Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień uzależniony jest od rodzaju produktu.

W zależności od tego realizacja trwa od 2-3 dni roboczych do 14 dni roboczych.

 

Naklejki drukowane

Cyfrowe realizacje zamówień w naszej drukarni naklejek wykonujemy zwykle w ciagu 2-3 dni roboczych, a w przypadku niewielkich zamówieniach nawet w ciągu z 1 dnia. Dotyczy to zamówień niewymagających przygotowania projektu lub w przypadku ponowienia stałych zleceń.

Na wykonanie większych zamówień w tej technice druku potrzebujemy zazwyczaj do 5 dni roboczych. Zależne jest to od stopnia skomplikowania produkcji.

Sitodruk

Sitodruk to technika druku, która wymaga przygotowania produkcji. Sitodruk wykonywany jest manualnie za pomocą farb nakładanych ręcznie na podłoże.

W zależności od wymagań zamawiającego i stopnia skomplikowania produkcji realizacja trwa przeciętnie 6-7 dni roboczych. Jeśli konieczne jest zamówienie komponentów do produkcji, wtedy czas realizacji może wydłużyć się o dodatkowe 2-3 dni.

Druk offsetowy

Zamówienia druku naklejek wykonywanych techniką offsetową realizujemy zwykle w ciągu 6-7 dni roboczych. Podczas druku bardziej skomplikowanych zamówień, wymagających wykonania wykrojnika do sztancowania naklejek na wylot realizacja może się wydłużyć do 10 dni roboczych.

Przy ponownym zamówieniu, do którego możemy wykorzystać gotowe już wykrojniki nie jest to konieczne. Warto więc współpracować z nami na stałe!

 

 

Cyfrowy druk etykiet na roli

Na cyfrowy druk etykiet na roli potrzebujemy około 5-6 dni roboczych zależnie sposobu wykonania. Przy prostych produkcyjnie, a mimo to często efektownych realizacjach na papierze samoprzylepnym lub folii ze zwykłym klejem ten czas jest najkrótszy.

O dodatkowe 2-3 dni tego typu produkcję mogą wydłużyć dodatkowe opcje zamówienia, jak: laminowanie, lakierowanie, czy druk wypukły 3D.

Zalewanie naklejek wypukłych

Naklejki wypukłe powstają w pierwszej kolejności tak samo jak naklejki drukowane na folii, co zajmuje nam zwykle około 3-5 dni roboczych zależnie od rodzaju techniki użytej do druku.

Dodatkowe zalewanie poliuretanem do formy wypukłej wydłuża całą realizację o kolejne 3-5 dni roboczych. Specyfika tej produkcji wymaga przygotowania i wyschnięcia zadrukowanego podkładu oraz wyschnięcia poliuretanu po zalaniu.

Emblematy chromowane

Emblematy logo mają standardowy czas wykonania około 2-3 tygodni niezależnie od tego, czy wykonywane jest pełne zlecenie czy prototyp. Ma to związek z koniecznością przygotowania komponentów do produkcji.

Ten czas jest niezbędny, aby do odbiorcy trafiły efektowe metalowe oznakowania samoprzylepne wykonane zgodnie z jego oczekiwaniami.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl