Emblematy chromowane

Poznaj metalowe naklejki z logo firmy!

Emblematy chromowane to forma ekskluzywnego znakowania produktów za pomocą efektownych elementów w dowolnym kształcie, wykonanych z bardzo cienkiego i elastycznego metalu.

Mają one cechy samoprzylepne za pomocą umieszczonej na odwrocie bardzo cienkiej warstwy kleju. Technologia produkcji pozwala na realizację nawet najmniejszych detali z bardzo wysoką precyzją i estetyką wykończenia.

Emblematy chromowane są prestiżową formą prezentacji logotypów firm czy innych dowolnych kształtów, którym chcemy nadać ekskluzywny i efektowny wygląd. Przykład realizacji prezentujemy na zdjęciu poniżej:

 

 

 

W procesie elektroformingu powstają ustalone wcześniej na projekcie graficznym kształty i obiekty w postaci elementów metalowych opartych na bazie niklu. Zewnętrzne zabezpieczenie chromem, najczęściej w połysku (choć możliwe są różne wersje wykończenia powierzchni) stanowi efektowne wykończenie całości.

Od spodniej strony emblemat chromowany otrzymuje warstwę przezroczystego, płynnego mocnego kleju co umożliwia jego późniejsze właściwe utrzymanie się na podłożu. Aplikacja odbywa się w bardzo prosty sposób za pomocą załączonej do każdego użytku folii transportowej.

 

Zalety naklejek chromowanych

  • efektowny wygląd, który zwraca uwagę i sprawia niesamowite wrażenie, stosunkowo duża wytrzymałość, ze względu na to, że naklejka jest wykonana z cienkiej warstwy metalu,
  • praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie wyboru kształtu i wzoru,
  • naklejki chromowane są samoprzylepne, przez co łatwo przywierają do powierzchni i są do niej dobrze przytwierdzone,
  • emblematy chromowane mogą być stosowane na wielu rodzajach powierzchni - np. metalu, drewnie, skórze,
  • ogromne możliwości praktycznego wykorzystania. Takie emblematy mogą służyć jako prezentacja logo lub nazwy firmy, ale również można umieścić na nich hasło lub inny ważny przekaz marketingowy.

 

Gdzie się wykorzystuje efektowne naklejki chromowane?

Emblematy chromowane są bardzo często wykorzystywane w przypadku eleganckich bądź luksusowych produktów, które wymagają specjalnej oprawy. Mogą one przedstawiać logo producenta, napis związany z danym artykułem lub inne oznaczenie wpływające zarówno na wartość praktyczną, jak i wizualną produktu. Umieszcza się je na wszelkiego rodzaju wysokiej jakości meblach, a także urządzeniach elektronicznych.

Świetnie sprawdzają się w przypadku umieszczania symboli producenta różnego rodzaju urządzeniach technicznych. Stosowane są na przykład na telewizorach, odtwarzaczach, kolumnach głośnikowych, komputerach i wielu innych sprzętach przeznaczenia domowego.

 

 emblematy chromowane

 

Producent emblematów chromowanych

Oferujemy wysokiej jakości emblematy chromowane, które doskonale sprawdzą się w przypadku subtelnego znakowania produktów. Ważną zaletą jest łatwa aplikacja, a wszystko dzięki wykorzystaniu praktycznej folii transportowej. Umożliwia ona precyzyjne naniesienie napisu na daną powierzchnię, nawet w przypadku, gdy składa się on z osobnych, niepołączonych ze sobą liter - folia jest stosunkowo sztywna i doskonale utrzymuje wymagany kształt.

Sprawdź naszą pełną ofertę i zamów profesjonalne naklejki chromowane, które pomogą wyróżnić się Twojej firmie na tle konkurencji i spowodować, że produkty będą prezentować się po prostu doskonale.

Posiadamy duże doświadczenie w branży, dlatego wiemy, jakie produkty są najchętniej wybierane przez Klientów oraz jakie naklejki sprawdzają się w konkretnych przypadkach. Do produkcji naszych emblematów chromowanych wykorzystujemy najlepsze materiały, na które składa się wytrzymałe i niezwykle eleganckie tworzywo metalowe, a także wytrzymały klej, który sprawia, że gotowy emblemat dobrze trzyma się podłoża.

 

emblematy chrom połysk

 

Co musisz wiedzieć o tych produktach?

Zachęcamy do wyboru naszej oferty. Zapewniamy szybką, bezpłatną wycenę metalowych naklejek chromowanych, która pozwoli Tobie podjąć najlepszą decyzję. W temacie tych produktów zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższych danych.

Informacje przydatne do wyceny emblematów chromowanych:

  • już na etapie wyceny niezbędny jest projekt logo w formacie wektorowym,
  • minimalna ilość zamówienia to 250 szt.
  • średni czas wykonania zamówienia: 2 tygodnie,
  • możliwe jest przygotowanie płatnej partii próbnej (prototypów) - max. ilość: 10 szt.

 

Kontakt w sprawie wyceny emblematów chromowanych:

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl