Etykiety samoprzylepne

Efektowne etykiety samoprzylepne umożliwiają sprawne oznaczanie produktów wytwarzanych zarówno w dużych zakładach, jak i ręcznie w warunkach domowych. Stanowią doskonały pomysł na oryginalną identyfikację wizualną. Z tego względu są chętnie wybierane przez przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe. Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych z doświadczeniem i oferujemy trwałe naklejki, które spełniają swoją funkcję w stu procentach.
 

etykiety drukarnia naklejek akebi

WYCENA DRUKU ETYKIET - WYŚLIJ ZAPYTANIE!

 

Do czego wykorzystuje się etykiety samoprzylepne?

Etykiety samoprzylepne mogą mieć bardzo dużo różnych zastosowań. Przede wszystkim oczywiście są chętnie wykorzystywane w roli elementów mających zaprezentować dany produkt oraz przekazać informacje dotyczące jego właściwości, składu czy pozostałych istotnych dla klienta cech. Oprócz tego takie naklejki często są wykorzystywane w charakterze dodatkowych etykiet informacyjnych. Mogą one wskazywać na sposób użytkowania danego artykułu, informować odbiorcę o dodatkowych jego wyróżnikach lub, w przypadku sprzedaży wysyłkowej, stanowić reklamę sklepu internetowego na zamawianym towarze. Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych, które nadają się do zastosowania zarówno w branży spożywczej, motoryzacyjnej, jak i przemyśle.

Rodzaje produkowanych przez nas etykiet samoprzylepnych

W zależności od potrzeb umożliwiamy drukowanie zarówno na rolce, jak i arkuszu. Pierwsza opcja sprawdzi się najlepiej w przypadku bardziej zaawansowanych systemów produkcyjnych. W przemyśle często etykiety umieszczane są na produktach za pomocą maszyn przeznaczonych specjalnie do tego celu. Korzystają one właśnie z rolek, aby szybko i dokładnie nanieść naklejkę na określoną powierzchnię. W przypadku mniej zaawansowanej produkcji oraz własnoręcznie etykietowanych produktów można wybrać i jedną i drugą opcję, chociaż najczęściej lepiej sprawdzają się wówczas naklejki drukowane na arkuszach.

Etykiety samoprzylepne - cena

Staramy się zapewnić jak najbardziej konkurencyjne ceny, dlatego też wykorzystujemy nowoczesne technologie pozwalające znacznie ograniczyć koszty. Jedną z nich jest technologia laserowego wycinania. Dzięki temu nie ma konieczności korzystania ze standardowych wykrojników. Oferujemy indywidualną wycenę, która zależy od parametrów danego zamówienia, takich jak całkowity nakład, rozmiar etykiet, zastosowane materiały itp. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my przedstawimy Ci profesjonalną ofertę dostosowaną w pełni do Twoich potrzeb.

Jakość, która zachwyca

Nasze kolorowe etykiety samoprzylepne drukujemy za pomocą techniki UV, co wpływa na doskonałe odwzorowanie barw i odporność na upływ czasu. Poza tym umożliwiamy drukowanie na kilku rodzajach materiałów. W przypadku zewnętrznych zastosowań najlepiej sprawdzi się folia PP, natomiast do zwykłego etykietowania produktów można wykorzystać różne rodzaje papieru samoprzylepnego (dostępnego również w opcji wykończenia z półbłyskiem). Stosujemy również kleje różnego rodzaju, które dopasowujemy do wymaganej powierzchni. Dzięki temu produkowane przez nas naklejki doskonale do niej przylegają.

Producent etykiet samoprzylepnych

Jeżeli chodzi o druk etykiet samoprzylepnych, producent producentowi nierówny. Wybierając akebi drukarnię naklejek możesz mieć pewność, że ostateczny efekt będzie zadowalający. Dzieje się tak przynajmniej z kilku powodów. Po pierwsze umożliwiamy korzystanie z własnej grafiki oraz pomagamy w zaprojektowaniu indywidualnych etykiet. Poza tym jesteśmy w kontakcie z naszymi Klientami na każdym etapie współpracy, po to, by wdrażać ewentualne zmiany i dostosować produkt do wymagań. Najważniejsze jest jednak to, że nasze etykiety samoprzylepne są trwałe i prezentują się doskonale.

Koniecznie sprawdź naszą pełną ofertę i zamów etykiety samoprzylepne w cenach, które wyróżniają się pozytywnie spośród pozostałych ofert na rynku. Oferujemy wysokiej jakości produkt, który sprawdzi się zarówno w przypadku dużej produkcji, wymagającej znacznych nakładów, jak i mniejszych, domowych zastosowań.

Zapraszam do kontaktu w sprawie etykiet dla firm:

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl