Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Naklejki odblaskowe to akcesoria, dzięki którym możesz zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom oraz klientom. Umieszczone na plecach, rowerach czy samochodach sprawiają, że jesteś lepiej widoczny na drodze, a to pomaga w zachowaniu bezpieczeństwa. Nasze produkty powstają z bardzo dużą dokładnością, co daje im doskonały wygląd.

Naklejki odblaskowe

Naklejki odblaskowe 150x150 mm 100 szt. Naklejki odblaskowe 150x150 mm 100 szt.

395,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 3,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki odblaskowe 150x150 mm 250 szt. Naklejki odblaskowe 150x150 mm 250 szt.

640,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 2,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki odblaskowe 150x150 mm 250 szt. Naklejki odblaskowe 150x150 mm 250 szt.

1 060,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 2,12 zł )
szt.
zobacz więcej

Naklejka to jeden z gadżetów odblaskowych, w które warto zainwestować

Gadżety odblaskowe od lat nie wychodzą z mody. Pomimo tego, że naklejka z tej kategorii w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 grudnia 2005 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej nie stanowi środka ochrony indywidualnej, może zwiększyć bezpieczeństwo po zmroku. W związku z tym tego typu produkty sprawdzają się podczas różnego rodzaju akcji promocyjnych - rozdając naklejki odblaskowe z logo swoimi klientom, pokazujesz, że zależy Ci na ich ochronie, a jednocześnie sprawiasz, że gdy będą z nich korzystać, zaczną Cię również reklamować.

Oferowane naklejki odblaskowe są więc doskonałym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności firmy, a przy tym budowanie jej pozytywnego wizerunku. Tego rodzaju produkty możesz też przyklejać w różnych miejscach — po zmroku na pewno przyciągną uwagę potencjalnych klientów.  Umieszcza się je np. na szyldach reklamowych czy tablicach. Wystarczy, że zostaną skierowane na nie światła, aby mogły rozbłysnąć.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Naklejka odblaskowa w ofercie Drukarni Naklejek

Jeśli myślisz o tym, aby znaleźć modny gadżet odblaskowy - wybierz nasze naklejki. Dlaczego?

Podczas tworzenia naklejek korzystamy z wieloletniego doświadczenia oraz innowacyjnych technologii, co pozwala na stworzenie produktów spełniających nawet wysokie wymagania.

  • Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia.
  • Wykorzystujemy wyłącznie produkty ze sprawdzonych źródeł, dzięki czemu nasze naklejki odblaskowe są trwałe i widoczne nawet z dużej odległości.
  • Współpracujemy z klientami zdalnie - nie trzeba tracić czasu na dojazd do naszego biura w celu ustalenia szczegółów, a gotowe naklejki wysyłamy pod wskazany adres.

Nie wiesz, czy warto skorzystać z naszej oferty? Sprawdź! Możemy wysłać bezpłatne i niezobowiązujące próbki, które pozwolą Ci przekonać się o tym, jak dobre naklejki odblaskowe produkujemy.

Wykonujemy naklejki odblaskowe na indywidualne zamówienie, wykorzystując do tego zaawansowane urządzenia poligraficzne. Nasze produkty zdadzą egzamin w roli reklamy, a także elementu zwiększającego bezpieczeństwo np. na hali przemysłowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek reklamowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Z jakich materiałów można wykonać naklejki odblaskowe?

Naklejką odblaskową można nazwać już zwykły, niewielki, dowolnie wycięty skrawek samoprzylepnej folii odblaskowej. W związku z tym folia ta to najpopularniejszy z materiałów do produkcji oznakowań odblaskowych “świecących” odbitym od nich światłem. Na rynku dostępnych jest wiele samoprzylepnych mediów odblaskowych, dostarczanych przez różnych renomowanych producentów. Materiały te występują zarówno w wersji z gładką powierzchnią, jak i z efektem plastra miodu. W związku z tym różnorodność naklejek wykonywanych z materiałów tego typu jest dość spora.

2. Jakie są dostępne kolory folii do wycinania ploterowego naklejek odblaskowych?

Odblaskowe folie samoprzylepne do wycinania ploterowego występują w wielu kolorach. Najpopularniejszym jest kolor biały, ale w zależności od potrzeb można wybierać w szerokiej palecie barw. Do zastosowań ostrzegawczych często wybieranym kolorem jest folia pomarańczowa, lub żółta. Ciekawostką jest to, że na rynku dostępna jest również czarna folia odblaskowa. Naklejki z niej wykonane są zwykle dyskretnie umieszczone na ciemnym tle i niewidoczne w dzień, za to bardzo wyraźnie widoczne po zapadnięciu zmroku.

3. Czy naklejki odblaskowe mogą być drukowane?

Tak, poza opcją wycinania kształtów, cyfr, czy liter z folii samoprzylepnych możemy również wykonać naklejki odblaskowe drukowane. Korzystając z białej folii, która stanowi doskonałe tło do nadruku oraz do odwzorowania kolorów mogą powstać naklejki z projektem graficznym. Technika druku cyfrowego umożliwia przeniesienie na powierzchnię folii dowolnych wzorów. Dzięki półprzezroczystości druku nawet pokryta atramentem cześć naklejki pozostaje nadal odblaskowa. Całość na koniec może zostać wycięta, na przykład ploterowo, w dowolnym kształcie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl