Drukowanie naklejek Wrocław

Naklejki na produkty, reklamowe, informacyjne czy promocyjne - mają różne funkcje i nadal są chętnie wykorzystywanym nośnikiem marketingowym. Naklejki i etykiety spotyka się codziennie w różnych gałęziach gospodarki, gdyż stanowią ważne źródło informacji i promocji. Jeśli jesteś z Wrocławia i szukasz drukarni, która zrealizuje Twój projekt, to dobrze trafiłeś. Wykonujemy naklejki i etykiety o różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. W naszej ofercie znajdziesz naklejki promocyjne, etykiety produktowe oraz magnesy reklamowe. Wykonujemy nawet najbardziej nietypowe realizacje, a ponadto służymy wsparciem przy projektowaniu graficznym wzoru.

drukarnia naklejek Wrocław

Do czego potrzebne są naklejki?

Popularność naklejek nie maleje, a nawet wzrasta. Naklejkę lub etykietę informacyjną musi posiadać każdy produkt spożywczy, a przepis ten podyktowany jest rozporządzeniem UE. Ponadto jest to sposób na wyróżnienie swojego produktu na tle konkurencji. Naklejki pełnią także bardzo ważną funkcję promocyjną i marketingową, która przyczynia się do rozpoznawalności marki. Pełnią także funkcję ostrzegawczą czy informacyjną. Popularne są także tak zwane “wlepki”, a taki sposób przekazu trafia przede wszystkim do młodszego grona odbiorców. Drukarnie naklejek na zamówienie we Wrocławiu oferują różne rodzaje tego typu nośników - wypukłe 3D, magnetyczne, chromowane, które znajdą swoje zastosowanie w produkcji, przemyśle, gastronomii lub reklamie.

Jakie są rodzaje naklejek?

Rozglądając się tylko po swoim najbliższym otoczeniu, można wymienić co najmniej kilka miejsc, w którym znajdują się naklejki: sprzęt RTV i AGD, meble, samochody, produkty spożywcze i rzeczy codziennego użytku. Wszystkie te przedmioty posiadają naklejki, które pełnią funkcję reklamową, informacyjną czy ostrzegawczą. Naklejki drukowane są na różnych nośnikach i przyjmują rozmaite kształty oraz wzory.

Jakie są rodzaje naklejek i gdzie są stosowane?

 • Etykiety produktowe - ten typ naklejek musi znaleźć się na wszystkich produktach spożywczych. Wymóg ten jest podyktowany prawnie, gdyż konsument ma prawo wiedzieć, co wchodzi w skład spożywanego przez niego produktu. Z tego powodu naklejki i etykiety znajdziemy na pieczywie, przetworach, produktach mleczarskich (takich jak sery), przyprawach, owocach i warzywach, wędlinach.
 • Naklejki firmowe - mają informować klienta o marce i cechach produktu. Stosowane są przez pośredników, lokale gastronomiczne, producentów lub firmy, które np. tworzą naturalne kosmetyki. Jest to subtelny sposób na podkreślenie znaczenia firmy w procesie zakupowym. Logo marki jest widoczne dla klienta, który przy pomocy naklejki zapamiętuję nazwę i identyfikację wizualną firmy.
 • Naklejki reklamowe i promocyjne - sygnują towar, są znakiem firmowym, a przy tym reklamują markę. Ten typ naklejek widnieje bezpośrednio na produkcie (np. kosmetykach, meblach, produktach spożywczych). Ma informować potencjalnego klienta nie tylko o istnieniu firmy, ale także o usługach, które ona oferuje. Dlatego tak popularne są na przykład naklejki podłogowe czy wlepki umieszczane na witrynach sklepowych. Są one trafnym elementem marketingu, który w nienachalny sposób trafia do odbiorcy.
 • Naklejki informacyjne - umieszczane na przedmiotach, budynkach, pojazdach, strefach miejskich, w urzędach. Mają za zadanie przekazywać informacje, wskazywać drogę, instruować. Naklejkami informacyjnymi jest np. rozkład autobusowy, strzałki prowadzące do wyjścia ewakuacyjnego, znaczniki na WC, naklejki na kubłach na śmieci, naklejki z godzinami otwarcia sklepu czy gabinetu lub naklejki na drzwiach i samochodach.
 • Naklejki ostrzegawcze - mają także charakter informacyjny, ale bardziej dobitny i przestrzegający. Takie naklejki można znaleźć na urządzeniach elektrycznych, maszynach czy instalacjach. Naklejki ostrzegawcze można znaleźć także na paczkach pocztowych, które informują, że w paczce znajdują się kruche elementy. Tego typu naklejkami są wszelkiego rodzaju zakazy np. umieszczane w środkach transportu.
 • Plomby i naklejki gwarancyjne - to naklejki, które informują klienta, że produkt nie był wcześniej otwierany (pudełka, słoiki, butelki) lub nie był serwisowany (plomby gwarancyjne znajdujące się zazwyczaj na sprzęcie RTV i AGD).
 • Magnesy reklamowe - tego typu sposób komunikacji z klientem pełni funkcję reklamową, jak i użytkową.
 • Emblematy chromowane - to luksusowy sposób na podkreślenie znaczenia marki. Często takie naklejki spotyka się na sprzęcie elektronicznym np. na lodówkach, które w wyraźny sposób zaznaczają nazwę marki.

Wygląd, design i ogólne znaczenie naklejek na zamówienie zależny jest od potrzeb zleceniodawcy. Z tego względu ten element informacyjny, ostrzegawczy i reklamowy może przybierać różne formy.

Naklejki na zamówienie Wrocław

Widzisz potencjał w naklejkach i szukasz sprawdzonej firmy we Wrocławiu. Sprawdź, czy zakres oferowanych przez firmę usług sprosta Twoim oczekiwaniom. Dowiedz się, czy drukarnia wspomaga klienta w procesie projektowym i proponuje mu najlepsze rozwiązania. Dobra drukarnia we Wrocławiu oferująca naklejki na zamówienie to taka, która:

 • jest otwarta na nowe pomysły,
 • dostosowuje się do oczekiwań klienta i wspomaga go już na etapie projektowania naklejki,
 • umożliwia druk nieszablonowych wzorów z wykorzystaniem najnowszych technik druku,
 • udziela informacji o zakresie wykonywanych przez siebie usług,
 • tworzy druki wielkoformatowe,
 • umożliwia druk naklejek w wielu kopiach,
 • posługuje się wieloma sposobami druku naklejek (emblematy chromowane, naklejki wypukłe 3D, etykiety produktowe, laminowane i odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych i wewnętrznych),
 • posiada portfolio swoich projektów.

DrukarniaNaklejek.pl - druk naklejek Wrocław

Jeśli na terenie Wrocławia nie ma drukarni naklejek, która oferuje powyższe rozwiązania, to zachęcamy do kontaktu z nami. Drukarnia Naklejek wykonuje oznakowania samoprzylepne na zamówienie dla różnych branż i gałęzi przemysłu. Tworzymy dowolne naklejki na potrzeby różnych firm ulokowanych na terenie całej Polski. Nawet jeśli firma znajduje się w innym mieście, to dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z klientem był jak najlepszy oraz zaowocował interesującym produktem finalnym.

Skontaktuj się w sprawie druku naklejek we Wrocławiu:

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl