Etykiety drukowane na roli.

Cyfrowy druk etykiet na roli wykonywany jest za pomocą trwałej techniki druku UV. Gwarantuje ona trwałość i możliwość zastosowania etykiet tego typu na bardzo szeroką skalę.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK

W połączeniu z folią samoprzylepną stanowi doskonałą alternatywę dla druku flexo, gwarantując korzystną ceną jednostkową już przy mniejszych nakładach.

W przypadku delikatniejszych materiałów pokrywanych na całej powierzchni takich jak na przykład papier samoprzylepny druk pełni funkcję dodatkowego zabezpieczenia materiału.

W tej technologii druku dostępny jest szeroki wybór materiałów w różnych konfiguracjach. Zarówno papier samoprzylepny stosowany w wersji półbłysk, jak i fola samoprzylepna PP mogą mieć kilka rodzajów kleju, takich jak: akrylowy klej standard, klej kauczukowy mocny i bardzo mocny, czy klej odlepny (usuwalny).

Folia samoprzylepna PP występuje również w kilku opcjach, jako:
– biała połysk,
– transparentna,
– srebrna (z efektem lustrzanym)

Nowoczesna linia produkcyjna zapewnia laserowe wycinanie etykiet, dzięki czemu możemy uzyskać dowolne wymiary i kształty. Zaletą tego rozwiązania jest brak opłat za wykrojnik. Szerokość robocza linii produkcyjnej umożliwia wykonanie etykiet o maksymalnej szerokości do 320 mm.

WYCENA DRUKU NAKLEJEK