 1000 szt. Etykiety papierowe na paczki 100x100 mm - 1000 szt.

590,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,59 zł )
szt.
zobacz więcej

Stwórz z nami kreatywne etykiety na paczki!

Ostrzegawcze etykiety bądź naklejki na paczki z ciekawą grafiką zamówisz już dziś w drukarni naklejek AKEBI. Wystarczy przesłać nam gotowy projekt lub podzielić się pomysłem na nadruk. Jego stworzeniem zgodnie z przedstawioną koncepcją zajmą się nasi eksperci. Wykaż się niezwykłą kreatywnością, którą z pewnością docenią Twoi konsumenci.

Naklejki na paczki to jeden z elementów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Dlatego też należy zachować spójność między takimi elementami jak logo, plakaty, strony internetowe, profile w social media oraz gadżety, w tym naklejki.

Naklejki ostrzegawcze

Naklejki ostrzegawcze na paczki tworzy się z myślą o produktach, wymagających szczególnego traktowania. Są one informacją dla firmy kurierskiej, aby unikać wstrząsów i bardzo delikatnie się z nią obchodzić. W środku bowiem mogą się znajdować takie zawartości jak szkło, ceramika, kosmetyki oraz sprzęt AGD.

Najbardziej znane są etykiety ostrzegawcze w kolorze czerwonym lub w kolorze czarnym z napisem „uwaga szkło” albo dwie strzałki skierowane do góry. To uniwersalne znaki, dzięki którym przesyłka dotrze bezpiecznie do swojego odbiorcy.

Naklejki na paczki – nasza oferta

Zamówisz u nas spersonalizowane naklejki na paczki oraz etykiety ostrzegawcze. Jak pisaliśmy, wszystko wykonamy według Twojego pomysłu. Realizujemy zarówno zamówienia hurtowe, jak i te drobne – w ten sposób odpowiadamy na potrzeby wszystkich naszych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany wyceną, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego zamieszczanego na stronie.

Etykiety samoprzylepne na paczkę tworzymy na podstawie sprawdzonych technologii, dzięki którym nasz towar wyróżnia trwałość i odporność na szereg czynników. Jest to między innymi druk cyfrowy „ink jet UV”, stosowany przy etykietach na folii czy papierze, używanych do tworzenia niemal każdej naklejki na paczki. Takie drobiazgi dobrze wpływają na postrzeganie Twojej firmy przez konsumentów – dostrzegają w ten sposób dbałość o nawet najmniejsze detale.

Porozmawiajmy na temat druku etykiet na paczki i przesyłki!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku etykiet:

 

WYCENA DRUKU ETYKIET

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl