Produkty ze statusem "P"

Powtarzalność - Personalizacja - Priorytet

Wyceny personalizowane to inaczej gotowe produkty, na które wyceny zostały indywidualnie dopasowane do potrzeb konkretnego odbiorcy. Nie znaczy to, że ten produkt nie może być zamówiony przez innego klienta z użyciem innego projektu graficznego. Będzie on jednak dopasowany dokładnie pod kątem przygotowanej oferty. Jeśli inna realizacja będzie identyczna pod kątem specyfikacji produkcji, to również może zostać przez nas wykonana w ramach przedstawionej oferty.

Wycena personalizowana jest mimo wszystko dedykowana dla konkretnego odbiorcy, który podał nam swoje indywidualne potrzeby, dla którego przeprowadziliśmy kalkulację i przedstawiliśmy wycenę. Z tego powodu taka oferta widnieje w naszym sklepie internetowym z naklejkami jako spersonalizowana propozycja w postaci gotowego produktu.

Korzyści z wyceny personalizowanej

Klienci, którzy z nich korzystają mają możliwość:

  • szybkiego ponowienia swoich zamówień,
  • dokonania szybkiej płatności internetowej,
  • bieżącej weryfikacji aktualnej ceny druku naklejek,
  • gwarancji niezmienności specyfikacji produkcji i powtarzalności produktu,
  • łatwego skorzystania z oferty, która została indywidualnie dla nich przygotowana.

Jeśli zamawiasz lub zamierzasz zamawiać naklejki lub etykiety w naszej drukarni możesz poprosić o przygotowanie gotowego produktu i oznaczenie go unikalnym kodem. Dzięki temu będziesz mógł zawsze wrócić do naszego sklepu i szybko i sprawnie złożyć kolejne zamówienie.

Takie zamówienia otrzymają status "Priorytet", dzięki czemu ich realizacja będzie wykonywana nawet w ciągu 1-2 dni od ich złożenia. Wiedza o ponowieniach zamówień, ich częstotliwości, i ilości pozwala nam - wykonawcom, optymalnie zarządzać produkcją, co umożliwia znaczne skrócenie czasu realizacji zamówień.

E-commerce usprawnia działanie

Korzystają na tym wszyscy. Nasi klienci dostają narzędzie do sprawnego składania zamówień i mają szansę na szybkie otrzymanie kolejnej partii tych samych co zwykle etykiet. My działamy sprawniej, lepiej wykorzystując nasze możliwości produkcyjne, co pozwala nam się dalej rozwijać bez konieczności podnoszenia cen naszych produktów.

Wyceny personalizowane

Etykiety samoprzylepne 30x40 mm - WP001 Etykiety samoprzylepne 30x40 mm - WP001
605,00 zł
( 1 szt. = 0,24 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
Etykiety samoprzylepne 40x40 mm - WP002 Etykiety samoprzylepne 40x40 mm - WP002
640,00 zł
( 1 szt. = 0,16 zł )
bez 23% VAT i kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej

Nie znalazłaś/znalazłeś swojego produktu? Skontaktuj się ze mną!

Zamów konto w naszym sklepie i wycenę personalizowaną (WP). Ponawiaj swoje zamówienia szybciej i sprawniej.

 

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

FAQ

1. Dlaczego nie widzę mojego projektu/projektów etykiet?

Dla ułatwienia w naszym sklepie posługujemy się wyłącznie kodami wycen. Załączone do karty produktu zdjęcie stanowi wyłącznie poglądowe przedstawianie sposobu wykonana etykiet i nie przedstawia wykonywanego projektu graficznego. Projekt lub projekty prześlemy Ci mailowo w celu potwierdzenia ich przed rozpoczęciem realizacji druku etykiet.

2. Dlaczego mam składać zamówienie przez sklep internetowy?

Wybranym przez nas klientom, współpracującym z nami na stałe udostępniamy konta w naszym sklepie internetowym i za pomocą loginu i hasła dajemy im dostęp do opcji szybkiego złożenia zamówienia. To ułatwia i przyspiesza proces ponawiania zamówień oraz powala nam jeszcze sprawniej obsługiwać Twoje zamówienie.

3. Jak wygląda indywidualny kod wyceny personalizowanej?

Kod wyceny personalizowanej składa się dwóch liter:

"WP"

oraz trzech cyfr serii:

"000"

czyli numeru wyceny. Na przykład:

WP001

Znając kod swojego produktu i login do naszego sklepu możesz szybko dotrzeć do specyfikacji swojego zamówienia i równie szybko ponowić jego realizację w Drukarni Naklejek.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl