Jak poprawnie przygotować projekt naklejki?

Drukarnia naklejek i etykiet.

Nasza drukarnia naklejek działa od 2005 roku, skupiając się produkcji naklejek reklamowych i etykiet informacyjnych przy współpracy z agencjami reklamowymi oraz klientami końcowymi.

Niezależnie od tego wiemy już na czym może najbardziej zależeć naszym klientom. W związku z tym stale zwracamy uwagę na najwyższą jakość produkcji naklejek, terminowość realizacji druku naklejek oraz konkurencyjność pod wieloma innymi względami.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Naszą siłą na pewno jest mobilność oraz dostępność. Dzięki temu możemy elastycznie reagować na potrzeby naszych odbiorców, bądź gdy drukujemy naklejki po raz pierwszy, czy wykonujemy po raz kolejny ten sam projekt dla stałego klienta.

Nowych klientów zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z nami proponując bezpłatne próbki naszych dotychczasowych realizacji oraz próbne wydruki naklejek z projektu klienta. Jakość druku oraz przygotowania naszych naklejek potwierdzamy wydrukiem próbnym.

Gwarancją jakości wykonania naszych produktów jest specjalizacja w druku naklejek, dzięki czemu ciągle zdobywamy nowe doświadczenia i usprawniamy obsługę zleceń do druku.

Nasza drukarnia naklejek nie jest agencją reklamową. Nie tworzymy od podstaw grafiki i kreacji. Skupiamy się na druku naklejek w najlepszej jakości, według projektów dostarczonych przez naszych klientów. Bardzo często są nimi agencje reklamowe.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

Naklejki reklamowe stały się dla naszej firmy podstawowym produktem z wielu względów. Uznaliśmy, że nie można być najlepszym w wielu dyscyplinach jednocześnie. Jako nasz podstawowy produkt wybraliśmy naklejki samoprzylepne i dzięki naszym klientom z każdym kolejnym zamówienia stajemy się coraz doskonalsi w ich produkcji.

Published by

Andrzej Łukomski

POLINAL Producent oznakowań