Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Jeśli szukasz firmy, która szybko przygotuje dla Ciebie etykiety drukowane cyfrowo, zaufaj specjalistycznej drukarni etykiet! Nowoczesna technologia druku cyfrowego pozwala osiągnąć zaskakujące efekty, idealne do wykorzystania w Twoich produktów. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni rozmiar i kształt, prześlesz nam swój dowolny projekt, a dostarczymy Ci etykiety, które skutecznie uzupełnią Twoje opakowania.

Etykiety drukowane cyfrowo

Etykiety 60x30 mm folia PP biała klej standard - 1000 szt Etykiety 60x30 mm folia PP biała klej standard - 1000 szt

390,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,39 zł )
szt.
zobacz więcej

Druk cyfrowy etykiet

Każdemu przedsiębiorcy, poszukującemu uniwersalnych i trwałych oznakowań na produkty, polecamy etykiety cyfrowe drukowane na roli. Ta technologia umożliwia uzyskanie wysokiej jakości oraz atrakcyjnej ceny. Jeśli Twój projekt zawiera drobne elementy, jesteśmy w stanie je uzyskać nawet na małych etykietach.

Druk cyfrowy etykiet w technologii ink jet HR 1200 pozwala na odwzorowanie bardzo małych czcionek, napisów, symboli i elementów składowych projektu graficznego. Dodatkowo jeśli zależy Ci na niewielkim nakładzie, to etykiety tego typu wykonujemy już od ilości 500 szt. 

Jeśli dostarczysz nam profesjonalnie przygotowane pliki graficzne, opracowane w powszechnie używanych programach graficznych będziemy mieli możliwość wprowadzenia w nich Twoich indywidualnych zmian. Wtedy z łatwością zmienimy kolor tła, treść, czy przeskalujemy wymiar projektu etykiet. Dzięki temu możemy z łatwością również je spersonalizować.

Wielką zaletą opisywanej techniki i jednym z głównych powodów jej rosnącej popularności jest szybkość wykonania zlecenia. Przygotowanie pliku graficznego zazwyczaj nie wymaga wprowadzenia zbyt wielu zmian, a drukowanie może odbywać się w trakcie realizacji innych zleceń. Szybkość przygotowania i druku etykiet cyfrowych skutecznie zmniejsza koszty, co dla każdego naszego klienta stanowi powód do zadowolenia.

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne: 

 

WYCENA DRUKU ETYKIET

tel. +48 604 41 47 46

 

Etykiety cyfrowe na roli

Przygotowane drukiem cyfrowym etykiety umieszczamy na wygodnej rolce, która umożliwia naklejanie ręczne lub za pomocą specjalistycznych maszyn. Zanim otrzymasz od nas taką rolkę, etykiety cyfrowe muszą zostać wydrukowane, a następnie odpowiednio wycięte. Etykiety przygotowujemy w wielu różnorodnych kształtach i rozmiarach, należy jednak ten parametr określić przy przygotowywaniu projektu graficznego. Dzięki temu na arkuszu nadrukujemy znaczniki, według których precyzyjnie wytniemy pożądany kształt za pomocą ploterów.

Nie masz projektu etykiety cyfrowej? Nie martw się – dzięki współpracy z doświadczonym studiem graficznym chętnie pomożemy Ci opracować wymarzone nalepki. Profesjonalny projekt po druku cyfrowym etykiet na roli zyska estetyczne wykończenie. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci oznaczenia na podstawie odręcznego szkicu i kilku informacji o Twojej firmie – materiał graficzny posłuży Ci później do etykiet cyfrowych czy naklejek reklamowych.

Jak wykorzystać etykiety cyfrowe na roli?

Nasze etykiety cyfrowe z powodzeniem możesz wykorzystać do oznakowania produktów czy przesyłek. Wówczas mogą zawierać informacje o składzie artykułów, ich zastosowaniu albo adres odbiorcy. Niezwykle istotną funkcję spełniać mogą ostrzegawcze etykiety cyfrowe – umieszczone np. na urządzeniach elektrycznych opisują sposób ich wykorzystania, a także przypominają o zachowaniu bezpieczeństwa. Wówczas w projekcie warto uwzględnić żółty lub czerwony kolor i łatwe do odczytania komunikaty.

Etykiety cyfrowe na roli z wyspecjalizowanej drukarni

Korzystanie z naszych usług niesie za sobą wiele korzyści. Największą zaletą jest możliwość zamówienia druku cyfrowego etykiet na roli z domu lub biura. Wypełnij formularz i opowiedz nam, jaki efekt chcesz uzyskać – już za kilka dni dostarczymy Ci wymarzone etykiety cyfrowe na dowolny adres. Nasze produkty są trwałe, atrakcyjne wizualnie, a technika druku cyfrowego pozwala zachować nawet najdrobniejsze szczegóły projektu oraz jego kolory. Nie musisz wierzyć nam na słowo – zamów teraz bezpłatne próbki etykiet i sprawdź, jak się prezentują!

Porozmawiajmy na temat etykiet cyfrowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku etykiet cyfrowych

 

WYCENA DRUKU ETYKIET

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Jakie ilości etykiet drukowanych cyfrowo są najkorzystniejsze?

Druk cyfrowy pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości wydruków, zbliżonej do jakości wydruku offsetowego przy stosunkowo niewielkich kosztach. Może być wykorzystany do produkcji naklejek drukowanych na arkuszach i etykiet samoprzylepnych na roli nawet w niewielkich ilościach.

Brak konieczności wykonania matryc do druku, naświetlania klisz, czy przygotowywania wykrojników do wycinania naklejek, jak to jest niezbędne w innych technikach druku, nie tylko usprawnia i przyspiesza proces realizacji, ale obniża koszty początkowe. Dzięki temu już niewielkie ilości etykiet wykonywanych w ten sposób mogą być zamawiane przez klientów chcących choćby przetestować ten sposób znakowania, aby mieć pewność o jego podatności na przykład na dalszym etapie działań marketingowych. 

Drukując naklejki na arkuszach możemy wykonać nawet pojedyncze sztuki, ale z zachowaniem minimalnej kwoty zamówienia, natomiast etykiety na roli wykonujemy zwykle od ilości 500 szt. Taka ilość etykiet nawinięta na rolkę nie zbiera dużo przestrzeni, a poza tym jest to nakład niewielki z punktu widzenia zwykle wykonywanych przez nas realizacji tego typu. Może on doskonale pełnić rolę prezentacyjną, czy testową z możliwości wróżenia oznakowania etykietami do gotowego niewielkiego procesu produkcyjnego już na samym jego starcie.

2. Jakie możliwości zastosowań dają etykiety drukowane cyfrowo?

Przeznaczenie etykiet drukowanych cyfrowo może być różnorodne: od prostych, jednokolorowych oznakowań informacyjnych produktu, aż do bardzo skomplikowanych etykiet kolorowych, wyciętych w dowolnym kształcie, dopasowanych do rodzaju podłoża kształtem i rodzajem kleju.

Techniką druku cyfrowego można dziś drukować z powodzeniem:

  • bardzo skomplikowane wzory graficzne,
  • przejścia tonalne kolorów jako tła i obiekty,
  • kolory "korporacyjne" z 99% odwzorowaniem barw,
  • mocną czerń i odcienie szarości bez ryzyka utraty jakości, 
  • bardzo małe czcionki, kody kreskowe, czy QR kody.

Z uwagi na konieczność odczytania nadruku przez laser lub czytnik optyczny tego typu etykiety wymagają wysokiej jakości i precyzji druku bardzo małych elementów graficznych. To od precyzji ich nadrukowana zależy, czy informacja przekazana za pomocą kodu zostanie przekazana przez etykietę odbiorcy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl