Opcje przeglądania
Cena netto
  • od
    do

W działaniach marketingowych na konkurencyjnym rynku każdy szczegół ma znaczenie, a jakość przekazu wizualnego jest kluczowa dla sukcesu marki. Naklejki cateringowe to więcej niż zwykłe akcesoria uzupełniające w końcowym etapie sprzedaży, podczas pakowania produktów. Etykiety tego rodzaju są potężnym narzędziem marketingowym, które potrafi znacząco podnieść rozpoznawalność każdej firmy cateringowej, czy gastronomicznej. Doskonale pomagają zwiększyć zaufanie i lojalność klientów. Zadbaj o to, aby Twoje produkty wyróżniały się na tle konkurencji i zapadały w pamięć konsumentów na długo.

Naklejki cateringowe

Naklejki cateringowe 40x40 mm 500 szt. Naklejki cateringowe 40x40 mm 500 szt.

200,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki cateringowe 40x40 mm 1000 szt. Naklejki cateringowe 40x40 mm 1000 szt.

230,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Naklejki cateringowe 40x50 mm 2000 szt. Naklejki cateringowe 40x50 mm 2000 szt.

360,00 zł

bez 23% VAT i kosztów dostawy
( 1 szt. = 0,18 zł )
szt.
zobacz więcej

Naklejki cateringowe – niezbędny element Twojej marki

Profesjonalizm i estetyka

Nasze naklejki są projektowane z myślą o najwyższej jakości i estetyce, co gwarantuje, że Twój produkt nie tylko będzie się wyróżniał, ale również przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. Dzięki wysokiej jakości druku i trwałości materiałów, nasze naklejki są idealnym wyborem dla firm gastronomicznych. Docenią również firmy cateringowe, a także piekarnie i cukiernie.

Wielofunkcyjność

Naklejki cateringowe znajdują zastosowanie nie tylko jako element reklamowy, ale również jako praktyczne narzędzie zabezpieczające produkty przed otwarciem. Mocnym atutem jest też silny klej, który nie pozwala otworzyć się opakowaniom. Naklejki takie idealnie nadają się do znakowania paczek, toreb z zakupami czy pudełek na wynos, dzięki czemu Twoje logo lub hasło reklamowe staje się jeszcze bardziej widoczne. 

Personalizacja

Oferujemy szeroką gamę możliwości personalizacji naklejek. U nas zamówisz naklejki dowolnych rozmiarów, kształtów. Całość wykonana jest w oparciu o indywidualne projekty graficzne zamawiającego. Dajemy Ci pełną swobodę w kreowaniu unikalnych naklejek, które idealnie odzwierciedlają charakter i wartości Twojej marki. Mamy do wyboru wiele materiałów, od standardowych folii w połysku i macie, do bardzo efektownych srebrnych złotych, czy hologramowych.

Zwiększenie zaufania

Używanie profesjonalnych naklejek na opakowaniach to znak, że firma dba o detale i bezpieczeństwo swoich produktów. Klienci cenią sobie takie podejście, co przekłada się na ich większe zaufanie i skłonność do ponownego wyboru Twoich usług. Dzięki nam takie rozwiązanie możesz trudu wdrożyć w swojej firmie.

Jakie korzyści daje stosowanie naklejek cateringowych?

  • Budowanie marki: Stała obecność Twojego logo na opakowaniach sprawia, że marka jest łatwo rozpoznawalna i zapamiętywana przez klientów.
  • Profesjonalizm: Efektownie zaprojektowane i wykonane naklejki świadczą o profesjonalizmie Twojej działalności, podnosząc jej postrzeganą wartość.
  • Bezpieczeństwo: Naklejki zapewniają dodatkowe zabezpieczenie produktów, co jest szczególnie ważne w transporcie i dystrybucji jedzenia na wynos.

Zacznij tworzyć trwałe wrażenia już dziś!

Nie czekaj, dopóki konkurencja nie wyprzedzi Cię o krok. Wybierz naklejki cateringowe, które pomogą Ci się wyróżnić i zbudować silną, rozpoznawalną markę. Nasz zespół ekspertów w dziedzinie druku etykiet jest gotowy, aby pomóc Ci w każdym etapie: od dopasowanie projektów do druku, przez wybór materiałów, po produkcję.

Zainwestuj w naklejki cateringowe i zobacz, jak skutecznie mogą one wspierać Twój biznes, jednocześnie podnosząc standardy prezentacji i bezpieczeństwa Twoich produktów. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i zacząć tworzyć niezapomniane doświadczenia dla Twoich klientów.

 

Porozmawiajmy na temat druku naklejek cateringowych!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Nie znalazłeś swojego produktu? Brak opcji do wyboru? Robimy też indywidualne wyceny!

Wyślij zapytanie o wycenę druku naklejek

Zapytaj doradcę o szczegóły naszej oferty lub możliwości produkcyjne:

 

WYCENA DRUKU NAKLEJEK 

 

tel. +48 604 41 47 46

 

FAQ

1. Czy naklejki cateringowe są dostosowane do warunków przechowywania żywności, takich jak niska temperatura czy wilgotność?

Tak, naklejki cateringowe są produkowane z materiałów odpornych na różne warunki przechowywania żywności, w tym niską temperaturę i wilgotność. Umożliwia to utrzymanie czytelności informacji i integralności naklejki z podłożem, przez cały czas przechowywania i transportu jedzenia. Użycie folii samoprzylepnej sprawia, że te wymagania są spełnione, a odpowiednio dobrany klej, dostosowany do specyficznych warunków przechowywania i transportu produktów cateringowych sprawia, że etykieta pełni rolę zarówno informacyjną i jest formą banderoli.

Jedynie w przypadku zastosowania papieru samoprzylepnego, który jest mniej odporny od folii na warunki chłodnicze należy wziąć pod uwagę sposób dostarczania i przechowywania produktów końcowych. Wiemy z naszego doświadczenia, że w niektórych sytuacjach również ten materiał doskonale się sprawdza, będąc zarówno efektowną formą materiału w wykończeniu półpołysku, jak i stabilnym sposobem na zabezpieczenie opakowania przed otwarciem. 

2. Jakie informacje mogą być zawarte na naklejkach cateringowych, aby spełniały wymogi informacyjne i były zgodne z przepisami prawa żywnościowego?

Na naklejkach cateringowych mogą znajdować się zarówno wszystkie niezbędne informacje o składnikach produktu, dacie przydatności do spożycia, alergenach oraz potencjalnych instrukcjach dotyczących przygotowania czy podgrzewania jedzenia. Etykiety cateringowe pełnią też funkcje marketingowe, szczególnie związane z budowaniem marki firmy. Mogą zawierać dane kontaktowe firmy cateringowej oraz logo dla celów brandingowych.

Dobrym rozwiązaniem, stosowanym często przez firmy cateringowe i gastronomiczne jest rozdzielenie tych dwóch funkcji na dwóch oddzielnych etykietach. Pierwsza - główna, zawiera znak rozpoznawczy firmy, czyli logo, często jest etykietą okrągłą, umieszczoną na przodzie opakowania. Dzięki temu za pomocą dużego czytelnego znaku graficznego utożsamia produkt z marką. Druga etykieta jest zwykle oznakowanie m "technicznym", zawierającym wszystkie niezbędne informacje wymagana przez stosowne przepisy, oraz ewentualną instrukcję dla klienta. Może być umieszczona z boku opakowania, lub naklejona od jego spodniej strony.

Warto sprawdzić, co w takich sytuacjach mówią przepisy i jakich działań od nas wymagają? Mogą one określać też które informacje są ważniejsze dla odbiorcy, a które są poboczne - mniej ważne. Na tej podstawie powinny znajdować się one na etykietach produktowych. Jest to szczególnie ważne w procesie znakowania produktów spożywczych.

3. Czy naklejki cateringowe mogą służyć jako zabezpieczenie przed nieautoryzowanym otwarciem opakowania, i jak to jest realizowane?

Tak, naklejki cateringowe mogą pełnić funkcję zabezpieczającą, ponieważ są zaprojektowane tak, aby ich uszkodzenie lub zerwanie było łatwo zauważalne. To pomaga zapewnić, że opakowanie nie zostało otwarte przed dostarczeniem jedzenia klientowi końcowemu, co jest szczególnie ważne w kontekście zachowania higieny i bezpieczeństwa żywności. To bardzo ważne funkcja, szczególnie, gdy chodzi o etykietowanie produktów przeznaczonych do spożycia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl