Potwierdzaj jakość swoich produktów naklejką kontrolną.

Jednym z powszechnych zastosowań naklejek jest oznaczanie produktów po przeprowadzonej kontroli jakości. Bieżące kontrolowanie procesu produkcyjnego na jego etapie końcowym zapewnia zachowanie przyjętych przez wytwórcę norm i standardów.

Oznakowanie naklejką kontrolną sprawdzonego produktu, gotowego do sprzedaży ułatwia odróżnienie go od tych, które jeszcze nie przeszły badań jakościowych. Poza tym za pomocą naklejki z własnym wzorem producent informuje klienta o przeprowadzonej kontroli jakości na etapie poprodukcyjnym. Dzięki temu odbiorca ma pewność, że zakupione przez niego urządzenie, przedmiot, czy inny produkt będzie spełniał jego oczekiwania.

Przeprowadzenie kontroli jakości to również utrzymanie zobowiązania producenta danego klientowi w ofercie. Za pomocą prostych naklejek zadrukowanych często kolorem zielonym można zrobić to w bardzo łatwy sposób. Naklejając etykietę kontroler daje „zielone światło” do dalszej drogi produktu do odbiorcy. Naklejka kontrolna określa fakt przeprowadzenia kontroli oraz zapewnia odpowiedzialność osoby dokonującej przeglądu i decydującej o wprowadzeniu produktu na rynek. Do takich celów wykorzystuje się naklejki z różnym wzorem.

Projekt graficzny naklejki kontrolnej może się od siebie różnić w zależności od potrzeb użytkownika. Częstym kolorem wykorzystywanym do ich druku jest zielony, co w systemie informacyjnym za pomocą kolorów oznacza „dopuszczenie”. Dodatkowym elementem projektu naklejek kontrolnych jest też litera „Q” lub pozostawiona wolna przestrzeń do umieszczenia przez kontrolera jakości dodatkowych zapisanych ręcznie informacji, takich jak: data przeprowadzenie kontroli czy podpis osoby kontrolującej jakość produktu.

Sprawdzone według odpowiedniej procedury produkty zapewnią zadowolenie klienta i dadzą szansę firmie producenta na ponowny zakup jego produktów. Odbiorcami gotowych naklejek kontrolnych z własnym wzorem są firmy produkcyjne, oraz niezależni kontrolerzy jakości, którzy zlecając nam druk naklejek zostają właściwie przygotowani do swojej odpowiedzialnej pracy.

Zapraszam Cię do zapoznania się z szerokimi możliwościami realizacji etykiet kontrolnych, które znajdą zastosowanie również w Twojej firmie. Zacznij kontakt z nami od wyceny:

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Możesz również zadzwonić. Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne: tel. +48 604 41 47 46.