Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień uzależniony jest od rodzaju produktu. W zależności od tego realizacja trwa od 1-2 dni roboczych do 14 dni roboczych.

Naklejki drukowane cyfrowo wykonywane są najczęściej w terminie 2-3 dni roboczych, a w szczególnych przypadkach przy małych zamówieniach nie wymagających przygotowania projektu i jeśli jest on zgodny z wymaganiami druku możliwe jest wykonanie realizacji w ciągu 1 dnia. Na wykonanie większych zamówień w tej technice druku potrzebujemy zazwyczaj do 5 dni roboczych.

Sitodruk to technika druku, która wymaga przygotowania produkcji. W zależności od wymagań zamawiającego i stopnia skomplikowania produkcji realizacja trwa przeciętnie 5-6 dni roboczych.

Druk offsetowy naklejek wykonywany jest w ciągu 6-7 dni roboczych. Podczas druku bardziej skomplikowanych zamówień, wymagających wykonania wykrojnika do sztancowania naklejek na wylot realizacja może się wydłużyć do 10 dni roboczych.

Zalewanie naklejek poliuretanem do formy wypukłej wydłuża całą realizację o 3-5 dni roboczych niezależnie od rodzaju techniki użytej do druku.

Emblematy chromowane mają standardowy czas wykonania ok. 2 tygodni niezależnie od tego, czy wykonywane jest pełne zlecenie czy prototyp.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium