Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

Trudno wyobrazić sobie leki czy suplementy diety zamknięte w buteleczkach lub innych opakowaniach, które nie zostały odpowiednio opisane. W takiej sytuacji mogłoby dojść do pomyłki albo niewłaściwego zastosowania określonej substancji, co stanowiłoby zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia danej osoby. Aby uniknąć tego rodzaju sytuacji, warto zainwestować w odpowiednie etykiety farmaceutyczne, dzięki którym opisanie każdego produkowanego leku nie będzie stanowić problemu.

Etykiety farmaceutyczne

Etykiety farmaceutyczne 120x36 mm 5.000 szt. Etykiety farmaceutyczne 120x36 mm 5.000 szt.

1 090,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,22 zł )
szt.
zobacz więcej

Zapraszamy do poznania naszej oferty dla branży farmaceutycznej!

Dzięki wykorzystaniu dostępnych technik druku oraz sprawdzonych materiałów możemy zaproponować etykiety farmaceutyczne i inne samoprzylepne oznakowania produktów odpowiadające na wszelkie stawiane przed nimi wymagania.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych produktów wykonywanych w opcji druku cyfrowego na białej folii samoprzylepnej. O wyborze rodzaju materiału, z którego mają zostać wykonane etykiety możesz zdecydować już podczas składania zamówienia. Jeśli nie znajdujesz swojego wymiaru naklejki przejdź do sklepu z naklejkami na zamówienie, lub prześlij zapytanie o wycenę.

Etykiety na leki - dlaczego są istotne?

Etykiety dla branży farmaceutycznej odgrywają rolę informacyjną - przede wszystkim, dzięki nim osoba kupująca określony produkt, może poznać jego skład, a także właściwe dawkowanie. W przypadku tego rodzaju naklejek często stosowane są warianty peel-off, które umożliwiają umieszczenie na opakowaniu wielu informacji przy małej wielkości etykiety. Jest to szczególnie istotne w przypadku produktów zamkniętych w niewielkich opakowaniach.

Każda etykieta farmaceutyczna powinna być też estetyczna. Okazuje się to ważne w przypadku leków, które można nabyć bez wizyty u lekarza, a także suplementów. Przez to, że na rynku panuje obecnie bardzo duża konkurencja, istotne jest to, aby wyróżnić się na jej tle. Pomóc w tym mogą oryginalne, przyciągające uwagę naklejki umieszczone na opakowaniach.

Czym powinny charakteryzować się etykiety dla branży farmaceutycznej?

Etykiety stosowane w branży farmaceutycznej powinny również wykazywać odporność na działanie środków chemicznych oraz na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ w przypadku ich zdrapania lub wyblaknięcia, osoba, która kupiła dane produkty farmaceutyczne, mogłaby nie wiedzieć, jak powinna je stosować.

Naklejki i etykiety samoprzylepne w branży farmaceutycznej

Naklejki stosowane w branży farmaceutycznej to nie tylko etykiety na produkty i samoprzylepne oznakowania opakowań na leki i suplementy. Firmy farmaceutyczne wiedzą, że marketing ich produktów powinien być nienachalny, dyskretny ale przekonujący i prowadzony do samego końca, jakim jest lada apteki. Sposobem na efektywny przekaz komunikatu o nowym produkcie wprowadzonym właśnie na rynek lub aktualnej promocji są naklejki reklamowe umieszczane w aptekach.

Wiemy z własnego doświadczenia, że do takich celów producenci suplementów, herbat ziołowych, czy naturalnych kosmetyków aptecznych wykorzystują przede wszystkim:

Etykiety farmaceutyczne w ofercie akebi drukarni naklejek

Wiemy, jak ważne jest to, aby etykiety na leki zostały odpowiednio wykonane, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy rożne techniki druku. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią nawet oczekiwania wymagającej branży farmaceutycznej. Oprócz tego naszą propozycję kierujemy do firm z całej Polski ponieważ możemy omówić szczegóły współpracy zdalnie. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

 

Zapraszam do kontaktu na temat druku etykiet farmaceutycznych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku etykiet

 

WYCENA DRUKU ETYKIET

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Na jakich podłożach należy drukować etykiety farmaceutyczne?

Sposób wykonania każdych etykiet, w tym też etykiet farmaceutycznych zależy od sposobu ich wykorzystania. Tego typu oznakowania samoprzylepne zwykle umieszczane są bezpośrednio na opakowaniach produktów, które mają swój określony termin przydatności do użycia. Wyznacza on zarówno żywotność samego produktu, jak i opakowania wraz z etykietą. Sposób używania produktów farmaceutycznych zależy od ich przeznaczenia. Zwykle doskonale sprawdza się tu papier lub folia samoprzylepna z odpowiednio dobranym klejem do podłoża jej aplikacji.

2. Jakie techniki druku stosuje się do druku etykiet farmaceutycznych?

Dobór techniki druku etykiet zależny jest przede wszystkim od ilości zapotrzebowania, czyli ilości jednorazowego zamówienia przyjętego do realizacji. W przypadku produktów farmaceutycznych, które z założenia są produktami stosowanymi krótkookresowo i dostarczanymi do szerokiego grona użytkowników zakładamy duże zapotrzebowanie. Poza tym etykiety i inne oznakowania samoprzylepne tych produktów powinny być dostarczone równomiernie w odpowiednio krótkim czasie, stąd technika druku etykiet powinna być szybka, sprawna i gwarantować powtarzalność.

Możliwość spełnienia tych wymagań daje druk cyfrowy wykonywany bezpośrednio z pliku bez konieczności korzystania z przygotowalni oraz wykonywania wykrojników. Zaletą druku cyfrowego jest też możliwość personalizacji i wykonywania niewielkich partii produkcyjnych. dzięki temu możliwe jest wykonanie prototypów, partii testowych lub unikalnych serii przeznaczonych na akcje marketingowe. Przy dużych i bardzo dużych ilościach etykiet doskonale sprawdzi się też fleksograficzna technika druku.

3. W jakiej formie powinny być wykonane etykiety farmaceutyczne?

Najlepszą formą wykonania są etykiety drukowane na roli. Sam sposób produkcji farmaceutyków wymaga dostarczenia oznakowań samoprzylepnych w formie umożliwiającej dostosowanie ich do procesu produkcji. Etykiety powinny być przygotowane w postaci wyciętych do kształtu użytków umieszczonych na wstędze i nawiniętych na roli. Tak przygotowane gotowe rolki z etykietami można umieścić w etykieciarce i aplikować na opakowania produktów w procesie produkcyjnym. Umożliwia to sprawne i jednorodne znakowanie wszystkich produktów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl