Dla agencji reklamowych

Witaj!

Reprezentujesz agencję reklamową lub firmę pośrednictwa druku i chciałbyś porozmawiać o stałej współpracy? Z nami to możliwe. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą na tematy techniczne związane z produkcją lub właściwym przygotowaniem projektu. Od nas dowiesz się przede wszystkim:

  • jak przygotować projekt naklejki lub innego produktu,
  • w jakim terminie wykonamy Twoje zlecenie,
  • jaki kształt końcowy będzie miał nasz produkt,
  • jak będzie zapakowany i przez kogo dostarczony?

Wsparcie agencji reklamowych i firm pośredniczących dla nas priorytet. W ramach współpracy nie tylko zamówisz naklejki i etykiety samoprzylepne. Pracując z nami dowiesz się jak zrobić to dobrze i uniknąć reklamacji ze strony klienta.

Dzielimy się wiedzą!

To, czego nauczyliśmy się w dziedzinie druku naklejek i etykiet samoprzylepnych nie zostaje tylko u nas. Jesteśmy otwarci na rozmowę i przekazywanie naszych doświadczeń z tym związanych. Niektóre z tych doświadczeń były wynikiem naszych błędów, czy pomyłek, szczególnie na początkowym etapie naszej działalności. Teraz testujemy! Badamy i sprawdzamy jak zachowują się zarówno nowe materiały do druku, jak i te z którymi jeszcze nie mieliśmy do czynienia, a jest ich naprawdę sporo.

Cały czas producenci wprowadzają nowe rozwiązania i pracują nad udoskonaleniem dotychczasowych. Wielu z tych innowacyjnych produktów nie było na początku naszej działaności. Sprawia to, że koniczne jest nadążanie przez nas za trendami i ciągłe uczenia się i testowanie. Dzięki temu nasze odpowiedzi na zapytania agencji, które rzadko zamawiają naklejki są szybkie i konkretne.

Nie tylko termin realizacji!

Choć termin realizacji jest kluczowym czynnikiem branym pod uwagę podczas rozpoczynania współpracy agencji reklamowej z drukarnią, to nie jest jedynym. W wielu sytuacjach zdarza się, że są inne - ważniejsze. Współpracując przez wiele lat z firmami pośredniczącymi, takimi jak agencje reklamowe i brokerzy handlowi w branży poligraficznej nabraliśmy doświadczenia w obsłudze takich zleceń. Dzięki temu wiemy na co zwracają uwagą zarówno nasi odbiorcy jak i ich klienci.

Przez ostatnie lata realizowaliśmy zlecenia dla agencji reklamowych nie tylko dzięki podjęciu się produkcji z krótkim terminem dostawy. Czasem nie jest on tylko ograniczeniem, a szansą na nawiązanie udanej współpracy.

Przykładamy również wagę do kliku kluczowych elementów zamówienia, takich jak:

  • prawidłowość przygotowania projektu graficznego pod kątem wybranej techniki druku,
  • sposób wykończenia produktu (w przypadku naklejek może być ich kilka),
  • zwracamy szczególną uwagę na sposób pakowania i przygotowania produktów do wysyłki,
  • w temacie wysyłki w imieniu firmy pośredniczącej dbamy o transparentność,
  • nadzorujemy wysyłkę do czasu dostarczenia do odbiorcy.

To, jak działamy zawsze możesz sprawdzić w bezpośredniej współpracy zlecając nam realizację swoich zamówień. 

 

Masz inne pytania, napisz lub zadzwoń do mnie:

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl