Zadbaj o bezpieczeństwo użytkowników Twojego produktu.

Techniczne naklejki ostrzegawcze i informacyjne mają bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie należy poinformować użytkownika urządzenia, maszyny czy innego sprzętu technicznego o zasadach jego użytkowania i ograniczeniach wynikających z wymagań dotyczących bezpieczeństwa.

Każdy z nas spotka się na co dzień z tym rodzajem oznakowania. Naklejki ostrzegawcze zazwyczaj wykonane są z odpornych na trudne warunki folii samoprzylepnych zaopatrzonych w mocny klej, radzący sobie dobrze na różnego rodzaju podłożach. Często nadrukowane są jaskrawymi kolorami i zostają umieszczone w widocznym miejscu.

techniczna-naklejka-ostrzegawcza-polinal-650px

Przez powszechność ich zastosowania, etykiety tego typu czasem są niezauważane i traktowane jako niezbędny element wyposażenia sprzętu technicznego, a właśnie one dbają o bezpieczeństwo użytkowników. Odpowiednie przepisy wymagają, aby nawet najprostsze sprzęty techniczne były oznakowane. Najprościej zrobić to używając naklejek.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Za pomocą ustalonych i powszechnie przyjętych kolorów, znaków i symboli techniczne naklejki ostrzegawcze przekazują ważne informacje: przestrzegają nas, zabraniają określonych zachowań w danej sytuacji czy przypominają o naszych obowiązkach.

Etykiety – naklejki ostrzegawcze to nie tylko przydatny, ale przede wszystkim niezbędny element wyposażenia każdego sprzętu technicznego, niezależnie od jego zastosowania. Jeśli się dokładnie rozejrzymy wokół siebie, z każdej strony znajdziemy małe etykiety na urządzeniach używanych przez nas każdego dnia. Zwracajmy na nie uwagę, żeby zapoznać się z ich zawartością i odczytać ważne informacje, jakie niosą.

Sprawdź naszą ofertę druku naklejek ostrzegawczych. Zacznij od wyceny:

WYCENA DRUKU NAKLEJEK