Plakaty reklamowe

We współczesnym świecie handlu i usług nic nie liczy się tak bardzo, jak rozpoznawalność. Tylko ona jest w stanie wyróżnić daną firmę ponad inne i tym samym dać jej możliwość nawiązania bezpośredniej walki z silną konkurencją. Plakaty reklamowe są nieodzowną częścią marketingu i odgrywają w nim ważną rolę. Są efektywne, atrakcyjne wizualnie i łatwe w zastosowaniu. Ponadto ich wykonanie nie generuje zbyt wysokich kosztów, co z kolei ma znaczenie dla start-upów. Sprawdź już dziś, czym powinien charakteryzować się plakat reklamowy, który zapewni Twojej firmie popularność.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami i do złożenia zamówienia. W razie pojawienia się dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Chętnie współpracujemy z klientami zdalnie, co jest dużym udogodnieniem.

 

WYCENA DRUKU PLAKATÓW

 

Plakat z własnym nadrukiem do niedawna miał wyłącznie jedno, jedyne znaczenie – służył jako podstawowa forma przyciągania widzów na spektakle teatralne, później także kinowe, bale i uroczystości. Fakt ten nie powinien dziwić. Na stosunkowo dużych plakatach o dość niskim nakładzie zamieszczano informacje na temat prawdziwych dzieł sztuki, które to – podobnie jak same spektakle – miały w ciekawy sposób zainteresować ówczesnych przechodniów. Brak innych mediów masowych sprawiał przy tym, że była to zdecydowanie najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Obecnie plakaty na zamówienie mają nieco inną charakterystykę. Mimo że ich myśl przewodnia pozostała taka sama – mianowicie w dalszym ciągu przyciągają klientów i próbują wzbudzić w nich chęć interakcji z konkretną marką – to realizują to zadanie w inny sposób. 

Z tego względu tak ważne jest, aby plakaty do druku miały wysoką jakość, a ich wydruk był realizowany w dużych nakładach. W Drukarni naklejek Akebi gwarantujemy, że spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych nabywców pod każdym względem, gdyż są dopracowane do perfekcji. Podczas produkcji dbamy o najdrobniejsze detale, które są niezwykle istotne w tego rodzaju materiałach marketingowych.

Plakaty do druku – najpopularniejsze zastosowania

Druk plakatów reklamowych otwiera przed przedsiębiorcami wiele różnych możliwości, wynikających przede wszystkim ze zwiększenia rozpoznawalności na rynku ich marki, produktu lub usługi. Znajdą zastosowanie jako:

 • reklama wewnętrzna, zachęcająca przechodniów galerii do odwiedzenia konkretnego sklepu,
 • nośnik informujący o nadchodzącym wydarzeniu, np. spotkaniu z autorem danej książki czy eventu branżowego,
 • praktyczna informacja na temat aktualnych promocji i wyprzedaży,
 • reklama oferowanych usług, np. realizowanych kursów.

Tak naprawdę jednak wydruki plakatów dają zdecydowanie więcej możliwości w kreatywnych rękach współczesnych przedsiębiorców. Wiele zastosowań zależy bowiem nie od kroczenia po utartych ścieżkach, lecz od własnej inwencji twórczej. Wydruk plakatów może się także sprawdzić jako:

 • certyfikaty ukończenia kursów i szkoleń,
 • podziękowania dla uczestników spotkań oraz eventów,
 • zaświadczenia dotyczące realizacji danego zadania,
 • forma nagrody za wkład w rozwój danej marki czy zwycięstwo w konkursie,
 • przedstawienie własnych prac przez niezależnego fotografa,
 • i wiele innych.

Warto wykorzystać swoją kreatywność, która w tym przypadku jest jedynym ograniczeniem i potraktować plakaty reklamowe jako formę zaprezentowania ważnych informacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby plakaty do wydruku były nietypowe, nieszablonowe i bardzo wyróżniające się na tle innych nośników reklamowych.

Plakaty reklamowe – jak je wykonujemy?

Drukarnia Naklejek Akebi od lat przyciąga klientów biznesowych najwyższą jakością wykonanych produktów oraz korzystną ceną realizacji. Nie inaczej jest w przypadku druku plakatów – usługi, którą realizujemy na najnowocześniejszych maszynach i przy wykorzystaniu wysokiej klasy surowców.

Kilka istotnych informacji na temat naszej działalności:

 • Różnorodne plakaty – nasza drukarnia naklejek oferuje możliwość wydruku plakatów o rozmiarze od A0 do A7 i od B0 do B7. To warianty uniwersalne i spotykane najczęściej, dzięki czemu gotowe wydruki można z łatwością umieścić w ogólnodostępnych ramkach i antyramach.
 • Nasza drukarnia plakatów do realizacji poszczególnych zleceń wykorzystuje druk jednostronny solwentowy, zapewniający bardzo wysoką rozdzielczość i szczegółowość gotowych projektów. Nawet najmniejsze detale mają dzięki temu zachwycającą jakość, nawet gdy patrzymy na nie z bardzo bliska.
 • Wykorzystujemy papier satynowy o gramaturze 140 i 200 g/m2, który jest doskonałym nośnikiem wykonanego przez nas druku. Oczywiście materiał ten, głównie ze względu na jego charakterystykę, nie powinien być stosowany na zewnątrz z uwagi na ryzyko chłonięcia wody. Warto zatem stosować je jako reklamę wewnętrzną.
 • Plakaty reklamowe drukujemy we wszystkich nakładach – możesz zlecić nam wydruk plakatów w dowolnej ilości (10, 50 czy 100 sztuk). Doskonale wiemy, że wymagania przedsiębiorców w zakresie elastyczności wybranej przez siebie drukarni są bardzo duże, dlatego staramy się je spełnić z nawiązką.
 • Plakat z własnym nadrukiem dostarczamy do klienta zamknięty w szczelnej i bezpiecznej tubie, która służy jako ochrona cennego wydruku na czas jego transportu do klienta.
 • Cena wydruku plakatów jest bardzo korzystna na tle innych firm, zajmujących się tego typu realizacjami. Zawsze ustalana jest indywidualnie, aby mogła spełnić oczekiwania przedsiębiorców w kwestii wysokości inwestycji.

W naszej Drukarni naklejek Akebi doskonale wiemy, że sformułowanie „reklama dźwignią handlu”, mimo jego wieku, w dalszym ciągu pozostaje aktualne. Z tego względu staramy się, aby nasze plakaty reklamowe mogły spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych nabywców. Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości telefonicznie oraz mailowo. Zachęcamy do współpracy, gwarantując atrakcyjne warunki!

Zapraszam do współpracy!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku plakatów reklamowych

 

WYCENA DRUKU PLAKATÓW

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl