Projektowanie oznakowań

Projektowanie samoprzylepnych oznakowań produktów nie jest kreacją graficzną logotypu marki, czy firmy. Moją rolą nie jest projektowanie logo marki i budowanie całej strategii wizualizacji graficznej. Moja praca zaczyna od momentu ich powstania. Projekt oznakowania jest projektem technicznym wzoru nośnika Twojej marki, który ma ostatecznie zostać umieszczony na produkcie.

Moja praca w temacie projektowania oznakowań polega na:

  • doborze rodzaju oznakowania,
  • określeniu sposobu jego wykonania,
  • wyborze materiałów z uwzględnieniem zastosowania i kosztów produkcji,
  • ustaleniu kolorystyki i sposobu wykończenia oznakowania, 
  • określeniu wymiarów i proporcji projektu oznakowania,
  • kompozycji całości oznakowania zgodnej z jego przeznaczeniem.

Dla celów powstania projektu oznakowania produktu, bardzo ściśle współpracuję z projektantami graficznymi. Dzięki temu moje wskazówki i informacje o możliwościach produkcyjnych i ograniczeniach mogą zostać być uwzględnione już na wstępnym etapie projektowania logotypu, co będzie pomocne w dalszych pracach nad prototypem oznakowania produktu.

Emblematy chromowane to prestiżowe oznakowania produktów wykonywane na bazie niklu pokrytego chromem. Użycie materiałów firmy 3M zapewnia łatwość aplikacji i gwarancję przyczepności do większości powierzchni. Warto poznać je bliżej, aby sprawdzić, czy również na Twoim produkcie spełnią swoją funkcję efektownego nośnika logo marki lub firmy, który przyciąga uwagę klientów i podnosi prestiż produktów.

Zapraszam na spotkanie, w którym omówimy Twoje potrzeby związane ze znakowaniem produktów i przygotujemy wspólnie wstępny projekt techniczny oznakowania - emblematu chromowanego logo.

Ważne!

Podstawą do rozmowy na temat sposobu wykonania oznakowania logo będzie projekt graficzny logotypu marki lub firmy w wersji wektorowej. Ten element jest niezbędny do opracowania prototypu oznakowania oraz wyceny realizacji w określonym nakładzie.

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl