Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Nie od dzisiaj wiadomo, że social media są dla wielu osób i firm doskonałą platformą komunikacji z odbiorcami ich treści. Czasem są narzędziem dotarcia do klientów oraz sposobem na prowadzenie sprzedaży produktów. Jedną z najpowszechniejszych platform mediów społecznościowych jest Instagram. Daje on możliwość zaistnienia w sieci w tematach lifestylowych, kulinarnych, odzieżowych, czy kosmetycznych. Jednak nie tylko te branże promują się przez social media.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich firm chcących zaistnieć na Instagramie przygotowaliśmy specjalny produkt w postaci naklejek instagramowych. Należą one do kategorii naklejek reklamowych, bo ich główną rolą jest promowanie adresu profilu instagramowego. Zastosowanie technologii kodu QR pozwala na szybki dostęp do profilu za pomocą każdego smartfona.

Naklejki instagramowe

Naklejki instagramowe 60x60 mm - 100 szt. Naklejki instagramowe 60x60 mm - 100 szt.

200,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 2,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki instagramowe 60x60 mm - 250 szt. Naklejki instagramowe 60x60 mm - 250 szt.

200,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki instagramowe 60x60 mm - 500 szt. Naklejki instagramowe 60x60 mm - 500 szt.

300,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,60 zł )
szt.
zobacz więcej

Jak zrobić projekt?

To proste: wchodzisz na swój profil instagramowy, robisz screena i wysyłasz ten plik graficzny do nas e-mailem. Jest to najlepsze rozwiązanie, bo inne opcje takie jak na przykład komunikatory internetowe lub widomości w social mediach zmniejszają wagę przesyłanych plików. Powoduje to utratę jakości grafiki, co wpływa na obniżenie jakości wydruku.

Cechy naklejek instagramowych:

  • wykonanie z folii samoprzylepnej gwarantuje ich trwałość,
  • efektowny i precyzyjny wydruk przykuwa uwagę odbiorcy,
  • klej permanentny pozwala na dobrą przyczepność do większości nawet trudniejszych podłoży,
  • wymiar 60x60 mm gwarantuje dobrą czytelność kodu QR,
  • nie potrzebujesz specjalistycznej grafiki, bo pobierzesz ją ze swojego konta,
  • sam wybierasz kolorystykę dopasowaną do własnych potrzeb.

Do czego służą naklejki instagramowe?

Dzięki upowszechnianiu adresu twojego konta instagramowego na żywo w realnym, nie tylko internetowym świecie wzrasta liczba followersów i możesz skuteczniej wpływać na zwiększenie ruchu na social mediach. Wiadomo, że powinien być on generowany z różnych źródeł, zarówno tych internetowych jak i poza internetowych. Nasze rozwiązanie umożliwia ten drugi sposób.

Wygodna i niedroga forma reklamy konta poza siecią

O swoim nowo powstałym profilu instagramowym możesz napisać na swoim blogu, powiedzieć na You Tube, promować go przez Facebooka, ale gdzie umieścić trwały link do twojego profilu poza siecią? Każde konto instagramowe daje możliwość wygenerowania kodu QR z profilu, którego wydruk możesz zlecić na koszulkach firmowych, notesach i innych gadżetach, które rozdajesz jako prezenty swoim klientom.

Najtańsza forma trwałej reklamy twojego profilu w social mediach

Szybki link do profilu będzie chętnie przyjmowany przez odbiorców: twoich klientów, znajomych i umieszczony w wygodnym i łatwo dostępnym miejscu. Bo przecież wszyscy lubimy naklejki! Banalnie prosty sposób przygotowania projektu pozwala na to że będziesz miał gotowy wzór graficzny, o którego kolorystyce sam zdecydujesz. Przesyłając go nam do wydruku naklejek masz gwarancję wykonania efektownych etykiet, z których kod QR zostanie na pewno odczytany.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

 

Naklejki instagramowe - podsumowanie

Dzięki temu, ze twoje naklejki będą proste i ładne będą pożądane przez odbiorców. Takie naklejki mają jeszcze jedną zaletę: ujednolicony projekt graficzny wykonany przez aplikację instagramową sam nadaje temat swojego przekazu. Widząc takie naklejki nikt nie będzie się pytał do czego służą, bo logo i grafika tej aplikacji do social mediów są naturalne wpisane w wydrukowaną grafikę.

Wykonaliśmy testowe naklejki tego typu w różnych wymiarach i na różnych materiałach dla naszej drukarni. Dzięki temu wiemy jakich podłoży użyć, mamy opracowaną specyfikę wykonania naklejek instagramowych. Będę trwałe, dzięki czemu pozostaną na długo u twoich klientów, będą odporne ale nie będą uciążliwe dla ich odbiorców, gdyby chcieli je odkleić, kod będzie prawidłowo odczytywany przez każdy smartfon, dzięki czemu ma szansę dotrzeć na twój profil użytkownik każdego smartfona.

Naklejki instagramowe to prosty sposób na efektywną promocję twojego profilu w social mediach.

Szukasz innych naklejek?

Wyślij zapytanie o wycenę już teraz, a my przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego - nasi doradcy chętnie wytłumaczą wszystkie najważniejsze kwestie.

Porozmawiajmy na temat druku naklejek instagramowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

FAQ

1. Skąd wziąć projekt do wydruku naklejek instagramowych?

Jeśli korzystasz z Instagrama na co dzień, na pewno znasz doskonale to narzędzie i nie będzie dla Ciebie trudne znalezienie kodu prowadzącego do Twojego profilu. Instagram udostępnia go do każdego konta. Każdy użytkownik ma do niego dostęp i może go bez problemu pobrać. Wejdź na swój profil na urządzeniu mobilnym. W prawym górnym rogu pod przyciskiem “hamburgera” wejdź w ustawienia, gdzie znajdziesz dostęp do kodu QR. Wyświetl go, zrób screena i prześlij go do nas.

2. Gdzie użyję naklejek instagramowych?

Naklejki instagramowe możesz przyklejać do przesyłek, oznaczać swoje produkty, umieszczać w łatwo dostępnych miejscach. Dzięki temu możesz łatwo promować swój social mediowy profil w realnym świecie. Wykorzystanie kodów QR do przekierowania na strony internetowe lub profile w social mediach jest coraz bardziej powszechne i ułatwia do nich dostęp. Można to robić bardzo łatwo za pomocą wydrukowanych w wysokiej jakości naklejek.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl