Jak zamawiać naklejki?

Zamówienia naklejek.

Jak przebiega realizacja zamówienia naklejek drukowanych na folii?

Po przygotowaniu wyceny naklejek jesteśmy w kontakcie e-mailowym lub telefonicznym z naszymi klientami. Możemy w ten sposób szybko odpowiedzieć na ewentualne, dodatkowe pytania na temat przygotowania do produkcji oraz samej realizacji druku naklejek na zamówienie.

Jeśli nasz klient dysponuje projektem graficznym, realizacja przebiega bardzo szybko. Preferujemy materiały przygotowane w programach do grafiki wektorowej.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Po uzgodnieniu projektu, który czasami wymaga wykonania kliku drobnych zmian mających wpływ na prawidłowość wydruku, lub określenia linii cięcia przygotowujemy pliki produkcyjne projektu. Służą one zarówno do celów poglądowych do zatwierdzenia projektu naklejek i później do realizacji wydruku.

Po zatwierdzeniu projektów naklejek przygotowujemy dokumenty zamówieniowe.

Podczas przygotowywania wyceny dla klienta, wstępnie, choć możliwie precyzyjnie określamy termin wykonania naklejek. Czas realizacji uzależniony jest od aktualnej sytuacji w drukarni, związanej z ilością i wielkością aktualnie realizowanych zleceń oraz wielkości zlecenia klienta.

Wiemy doskonale, ze naszym klientom często zależy na szybkiej i sprawnej realizacji druku naklejek. Staramy się, w miarę naszych możliwości, aby wykonanie druku naklejek przebiegało sprawnie i szybko z zachowaniem wysokich standardów jakościowych.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Standardy te przyjęliśmy na początku swojej działalności, jako nadrzędne zasady funkcjonowania naszej firmy i utrzymujemy je nadal. Dotyczą one przede wszystkim:

  • najwyższej rozdzielczości druku (aktualnie stosujemy 1440 dpi i zostaje ona zmieniona tylko na żądanie klienta z uwagi na konieczność skrócenia czasu realizacji wydruku naklejek, lub w uzgodnieniu z klientem na podstawie indywidualnej kalkulacji cenowej dla wybranej rozdzielczości druku.
  • najwyższej jakości materiałów użytych do druku (folii oraz atramentów),
  • wysokiej jakości obróbki po wydruku (zachowanie czystości miejsca pracy oraz sterylnych warunków z uwagi na wymagania produktów oraz maszyn produkcyjnych,
  • jednolitego systemu pakowania produktów z zachowaniem użycia materiałów gwarantujących zabezpieczenie produktów w transporcie,
  • gwarancji terminowości dostarczenia przesyłki, wynikającej ze współpracy z markową i solidną firmą dostarczającą naklejki (firmą kurierską).

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Published by

Andrzej Łukomski

POLINAL Producent oznakowań