Niesamowite naklejki na przyczepki samochodowe

Jeden z naszych klientów zajmujących się sprzedażą i serwisem przyczep samochodowych opowiedział nam wręcz niewiarygodną, ale prawdziwą historię związaną z naszymi naklejkami. On sam zaczął je stosować na swoich przyczepach już niedługo po tym, jak powstały zarówno jego i nasza firma. Jest z nami więc prawie od początku, kiedy to dotarliśmy do niego prezentując nasze możliwości po zakupie pierwszej maszyny produkcyjnej.

Pomysł wykonania naklejki z własnym nadrukiem spodobał mu się na tyle, że po naszym spotkaniu zamówił pierwszą partię. Od tego czasu do dziś dosłownie z każdej strony sumiennie okleja swoje przyczepki wykonywanymi przez nas naklejkami. Jako, że najwygodniejszym miejscem na umieszczenie takiej naklejki okazała się aluminiowa burta przyczepy, właśnie tam znalazły swoje miejsce nasze etykiety.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Zdarzyło się pewnego razu, że przypadkowo przejeżdżający drogą wiodącą przez las kierowca zauważył leżący w przydrożnym rowie dość duży kawałek metalu. Jak się później okazało była nim burta przyczepki samochodowej zgubiona przez jedną z trzech ekip firmy budowlanej klienta znanego już nam sprzedawcy przyczep. Na całe szczęście znajdowała się na niej również nasza naklejka z adresem firmy serwisującej sprzęt właśnie niefortunnie pozbawiony ważnego elementu.

Za pomocą numeru telefonicznego sprzedawcy przyczep umieszczonego na nalepce uczciwy znalazca dotarł do naszego klienta. On zaś wykonał kilka telefonów do użytkowników przyczep, którym sprzedał swoje produkty w okolicy gdzie znaleziono burtę. Finał jest z happy endem. Właściciel firmy budowlanej dowiedział się o miejscu znajdowania się zgubionej burty szybciej niż zauważyli to jego nieroztropni pracownicy. Na szczęście okazał się wyrozumiały i pracownicy nie ponieśli konsekwencji swojej nieuwagi. Szczęśliwie też nie zgubili nic z zawartości swojej przyczepy.

Naklejki serwisowe pomogły sprzedawcy przyczep rozwiązać problem i wzbudzić podziw swojego klienta. Dzięki temu wydarzeniu pozostał jego klientem do dziś. Dlatego jeśli możesz wykorzystać naklejki z własnym nadrukiem w swojej firmie – zrób to, bo warto!

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Załączone do tego wpisu zdjęcie prezentuje jedną z najdłużej zachowanych do dziś naklejek z pierwszej partii produkcyjnej wykonanej na przyczepy samochodowe. Od tego czasu minęło już około dziesięć lat. Dzisiaj nasze naklejki przeznaczone do tego typu zastosowań dodatkowo laminujemy specjalną folią z filtrem UV. Przez to zwiększamy ich trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Kiedyś taka opcja nie była dostępna. Mimo to, nasza naklejka bez dodatkowego zabezpieczenia do dzisiaj spełnia swoją rolę. Choć upływ czasu jest już zauważalny, nadal jest czytelna i może spełniać ważną funkcję kontaktową, jak stało się to w opisanej przez nas historii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s