Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Etykiety samoprzylepne przezroczyste są jak kameleon – perfekcyjnie wtapiają się w projekt opakowania, udając, że ich tam nie ma! Na przezroczystej etykiecie umieścisz każdy, dowolny nadruk o charakterze np. informacyjnym, ostrzegawczym czy marketingowym. Będzie dobrze widoczny, ale zarazem stworzy wrażenie, że został naniesiony bezpośrednio na powierzchnię, nie zaburzy kolorystyki oraz detali projektu. To świetny sposób na oznakowanie dowolnego produktu, jego opakowania oraz paczki, w której zostaje wysłany.

Etykiety przezroczyste

Etykiety na roli folia samoprzylepna przezroczysta - Minimum produkcyjne Etykiety na roli folia samoprzylepna przezroczysta - Minimum produkcyjne

400,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,80 zł )
szt.
zobacz więcej

Oferujemy etykiety samoprzylepne przezroczyste w wielu różnych wariantach pod względem wymiaru, kształtu i sposobu nadruku. Zrealizujemy dla Ciebie każdy projekt – doradzimy, pomożemy, wykonamy i dostarczymy pod wskazany adres!

Jak możesz wykorzystać etykiety przezroczyste?

Jak tylko chcesz i potrzebujesz!

Etykiety samoprzylepne przezroczyste wykorzystasz jako nośnik informacji – m.in. o produkcie i o swojej firmie, o zasadach korzystania z produktu i kwestiach bezpieczeństwa, o jego składzie czy też specyfikacji. To także doskonały element komunikacji marketingowej – na etykiecie przezroczystej wydrukujesz dowolną grafikę reklamową (także bardziej złożony projekt), która odróżni Cię od konkurencji i zwróci uwagę klienta, w konsekwencji zwiększając rozpoznawalność Twojej marki, budując jej pozytywny wizerunek oraz windując sprzedaż produktów.

Niezależnie od informacji czy przekazu naniesionych na etykietę przezroczystą taka naklejka wtopi się w projekt produktu bądź jego opakowania, nie będzie zakłócać odbioru walorów estetycznych. Wywoła efekt „no label”, czyli będzie „udawać” część tej powierzchni, na którą zostanie przyklejona.

Jak drukujemy etykiety samoprzylepne przezroczyste?

Drukujemy etykiety przezroczyste na arkuszach i na rolkach (także do automatycznej pracy z narzędziami etykietującymi), w różnych wymiarach i kształtach. Korzystamy z druku cyfrowego w technologii UV – to daje nam możliwość stosowania różnorodnych materiałów i ich konfiguracji, a także klejów dopasowanych do potrzeb (np. bardzo mocnych lub usuwalnych). 

Nadruk jest precyzyjnym przeniesieniem projektu. Jest równy i estetyczny, o dobrej rozdzielności (czytelny) i w intensywnych kolorach.

Nasza nowoczesna linia produkcyjna umożliwia szybką i sprawną realizację nawet dużych zamówień. Etykiety wycinamy laserowo – z jednej strony mogą więc mieć dowolne wymiary i kształt, a z drugiej odpada stosowanie wykrojników, dzięki czemu koszt realizacji jest niższy, a termin dostarczenia zamówienia – maksymalnie krótki.

Dlaczego będziesz zadowolony z usług drukarni etykiet?

  • Zamówisz bez wychodzenia z biura. Cały proces zamówienia w naszej drukarni etykiet wymaga tylko minimalnego wysiłku z Twojej strony. Możesz skorzystać ze sklepu internetowego, skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz. Wszystko załatwisz w kilka minut!
  • Zajmiemy się Twoim zamówieniem kompleksowo. Możesz dostarczyć nam gotowy projekt zadruku etykiet przezroczystych, a jeśli zajdzie potrzeba, dostosujemy go do wymiaru czy też kształtu naklejek. Możesz również zlecić wykonanie projektu nam – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i oczekiwania.
  • Skorzystasz z naszego kilkunastoletniego doświadczenia. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy naszą wiedzę, a zrealizowane projekty liczymy już w dziesiątkach tysięcy. Jeśli tylko będziesz potrzebować pomocy, doradzimy Ci z największą przyjemnością, aby etykiety jak najlepiej spełniły swoje funkcje.

Etykiety przezroczyste spełnią Twoje oczekiwania. Tworzymy etykiety trwałe, które się nie odklejają, nie przesuwają, nie blakną i nie ścierają. Walory estetyczne są dla nas równie istotne – gwarantujemy dokładne przeniesienie projektu, świetną rozdzielność, czytelność i intensywną kolorystykę.

Porozmawiajmy na temat przezroczystych etykiet!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku etykiet

 

WYCENA DRUKU ETYKIET 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Jakie ograniczenia występują przy druku etykiet na folii przezroczystej?

Brak możliwości pokrycia tła kolorem białym w niektórych technikach druku jest podstawowym ograniczeniem przy druku na foliach przezroczystych. Druk cyfrowy będący jedną z najpopularniejszych technik druku posiada w swoim podstawowym zestawie wyłącznie kolory CMYK. Biały nie należy do kolorów standardowych, gdyż jest zwykle uzyskiwany z tła, którym jest biały papier lub folia samoprzylepna. Zastąpienie tego tła folią transparentną jest technicznie możliwe, ale ogranicza możliwości produkcyjne. To ograniczenie możemy wyeliminować przez wprowadzenie do druku koloru białego. Coraz więcej maszyn drukarskich ma jednak już taką możliwość. Daje to szansę nie tylko uzyskania białego nadruku, ale też poddruku pod niektórymi elementami projektu i dodatkowe podbicie kolorystyczne pozostałych elementów projektu.

2. Czy druk na folii przezroczystej może być dodatkowo laminowany?

Tak, jest taka możliwość. Tak samo jak możliwe jest laminowanie folii białej, możemy zabezpieczyć laminatem druk na folii przezroczystej. Laminat jest dodatkową warstwą przezroczystej nieco cieńszej folii, która nakładana na powierzchni zadrukowanej folii chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Druk zostaje niejako zamknięty pomiędzy dwiema warstwami cienkiej przezroczystej folii i jest chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi i czasowym blaknięciem wynikającym z działania promieniowania UV.

3. Czy folia przezroczysta występuje tylko w jednym rodzaju?

Nie tylko w jednym rodzaju. Folia przezroczysta, nazywana przez nas często folią transparentną może występować zarówno w opcji standardowej z połyskiem dając efekt prawie niewidocznej warstwy, na którą położony zostaje wydruk, jak i w wersji matowej. Ta druga jest opcją mniej przejrzystą, ale z naszego punktu widzenia bardziej efektowną od połysku. Podobnie rzecz wygląda z większością folii lub laminatów matowych. Poza tym na rynku występuje wiele rodzajów folii transparentnej dostarczanych przez różnych producentów. Ten fakt powoduje już sporą różnorodność w gładkości powierzchni, przejrzystości, a co za tym idzie jakości wykonania i ich przydatności do druku.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl