Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Szukasz etykiet, które od razu pozwolą Ci odróżnić od siebie poszczególne produkty? Chcesz przyciągnąć uwagę osób przemierzających sklepowe alejki? Postaw na oryginalne etykiety — za ich sprawą określone opakowania na pewno rzucą się w oczy. Drukarnia Naklejek Akebi oferuje etykiety kolorowe samoprzylepne z wybranymi nadrukami, znajdujące zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu.

Etykiety kolorowe

Naklejki kolorowe na folii w arkuszach A4 - Minimum produkcyjne Naklejki kolorowe na folii w arkuszach A4 - Minimum produkcyjne

200,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety kolorowe papierowe - Minimum produkcyjne Etykiety kolorowe papierowe - Minimum produkcyjne

320,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,64 zł )
szt.
zobacz więcej
Etykiety kolorowe na folii - Minimum produkcyjne Etykiety kolorowe na folii - Minimum produkcyjne

360,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,72 zł )
szt.
zobacz więcej

Dlaczego warto postawić na etykiety kolorowe?

Etykiety kolorowe są chętnie wybierane przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa ze względu na swoje liczne zalety. Przede wszystkim umożliwiają one wyróżnienie produktów, na których się znajdą. Będąc w sklepie, więcej osób bez wątpienia zwróci uwagę na opakowanie z kolorową etykietą niż ten sam produkt zamknięty np. w butelce z białą naklejką. Co więcej, etykiety kolorowe samoprzylepne nierzadko wykorzystywane są do znakowania określonych towarów.

Przedsiębiorstwa decydują się na oznaczenie za pomocą etykiet kolorowych towarów do wysyłki czy też tych, na które należy zwrócić szczególną uwagę w magazynie. Wykorzystanie tego rodzaju oznaczeń pozwala od razu odróżnić od siebie poszczególne produkty, nawet jeśli te zamknięte są w takich samych opakowaniach. Co więcej, stawiając na warianty samoprzylepne od Drukarni Naklejek AKEBI zyskujesz pewność, że wybrane etykiety będą odpowiednio przylegać do danej powierzchni i na długo zachowają swoje kolory.

Etykiety kolorowe samoprzylepne - dla kogo?

Obecnie kolorowe etykiety samoprzylepne są stosowane przez wiele różnych gałęzi przemysłu. Można je spotkać m.in. na produktach z branży kosmetycznej czy też farmaceutycznej. Nierzadko są one przyklejane również na towary oferowane przez przedsiębiorstwa spożywcze. Etykiety kolorowe służą też do oznaczania określonych preparatów w przemyśle chemicznym. Warto jednak przy tym zaznaczyć, że tego rodzaju produkty ze względu na swoje walory estetyczne, a także to, że mogą służyć do oznaczania wybranych produktów, zdadzą egzamin niemal w każdej gałęzi przemysłu.

Etykiety kolorowe w ofercie Drukarni Naklejek

Dzięki Drukarni Naklejek AKEBI możesz zyskać tworzone z dbałością o szczegóły etykiety kolorowe, które z powodzeniem będą zdobić opakowania tworzonych przez Twoją firmę produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostarczane etykiety do potrzeb ich użytkowników, dlatego drukujemy je zarówno na rolkach, jak i na arkuszach. Pierwsze będą odpowiednie do wykorzystania w większych przedsiębiorstwach, gdzie etykiety są przyklejane na produkty z wykorzystaniem maszyn, z kolei drugie zdadzą egzamin jako elementy naklejane ręcznie.

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy doradzić i pomóc podczas zamawiania etykiet kolorowych tak, aby naklejone na określonych produktach mogły odpowiednio spełniać swoją funkcję. Ponadto nasze usługi świadczymy zdalnie, dzięki czemu nie musisz martwić się znalezieniem czasu na dojazd do siedziby drukarni — z nami wszystko załatwisz szybko, skutecznie i zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Porozmawiajmy na temat etykiet kolorowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU ETYKIET

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Jakie kolory mogą być użyte w druku naklejek kolorowych?

Drukując techniką cyfrową mamy do dyspozycji szeroką skalę kolorystyczną CMYK. Oznacza to, że kolory powstałe na projekcie są efektem zmieszania czterech podstawowych barw. Efektem tego jest dostępna bardzo duża rozpiętość kolorystyczna umożliwiająca odwzorowanie większości nawet bardziej wymagających projektów. Ważnym kolorem w druku naklejek jest kolor podłoża. Do kolorów drukowanych ze skali CMYK dochodzi także kolor biały, który może być uzyskiwany jest z tła - na przykład białej folii samoprzylepnej lub poprzez druk dodatkowym kolorem białym. Ta ostatnia opcja jest stosowana głównie w przypadku produkcji etykiet przezroczystych na roli, drukowanych techniką ink jet UV.

2. Jakie jest powszechne zastosowanie etykiet kolorowych?

Etykiety kolorowe są chyba najpopularniejszymi etykietami. Żyjemy w świecie kolorów i takiego samego efektu oczekujemy również od informacji reklamowej, ważnych komunikatów, które mają nam wręcz “rzucić się w oczy”, czy ostrzec przed niebezpieczeństwem. Taką rolę pełnią właśnie etykiety. Kolor na etykiecie jest niezbędny kiedy chcemy się odróżnić. Nie należy jednak zapominać, że czarny jest także kolorem, więc etykiety czarno-białe, zwykłe z funkcją informacyjną, są też etykietami kolorowymi, tylko, że jednokolorowymi.

3. Czy etykiety kolorowe mogą powstać drukując wyłącznie czarnym kolorem?

Tak, użycie innego rodzaju podłoża niż biała folia sprawi, że etykiety drukowane wyłącznie kolorem czarnym będą kolorowe. Bardzo popularną opcją u nas są folia barwione w masie, a najczęściej folie: srebrna i złota. Czarny nadruk na tych foliach sprawia, że etykiety stają się nie tylko kolorowe, ale nabierają efektownego wyglądu, który pozwala im stać się oznakowaniem dla produktów luksusowych, lub podnosić prestiż produktów codziennego użytku.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl