Realizacje

Emblematy chromowane srebrne z czarnym tłem

emblemat chromowany naklejka metalowa
emblemat naklejka srebrny chrom połysk

Naklejki chromowane srebrne to elementy dekoracyjne, które przyciągają wzrok klientów i użytkowników produktów. Eleganckie logo na produkcie, szczególnie polecane branży motoryzacyjnej, potwierdza zaangażowanie dostawcy w cały proces przygotowania produktu od dystrybucji do późniejszej usługi serwisu, wykonywanej w najwyższej jakości. Takie profesjonalne oznakowania mają na celu wskazanie na jakość produktu oraz podnoszą jego prestiż, pozycjonując wysoko na tle konkurencji.

 

Emblematy chromowane samoprzylepne srebrne

Emblematy samoprzylepne wykonane ze srebrnego chromu, błyszczące lub matowe, to oznakowania samoprzylepne, które przyciągają uwagę klientów i użytkowników oznakowanych nimi produktów. Efektowne logo widoczne na produkcie potwierdza jego przynależność do wspólnej "rodziny" w ramach jednej marki. Jest to zwykle gwarancją trwałości, niezawodności produktu i świadomości jego producenta do budowania marki dla dalszej jej rozpoznawalności przez klientów.

emblematy chromowe naklejki metalowe srebrne
emblematy chrom połysk naklejki srebrne metalowe producent

 

Etykiety na roli drukowane cyfrowo

Etykiety drukowane cyfrowo na roli są powszechnie stosowanym sposobem oznakowania produktów. Druk cyfrowy umożliwia wykonanie etykiet już od niewielkich nakładów na poziomie 500 sztuk z możliwością personalizacji i podziału na klika różnych wzorów. Takie rozwiązanie sprawia, że etykiety na produkty są powszechnie dostępnym i niedrogim sposobem znakowania nawet dla nowopowstających firm i ich unikalnych produktów.

etykiety na roli folia srebrna
etykiety na roli druk cyfrowy

 

Etykiety samoprzylepne na roli - akebi drukarnia naklejek

Nasze firmowe etykiety na roli wykonaliśmy w kilku opcjach, zarówno na papierze jak i folii samoprzylepnej. Zielonym kolorem oznaczyliśmy papier samoprzylepny, granatowym folię. Różne odcienie kolorów tła określają siłę adhezji kleju. Najbardziej jasny odcień określa słaby klej "non perm", zwany klejek odlepnym. Średni odcień kolorów to klej standardowy, a mocny klej oznaczony jest ciemnym odcieniem tła etykiet.

etykiety samoprzylepne gilza
etykiety na rolce akebi
 
etykiety na roli akebi
etykiety firmowe akebi
etykiety samoprzylepne akebi drukarnia

 

Naklejki wypukłe

Naklejki wypukłe to zalewane płynnym poliuretanem efektowne oznakowania produktów, które są prawdziwą ozdobą produktu. Dokładnie przylegając do powierzchni sprawiają wrażenie oznakowania jednolitego z tłem. Stosowane są na przykład przez producentów okien, drzwi, rolet i są uważane jako podstawowe oznakowanie produktów z branży otworowej i osłonowej. Inne branże też cenią ich zalety.

naklejki wypukłe żelowe
naklejki wypukłe druk producent

 

Emblematy chromowane

emblemat chromowany pinum
emblemat chromowany logo
emblemat chromowany matowy
 

Emblematy chromowane to naklejki wykorzystywane bardzo często jako oznakowanie logo producentów efektownych mebli z litego drewna. Wykonanie emblematu w postaci chromowanej blaszki może zostać wykończone efektem połysku, powierzchnią matową, lub szczotkowaną. Całość bazuje na matowym podkładzie.

emblemat chromowany połysk
emblemat chromowany logo naklejka
 

Naklejki na rowery - Rowery Stylowe

Kolejna realizacja naklejek na rowery. Tym razem oznakowania produktów wykonywaliśmy dla sklepu rowerowego Stylowe Rowery z Wrocławia. Naklejki na produkcie przyciągają uwagę klientów, użytkowników dzięki czemu pamietają oni o dostawcy i wiedzą gdzie zwrócić się na przykład w sprawie przeglądu okresowego. W ramach tego zamówienia wykonaliśmy kilka opcji: naklejki na folii białej, srebrnej szczotkowanej, oraz naklejki odblaskowe.

naklejki na rowery sklep rowerowy Stylowe Rowery
naklejki rowerowe Stylowe Rowery
 

Naklejki na rowery - mocne, trwałe i odporne! Do produkcji naklejek używamy sprawdzonych folii samoprzylepnych oraz laminatów zabezpieczających wydruk i chroniących naklejkę przed uszkodzeniami. Nasz precyzyjny druk zapewnia wysoką dokładność odwzorowania wszystkich elementów projektu, dzięki czemu na naklejce mogą pojawić się nawet precyzyjne kody QR, jak w przypadku tych projektów.

Naklejki na rowery!

Poznaj możliwości zastosowania ich w swoim rowerowym biznesie.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK
naklejki drukowane na rowery
 

Naklejki na rowery - Martek

Naklejki na rowery skutecznie pomogą w oznakowaniu jednośladów firmowym logo sprzedawców i serwisów rowerowych. Mieliśmy niedawno okazję wykonać taką realizację. Niewielkie naklejki, których bardzo duża ilość mieści się na niedużym arkuszu są dyskretnym, są czytelnym oznakowaniem. W ramach tego zamówienia wykonaliśmy kilka opcji: naklejki na folii białej, srebrnej matowej, oraz naklejki transparentne.

naklejki na rowery sklep rowerowy Martek
naklejki rowerowe Martek
 

Naklejki na rowery - wiemy, jak je wykonać, aby były trwałe i mocne! Korzystamy z wielu rodzajów precyzyjnie wybranych i przetestowanych przez nas folii samoprzylepnych. Dzięki temu znamy te materiały i wiemy jak zachowują sią w określonych warunkach i na określonych podłożach. Wiemy też jak zabezpieczyć wydruk w przypadku stosowania naklejek w trudnym środowisku lub podczas narażenia ich na uszkodzenia mechaniczne.

Naklejki na rowery!

Poznaj możliwości zastosowania ich w swoim rowerowym biznesie.

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK
naklejki drukowane na rower

 

Etykiety na roli i naklejki dla producenta waty cukrowej

etykiety na watę cukrową
etykiety na produkty wata cukrowa

Dla jednego z naszych klientów, producenta waty cukrowej, wykonaliśmy etykiety samoprzylepne na jako bezpośrednie oznakowanie produktów. Celem było uzyskanie wysokiej jakości druku na bazowym materiale, jakim jest papier samoprzylepny w wersji półbłysk. Druk cyfrowy z lakierem UV zapewnia nie tylko doskonałe odwzorowanie kolorów, ale też wysoką dokładność wykonania nawet niewielkich elementów projektu. Projekt zakończony pełnym sukcesem.

 
naklejki na arkuszach na watę cukrową

W ramach zamówienia dla naszego klienta wykonywaliśmy również naklejki drukowane na arkuszach. W tym, przypadku zastosowanie znalazł druk cyfrowy na arkuszach na matowej folii samoprzylepnej. Użycie tego materiału sprawia, że nadruk jest wizualnie bardziej "miękki", a pastelowe kolory projektu dodatkowo nabierają wrażenia aksamitu. Sama naklejka jest przyjemna w dotyku, a wybrany materiał zapewnia jej trwałość nawet w trudnych warunkach.

Naklejki dla producentów produktów spożywczych, takich jak: wata cukrowa, ręcznie wyrabiane słodycze, czy kraftowe lody stają się już naszą specjalnością. Wraz z kolejnym takim zamówieniam zbieramy doświadczenie i wiedzę na temat oczekiwań klientów zarówno pod względem wytrzymałości takich oznakowań, ich odporności na trudne warunki przechowywania, jak i efektowności przekazu marketingowego, który niosą ze sobą nasze etykiety.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl