Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

O tym, że standardowo przygotowujemy naklejki w arkuszach nasi klienci wiedzą doskonale. Zazwyczaj są one po zadruku nacięte do kształtu i przygotowane do cięcia arkuszowego. Na życzenie docinamy jednak naklejki na pojedyncze użytki. Kiedy naklejki trzeba pociąć na sztuki i w jakich przypadkach wymagają od nas tego zamawiający?

Naklejki cięte na sztuki

Naklejki cięte na sztuki 60x60 mm - 100 szt. Naklejki cięte na sztuki 60x60 mm - 100 szt.

200,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 2,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Jak zastosować?

Rodzaj przygotowania naklejek wynika najczęściej ze sposobu ich zastosowania. Cięcie na pojedyncze użytki najczęściej dotyczy rozdawania naklejek przy okazji różnego rodzaju imprez i eventów. Naklejki mogą być też rozdawane klientom do produktów lub jako rodzaj szczególnej wizytówki. Tak przygotowaną etykietę każdy klient może umieścić w dowolnym, widocznym miejscu. Dzięki temu na pewno klient nie tylko łatwo zapamięta tego, od kogo otrzymał taki miły upominek, ale będzie miał cały czas pod ręką kontakt do tej firmy.

Wycinanie nietypowych kształtów naklejek - czy to dla nas trudne?

Czy nietypowy kształt docięcia samej naklejki foliowej może utrudnić cięcie na sztuki? Na pewno nie. Wycinamy nasze nalepki z arkusza, na którym wcześniej zastał zaprojektowany ich rozkład. Dzięki zastosowaniu kilkumilimetrowych odstępów pomiędzy kolejnymi użytkami możemy je ciąć na sztuki bez kłopotu. Niezależnie od ich kształtu podkład naklejki będzie miał zawsze format kwadratu lub prostokąta, z którego będzie bardzo łatwo można odkleić ją od podłoża jej nośnika.

Chcesz poznać bliżej nasze naklejki? Zamów bezpłatne próbki!

Porozmawiajmy na temat druku naklejek reklamowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Czy naklejki będą pocięte na sztuki?

Standardową opcją wykonania naklejek drukowanych cyfrowo na folii samoprzylepnej są wygodnie arkusze w kształcie prostokąta o wymiarach zbliżonych do kartki papieru A4. Pocięcie na pojedyncze sztuki naklejek zamówionych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego wykonujemy w cenie zamówienia. Ważne, żeby informacja o konieczności wykonania etykiet w takiej opcji do nas dotarła. Prosimy o jej umieszczenie w opisie zamówienia.

2. Jak wygląda cięcie naklejek na sztuki?

Jeśli potrzebujesz naklejek pociętych na pojedyncze sztuki, wtedy w cenie zamówienia wykonamy taką usługę dodatkową. Robimy to poprzez dalsze rozcinanie arkusza po liniach prostych. W te sposób powstają kwadraty lub prostokąty na których umieszczone są wycięte do określonego w projekcie kształtu nalepki. Już na etapie projektowania arkusza produkcyjnego wzory wydruku poprzez powielanie umieszczane są obok siebie w odstępach ok. 2 mm. W konsekwencji cięcia tej przestrzeni na pół każda pojedyncza naklejka ma nieco szerszy podkład niż wymiar samej naklejki. Ten dodatkowy 1 mm papieru podkładowego ma dla użytkowników ogromną zaletę, ponieważ ułatwia zdejmowanie zadrukowanej folii z papieru podkładowego w celu późniejszej aplikacji naklejki na miejsce jej przeznaczenia. 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl