Zabezpiecz produkt przed niepowołanym dostępem.

Za pomocą małych naklejek można bardzo skutecznie znakować produkty. Jednym z bardzo ważnych funkcji naklejek jest zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem. Do tego służą naklejki gwarancyjne. Można je bardzo łatwo wykonać z użyciem folii plombowej charakteryzującej się kruchością i małą odpornością na zrywanie oraz mocnym klejem.

Te właściwości materiału do druku naklejek plombowych powodują, że próba ich usunięcia powoduje natychmiastowe rozerwanie i uszkodzenie etykiety. Ma to wiele zastosowań, przede wszystkim jako plomby gwarancyjne i naklejki kontrolne, których uszkodzenie lub naruszenie przerywa trwanie gwarancji producenta z uwagi na podejrzenie przed nieautoryzowanym dostępem.

Naklejki gwarancyjne mają zastosowanie wielu specjalizacjach takich jak: branżach technicznych przy zabezpieczaniu urządzeń objętych gwarancją lub gdy do oprogramowania lub wnętrza urządzenia możliwy jest wyłącznie dostęp serwisowy wyspecjalizowanych fachowców. Podobne zastosowanie mają naklejki plombowe w IT do zabezpieczenia sprzętu komputerowego, czy w branży automotive.

Zabezpieczenie dostępu jest możliwe za pomocą nawet niewielkich naklejek pod warunkiem, ze są one wykonane według odpowiedniej specyfikacji. Wiemy jak to zrobić.

Zapraszam Cię do zapoznania się z szerokimi możliwościami realizacji naklejek plombowych, które znajdą zastosowanie również w Twojej firmie. Zacznij kontakt z nami od wyceny:

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Możesz również zadzwonić. Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne: tel. +48 604 41 47 46.