Opcje przeglądania
Cena netto
 • od
  do

We współczesnym świecie handlu i usług nic nie liczy się tak bardzo, jak rozpoznawalność. Tylko ona jest w stanie wyróżnić daną firmę ponad inne i tym samym dać jej możliwość nawiązania bezpośredniej walki z silną konkurencją. Plakaty reklamowe są nieodzowną częścią marketingu i odgrywają w nim ważną rolę. Są efektywne, atrakcyjne wizualnie i łatwe w zastosowaniu. Ponadto ich wykonanie nie generuje zbyt wysokich kosztów, co z kolei ma znaczenie dla start-upów. Sprawdź już dziś, czym powinien charakteryzować się plakat reklamowy, który zapewni Twojej firmie popularność.

Plakaty reklamowe

Plakaty reklamowe A3 - 10 szt. Plakaty reklamowe A3 - 10 szt.

160,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 16,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Plakaty reklamowe A3 - 50 szt. Plakaty reklamowe A3 - 50 szt.

230,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 4,60 zł )
szt.
zobacz więcej

Do czego służą plakaty reklamowe?

Plakat z własnym nadrukiem do niedawna miał wyłącznie jedno, jedyne znaczenie – służył jako podstawowa forma przyciągania widzów na spektakle teatralne, później także kinowe, bale i uroczystości. Fakt ten nie powinien dziwić. Na stosunkowo dużych plakatach o dość niskim nakładzie zamieszczano informacje na temat prawdziwych dzieł sztuki, które to – podobnie jak same spektakle – miały w ciekawy sposób zainteresować ówczesnych przechodniów. Brak innych mediów masowych sprawiał przy tym, że była to zdecydowanie najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Obecnie plakaty na zamówienie mają nieco inną charakterystykę. Mimo że ich myśl przewodnia pozostała taka sama – mianowicie w dalszym ciągu przyciągają klientów i próbują wzbudzić w nich chęć interakcji z konkretną marką – to realizują to zadanie w inny sposób. 

Z tego względu tak ważne jest, aby plakaty do druku miały wysoką jakość, a ich wydruk był realizowany w dużych nakładach. W Drukarni naklejek Akebi gwarantujemy, że spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych nabywców pod każdym względem, gdyż są dopracowane do perfekcji. Podczas produkcji dbamy o najdrobniejsze detale, które są niezwykle istotne w tego rodzaju materiałach marketingowych.

 

WYCENA DRUKU PLAKATÓW

 

Plakaty do druku – najpopularniejsze zastosowania

Druk plakatów reklamowych otwiera przed przedsiębiorcami wiele różnych możliwości, wynikających przede wszystkim ze zwiększenia rozpoznawalności na rynku ich marki, produktu lub usługi. Znajdą zastosowanie jako:

 • reklama wewnętrzna, zachęcająca przechodniów galerii do odwiedzenia konkretnego sklepu,
 • nośnik informujący o nadchodzącym wydarzeniu, np. spotkaniu z autorem danej książki czy eventu branżowego,
 • praktyczna informacja na temat aktualnych promocji i wyprzedaży,
 • reklama oferowanych usług, np. realizowanych kursów.

Tak naprawdę jednak wydruki plakatów dają zdecydowanie więcej możliwości w kreatywnych rękach współczesnych przedsiębiorców. Wiele zastosowań zależy bowiem nie od kroczenia po utartych ścieżkach, lecz od własnej inwencji twórczej. Wydruk plakatów może się także sprawdzić jako:

 • certyfikaty ukończenia kursów i szkoleń,
 • podziękowania dla uczestników spotkań oraz eventów,
 • zaświadczenia dotyczące realizacji danego zadania,
 • forma nagrody za wkład w rozwój danej marki czy zwycięstwo w konkursie,
 • przedstawienie własnych prac przez niezależnego fotografa,
 • i wiele innych.

Warto wykorzystać swoją kreatywność, która w tym przypadku jest jedynym ograniczeniem i potraktować plakaty reklamowe jako formę zaprezentowania ważnych informacji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby plakaty do wydruku były nietypowe, nieszablonowe i bardzo wyróżniające się na tle innych nośników reklamowych.

Plakaty reklamowe – jak je wykonujemy?

Drukarnia Naklejek Akebi od lat przyciąga klientów biznesowych najwyższą jakością wykonanych produktów oraz korzystną ceną realizacji. Nie inaczej jest w przypadku druku plakatów – usługi, którą realizujemy na najnowocześniejszych maszynach i przy wykorzystaniu wysokiej klasy surowców.

Kilka istotnych informacji na temat naszej działalności:

 • Różnorodne plakaty – nasza drukarnia naklejek oferuje możliwość wydruku plakatów o rozmiarze od A0 do A7 i od B0 do B7. To warianty uniwersalne i spotykane najczęściej, dzięki czemu gotowe wydruki można z łatwością umieścić w ogólnodostępnych ramkach i antyramach.
 • Nasza drukarnia plakatów do realizacji poszczególnych zleceń wykorzystuje druk jednostronny solwentowy, zapewniający bardzo wysoką rozdzielczość i szczegółowość gotowych projektów. Nawet najmniejsze detale mają dzięki temu zachwycającą jakość, nawet gdy patrzymy na nie z bardzo bliska.
 • Wykorzystujemy papier satynowy o gramaturze 140 i 200 g/m2, który jest doskonałym nośnikiem wykonanego przez nas druku. Oczywiście materiał ten, głównie ze względu na jego charakterystykę, nie powinien być stosowany na zewnątrz z uwagi na ryzyko chłonięcia wody. Warto zatem stosować je jako reklamę wewnętrzną.
 • Plakaty reklamowe drukujemy we wszystkich nakładach – możesz zlecić nam wydruk plakatów w dowolnej ilości (10, 50 czy 100 sztuk). Doskonale wiemy, że wymagania przedsiębiorców w zakresie elastyczności wybranej przez siebie drukarni są bardzo duże, dlatego staramy się je spełnić z nawiązką.
 • Plakat z własnym nadrukiem dostarczamy do klienta zamknięty w szczelnej i bezpiecznej tubie, która służy jako ochrona cennego wydruku na czas jego transportu do klienta.
 • Cena wydruku plakatów jest bardzo korzystna na tle innych firm, zajmujących się tego typu realizacjami. Zawsze ustalana jest indywidualnie, aby mogła spełnić oczekiwania przedsiębiorców w kwestii wysokości inwestycji.

W naszej drukarni doskonale wiemy, że sformułowanie „reklama dźwignią handlu”, mimo jego wieku, w dalszym ciągu pozostaje aktualne. Z tego względu staramy się, aby nasze plakaty reklamowe mogły spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania współczesnych nabywców. Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości telefonicznie oraz mailowo. Zachęcamy do współpracy, gwarantując atrakcyjne warunki!

Zapraszamy już dziś do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami i do złożenia zamówienia. W razie pojawienia się dodatkowych pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Chętnie współpracujemy z klientami zdalnie, co jest dużym udogodnieniem.

 

Zapraszam do współpracy!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku plakatów reklamowych

 

WYCENA DRUKU PLAKATÓW

 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl