Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Korzystając z maszyn do precyzyjnego nacinania i wycinania folii samoprzylepnej, takich jak plotery tnące, trymery, gilotyny poligraficzne możemy uzyskać efektowne naklejki o dowolnych kształtach. Tylko od pomysłowości projektanta zależy jaki kształt będzie miała naklejka. Nacinanie dowolnych kształtów naklejek wycinanych po obrysie nie jest ograniczone możliwościami wykonania wykrojników, stąd stopień skomplikowania kształtów naklejki może być bardzo duży.

Naklejki wycinane po obrysie

Naklejki wycinane z folii 80x80 mm 500 szt. Naklejki wycinane z folii 80x80 mm 500 szt.

300,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki wycinane z folii 80x80 mm 1.000 szt. Naklejki wycinane z folii 80x80 mm 1.000 szt.

500,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,50 zł )
szt.
zobacz więcej

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Jak wykorzystać naklejki wycinane po obrysie?

Naklejki wycinane po obrysie to doskonały wybór zarówno dla niewielkich, jak i dużych firm. Doskonale sprawdzą się w formie reklamy - można je umieścić m.in. na witrynach sklepowych czy też samochodach dostawczych. Zdadzą egzamin także jako gadżety rozdawane klientom oraz kontrahentom na różnego rodzaju targach.  

Rozdawanie lub dodawanie do produktu to jeden z podstawowych sposobów wykorzystania naklejek wycinanych po obrysie. Zna je chyba każdy z nas, bo spotykamy je często w przesyłkach sklepów internetowych, czy wnętrzu kupowanych gazet, czy kolorowych magazynów.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na możliwość dodawania naklejek do produktów wysyłanych przez sklepy internetowe. Ten niewielki i niedrogi jednostkowo gadżet może stać się doskonałą formą przekazu reklamowego i nośnikiem pozytywnej treści o naszej firmie. Co więcej, nie musi to być pojedyncza naklejka. Często zdarza nam się wykonywać gotowe pakiety naklejek na ustalonym wcześniej pod względem konkretnej wielkości arkuszu. 

Wygodnym formatem jest na przykład stosunkowo kompaktowy format arkusza A6. Na arkuszu o wymiarach 105x148 mm zmieści się już kilka naklejek, które mogą stać się niezapomnianym przez klienta, miłym dodatkiem do paczki z zamówieniem.

Naklejki wycinane, które spełnią Twoje oczekiwania

Skontaktuj się z nami - pomożemy znaleźć korzystne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Nie musisz poświęcać też czasu na dojazd do biura. Ze zleceniodawcami spotykamy się zdalnie, co daje nam możliwość dotarcia do klientów z całej Polski.

 

Porozmawiajmy na temat wycinania naklejek z folii!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl